צור עימנו קשר

בחירות 2018

סופית: אלדר יתמודד בפריימריז של הליכוד

הקרב על זהות האיש שיוביל את רשימת הליכוד למועצת העיר מסתבך, לאחר שמועמדותו של חבר המועצה שלום אלדר אושרה על ידי המפלגה. זוהר, שתמך בתחילה באתי כליפא, צפוי להעביר את תמיכתו לאלדר

פורסם

בתאריך

מפלגת הליכוד הודיעה לפני שעה קלה כי חבר המועצה, שלום אלדר יוכל להתמודד בפריימריז שיתקיימו ביום שלישי הבא (5/6), למעט אלדר וכליפא, גם נדב ויצמן, שניאור קטש ושלמה זיוי. ויצמן נחשב למועמד הבולט מבין השלושה האחרונים.

כזכור, לפני מספר שבועות הוגשה בקשה אל היועץ המשפטי של המפלגה לחסום את אלדר מהאפשרות להיבחר וזאת כי לא עבר תקופת אכשרה שמחוייבת בחוקת המפלגה. אלדר כיהן כחבר מפלגה במשך שנתיים וחצי כאשר תקופת אכשרה עומדת על 3 שנים. אלדר לעומת זו טען כי הסיבה לכך היא בעיה ברישום והוא חבר מפלגה למעלה מ-3 שנים.

תאבד את התמיכה של זוהר?. כליפא

כעת עם ההודעה על חזרתו של אלדר למשחק, נראה כי ראש העירייה, אליהו זוהר, שתמך בתחילה באלדר יעביר את תמיכתו מכליפא חזרה לאלדר, מה שיפגע משמעותית בסיכוייה של כליפא לזכות.

עם קבלת הידיעה שיכול להתמודד אמר אלדר: "אני שמח על ההחלטה השקולה של המפלגה, היו מספר אנשים שניסו בכל כוחם לפגוע באפשרות שלי להתמודד ודאגו להפיץ שמועות שאני פסול מקודם מהצפוי, אני לא מתעסק בפוליטיקה זולה וכעת אעבוד על מנת לנצח את הפריימריז".

 

לחץ להמשך קריאה
- פרסומת -
לחץ להוספת תגובה

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר.