צור עימנו קשר

באר טוביה

סופרת מקומית

עבודתם של 11 סופרים צעירים ממחוז הדרום נבחרה להיות מוצגת בתערוכה ייחודית של "אגודת הסופרים העברים בישראל". בין היצירות המוצגות: "כוחה של מילה", שכתבה מיקה גולדין מבית ספר "מבואות". "מברכת את כלל הזוכים ומעודדת גם את אלו שטרם זכו להמשיך לקרוא, לכתוב ולהשתתף בתחרות בעתיד", אמרה עמירה חיים, מנהלת מחוז הדרום במשרד החינוך

פורסם

בתאריך

בשבוע שעבר ערכה "אגודת הסופרים העברים בישראל", בשיתוף עם הסופרת ריקה ברקוביץ', את תחרות הכתיבה הארצית לתלמידי בית הספר היסודיים- זו השנה ה-14 ברציפות.

מתוך אלפי יצירות של תלמידי כיתוב ג' עד ו' נבחרו 70 יצירות להיות מוצגים בתערוכה, בהן זו של מיקה גולדין, תלמידת כיתה ה' בבית הספר "מבואות" שבבאר טוביה. גולדין כתבה את היצירה "כוחה של מילה", המדברת על העוצמות שיש למילים גם כאשר אנו לא רואים אותן. גולדין גם כותבת כיצד אפשר להפוך את המילה לדבר חיובי ולחיזוק הדדי. בסך הכל זכו 11 יצירות של תלמידים ממחוז הדרום לקחת חלק בתערוכה, בהן עבודתם של תלמידים ותלמידות מאילת, ערד, אשקלון, באר שבע, יד מרדכי ושער הנגב.

עבודתה של גולדין זכתה לשבחים רבים בקרב אנשי האגודה, ועל כן היא תוצג בסוף חודש מאי במהלך טקס הענקת תעודות הצטיינות לילדים- שייערך ברמת גן. לטקס יגיעו גם הורי התלמידים, וכן צביקה ניר, יו"ר אגודת הסופרים בישראל, הסופרת ריקה ברקוביץ' וסופרים רבים נוספים.

"אגודת הסופרים העברים במדינת ישראל ואני גאים להציג לעם ישראל את רשימת 70 פרחי הסופרים והמשוררים הצעירים. כל מגמתה של התחרות היא להניע כמה שיותר מילדי ישראל לעסוק בכתיבה ספרותית. קריאה וכתיבה ספרותית מרחיבים את ידיעותינו, מעשירים את לשוננו ואת יכולת התבטאותנו, ברכותיי לזוכים, למנהלי בתי הספר ולמשפחות הזוכים", אמרה יוזמת ומנהלת התחרות, ריקה ברקוביץ', שהוסיפה גם תודות אישיות: "תודה מקרב לב לחברי היקרים, הסופרים והמשוררים: שלומית כהן אסיף, נירה תובל, אלי רווה, חני לבנה, יהודית מליק שירן, שושנה לויט, אילנה מוסכל, אילנה קליין, אושרה יצחקי ושרה אהרונוביץ קרפנוס, שנענו לבקשתי וסייעו לי במלאכת השיפוט של היצירות הרבות שהשתתפו השנה בתחרות הכתיבה הארצית".

עמירה חיים, מנהלת מחוז הדרום במשרד החינוך, אמרה: "מאות מתלמידי הדרום שולחים מדי שנה את יצירותיהם לשיפוט בתחרות מבורכת זו ולשמחתנו מדי שנה זוכה המחוז לייצוג מכובד של יצירות בעלות מסרים מעוררי מחשבה. צוותי ההוראה בבתי הספר נרתמים למשימה זו ומתגייסים להכוונת התלמידים עד לקבלת התוצר המוגמר. אני מברכת את כלל הזוכים ומעודדת גם את אלו שטרם זכו, להמשיך לקרוא, לכתוב ולהשתתף בתחרות חשובה זו גם בעתיד".

לחץ להמשך קריאה
לחץ להוספת תגובה

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר.