צור עימנו קשר

בחירות 2018

סיעת צעירים2018 הודיעה על תמיכה בחיים ויצמן

בהודעה שפורסמה על ידי הסיעה נכתב כי מנכ"ל העירייה לשעבר יקבל את תמיכתם במירוץ לראשות העיר. יו"ר הסיעה, אליאור עמר: "מאמינים בחיים ומשוכנעים שהוא יכול להוביל את העיר קדימה"

פורסם

בתאריך

חיזוק משמעותי מאוד לסא"ל במיל' חיים ויצמן: סיעת צעירים2018 בראשותו של אליאור עמר הודיעה כי תתמוך במועמדותו לראשות העירייה. "יחד עם חיים – כשאנחנו במועצת העיר והוא עומד בראשה – נוכל לעשות דברים גדולים עבור קריית מלאכי, ובעזרת ה' נעשה אותם", נכתב בהודעה אותה פרסם עמר.

"בבחירות שייערכו בעוד כחודש וחצי אנחנו נתמוך בסא"ל (במיל') חיים ויצמן לראשות העירייה", כתב עמר בדף הפייסבוק שלו. "ניהלתי בחודשים האחרונים עשרות שיחות עם חיים, שיחות שעסקו בעתידה של קריית מלאכי, באיך היינו רוצים לראות אותה בעוד חמש, עשר ועשרים שנים. שיחות שעסקו בתוכן ולא בתפקידים, במהות ולא בשררה. במה צריך לשנות כדי להפוך את העיר שלנו למקום שטוב יותר לחיות בו. בעקבות כל השיחות האלו ולאחר התייעצויות עם חברי הרשימה וחברים טובים אחרים, אני משוכנע לחלוטין שחיים הוא האיש הכי מתאים, הכי ראוי והכי נכון להיות ראש העיר שלנו".

עוד הוסיף וכתב יו"ר רשימת צעירים2018: "המקצוענות חסרת הפשרות שלו, הרזומה המרשים, יושרתו ושמו שהולך לפניו והעובדה שהוא איש עשייה בכל רמ"ח איבריו הפכו את ההחלטה לקלה מאוד עבורי, עבורנו. אני משוכנע שהוא יכול להוביל את קריית מלאכי קדימה, למקום בו היא צריכה להיות". את דבריו סיים עמר בנימה אישית ובפנייה לוויצמן עצמו: חיים היקר, אני וחברי סיעת צעירים2018 גאים לתמוך בך ומצפים ומייחלים ליום בו תהיה ראש העיר של כולנו. אנחנו נהיה בעזרת ה' שם לצידך, במועצת העיר, ונסייע להצלחתך שהיא הצלחתנו. נעשה ונצליח!".

מדובר בהצטרפות משמעותית נוספת לוויצמן, שלפני כשבועיים כבר קיבל את תמיכת הקהילה האתיופית. “חיים יהיה ראש העיר הבא", אמרו גורמים במחנהו. “הוא בונה צוות מדהים יחד עם הקהילה האתיופים, הצעירים, הליכוד וגופים נוספים, צוות שיכול להוביל את העיר למקומות נפלאים".

לחץ להמשך קריאה
תגובה אחת

תגובה אחת

  1. ללו הביתה

    18/09/2018 ב 11:41

    תם עידן ללו שמכר את העיר
    יאללה לך הביתה

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר.