צור עימנו קשר

חדשות

סיום דורש: להעביר מתפקידה את מנהלת הרווחה

במכתב ששיגר לראש העירייה מלין חבר המועצה הממונה על הרווחה והקליטה נגד השירות שניתן באגף: "במתכונת הנוכחית, לא ניתן לעשות שינויים"

פורסם

בתאריך

"מחלקת הרווחה עדיין לא מספקת שירות לשביעות רצון התושבים. טענות על כך אני מקבל השכם וערב. אבקשך לבחון מחדש את המשך העסקתה של מנהלת המחלקה, באופן מהיר וללא דיחוי נוסף" – כך כתב השבוע חבר המועצה שי סיום, הממונה על מחלקות הרווחה והקליטה, במכתב ששיגר לראש העירייה, אליהו זוהר.

במכתבו, מבקש סיום מזוהר לפעול לאלתר להפסקת תפקידה של מנהלת מחלקת הרווחה, יפה כהן, ולהעבירה מתפקידה. "תושבי העיר מצפים מאיתנו למעשים משפרי איכות חיים, לא בחסד אלא בזכות, והרי לשם כך נבחרנו", ממשיך סיום וכותב. "לא ייתכן ולא מתקבל על הדעת שיגיעו תושבים לקבל שירות ממחלקת הרווחה ולא יזכו לשירות ראוי ובמקרים מסוימים לא ייטפלו כלל". חבר המועצה מוסיף וכותב כי "עובדי המחלקה, שאמורים לתת שירות, מתוסכלים בעצמם. לא ניתן  לצפות מעובדי מחלקת הרווחה לתת שירות ראוי ויעיל, כאשר אין קרקע מתאימה ויד מכוונת לביצוע מטלה זו. לא אסכים להמשך ההתנהלות זו במחלקת הרווחה, זו תוצאה ישירה של ההתנהלות משנים עברו". את מכתבו מסיים סיום בכך שהוא כותב כי "יש צורך בהול ומיידי לטפל באופן יסודי בהנהלת מחלקת הרווחה, וזאת כדי לאפשר, שירות טוב יותר לתושבים ולא פחות חשוב, עבודה סדירה ותקינה של עובדי המחלקה".

יש לציין כי זה זמן רב שלסיום חילוקי דעות מהותיים עם כהן, וכבר בראשית כהונתו הוא תכנן לנסות ולפעול על מנת להדיחה, אולם נמנע מצעדים ממשיים בכדי להוציא את כוונתו אל הפועל.

סיום אמר השבוע ל"המקור": "אכן שלחתי את המכתב, ואני מצפה לתגובתו של ראש העירייה. הדברים במכתב משקפים את דעותיי נאמנה".

בתוך כך, בעירייה הודיעו השבוע כי במסגרת סיכום בין ראש העירייה, אליהו זוהר, לבין אנשי משרד הרווחה, יעביר האחרון סכום של כ-3.7 מיליון שקלים לטובת פעילות מחלקת הרווחה העירונית.

לחץ להמשך קריאה