צור עימנו קשר

חדשות

סטודנטים אקטיבים

סטודנטים ערבים ויהודים, מרביתם ממכללת אחוה, נפגשים מידי שבוע ומנסים ליצור חיבור חוצה מגזרים לשם לקיחת אחריות חברתית ויצירת אירועי תרבות ופנאי. בשבוע שעבר הם הגיעו לביקור במרכז הצעירים, והתארחו על ידי 'קהילת תוצרת הארץ אחווה'

פורסם

בתאריך

במשימה מיוחדת בהובלתן של הסטודנטית חברת הקהילה עדן מולאי ומנהלת קהילת תוצרת הארץ רהט, פאדיה, נפגשים מידי שבוע סטודנטים מקהילת הסטודנטים בעיר יחד עם סטודנטים מקהילת תוצרת הארץ רהט.

המשימה המשותפת לשתי הרשויות מבקשת ליצור חיבור חוצה מגזרים בתוך מכללת אחווה ובין הרשויות עצמן, לשם עידוד סטודנטים ללקיחת אחריות חברתית וליצירת אירועי תרבות ופנאי הנותנים מקום למגוון הייחודי של הסטודנטים הלומדים במכללת אחווה, מכללה קהילתית והטרוגנית אשר בתחומיה ניתן למצוא סטודנטים מכלל הקשת של החברה בישראל.

כחלק מתפיסתה של המכללה כמרחב קהילתי, יצאו בשבוע שעבר הסטודנטים מכותלי המכללה והגיעו לביקור ראשון בקריית מלאכי.

המשלחת מנתה סטודנטים ערביים ויהודיים, שהגיעו לביקור וסיור בקריית מלאכי. את הסיור פתחו הסטודנטים במרכז צעירים, המשמש כבית של הצעירים והסטודנטים בעיר, ונחשפו לפעילותה של 'קהילת תוצרת הארץ אחווה', המתארחת במרכז הצעירים בשבתות המשותפות ובחלק מערבי הקהילה. חן קדוש, רכזת תרבות ואירועים במרכז, פגשה את המשלחת וסיפרה על פעילות המרכז ועל העיר שהיא כה אוהבת.

בהמשך היום הגיעה המשלחת למועדונית הפועלת אחה"צ עבור ילדים ממשפחות קשות יום. הסטודנטים הכירו את הילדים ואת המדריכה האחראית אתי, שהיא סטודנטית תוצרת הארץ, וכן נחשפו לסיפור חייה של אם הבית סופי, ילידת קריית מלאכי.

 בסיום היום המהנה התיישבו יחד כולם לארוחת צהריים משותפת במסעדת 'רחלי', וקינחו בקפה ועוגה בביתם של גל ועדן, חברות קהילת תוצרת הארץ בעיר, הפועלת במגוון מישורים ותחומים ברחבי העיר קריית מלאכי והסביבה.

לחץ להמשך קריאה
לחץ להוספת תגובה

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר.