צור עימנו קשר

בחירות 2018

סולימני צפוי לסכם עם זוהר: תמיכה תמורת תיק ההנדסה או החינוך

חבר המועצה ויו"ר מפלגת "העבודה" מנהל מו"מ מתקדם עם ראש העירייה, במטרה לסכם עימו על שיתוף פעולה בבחירות המטרה: סולימני יתמודד למועצת העיר, ויתמוך בזוהר לראשות. במידה וזוהר ינצח, סולימני ישמש כממונה על ההנדסה או החינוך. וגם: מה קרה מאחורי הקלעים בפריימריז של "העבודה", ומה הייתה מידת מעורבותו של ראש העירייה במתרחש

פורסם

בתאריך

יו"ר האופוזיציה במועצת העיר, יוסי סולימני, עשוי לתמוך בראש העירייה אליהו זוהר בבחירות הקרובות ולקבל תמורת תמיכתו את תפקיד הממונה על ההנדסה או החינוך. כך נודע ל"המקור". זוהר אישר את ניהול השיחות עם סולימני, בעוד סולימני אמר למקורביו כי המו"מ בינו לבין זוהר מתקדם ועשוי להיות מסוכם כבר בתקופה הקרובה.

זוהר וסולימני מנהלים מערכת יחסים קרובה לאורך כל הקדנציה הנוכחית, וזאת למרות היותם, לכאורה, משני צידי המתרס הפוליטי. בארבע וחצי השנים האחרונות היה סולימני אופוזיציה נוחה לזוהר, מיעט לתקוף אותו וניהל איתו מערכת יחסים קרובה מאוד, תוך שלא פעם שיתפו השניים פעולה בהתאם לאינטרסים הפוליטיים המשותפים ביניהם. באחרונה אף סייע זוהר לסולימני לנצח בפריימריז של מפלגת "העבודה", כאשר הסכים למעורבותם של אברכים מהישיבה החרדית "קרן אורה" שהתפקדו לטובתו של סולימני והכריעו לבסוף את המערכת לטובתו, כשניצח את המועמד החדש והצעיר אליאור עמר בפער של 65 קולות בלבד.

בשיחות ביניהם הציע זוהר לסולימני את תפקיד הממונה על ההנדסה, אולם סולימני חושק בתפקיד הממונה על החינוך. מדובר אמנם בתפקידים וולנטריים שאינם נושאים שכר בצידם, אולם סולימני מקווה להשתלב בתפקיד מפתח אחר בעיר, כאשר בין היתר הוא עשוי להתמודד על תפקיד מנהל בית קק"ל החדש המיועד לקום בעיר, במקביל לפעילותו הפוליטית בעירייה.

גורם פוליטי המקורב למגעים בין השניים העריך השבוע כי אף שהפרטים טרם סוכמו סופית וכי קיימים פערים בין השניים, "בסוף זה ייסגר". גורמים במערכת הפוליטית ששוחחו עם סולימני בימים האחרונים סיפרו כי הוא עשוי להתמנות גם לממלא מקום ראש העירייה בתואר, אולם בסביבתו של זוהר אמרו כי טרם הושג סיכום שכזה. להערכת גורמים בסביבתו של זוהר, גם אם הוא יסכים לתת לסולימני את תפקיד ממלא המקום בתואר, הרי שהדבר יקרה רק במידה וסולימני – שיצטרך להתמודד לעירייה ברשימה בהובלתו, ולא כחלק מרשימתו של זוהר – יקבל 2 מנדטים לפחות.

לפני כשלושה שבועות רשם זוהר הישג פוליטי, כשסגר עם אברהם (בבר) אזולאי כי זה יתמוך בו לראשות העירייה וישתלב ברשימתו, ככל הנראה במקום השלישי. מדובר היה במבוכה עבור סולימני, שהיה משוכנע כי אזולאי – שהוצב במקום השלישי ברשימתו בבחירות 2013 – ימשיך לתמוך בו גם בבחירות הקרובות. במערכת הפוליטית אומרים כי אולי זו הסיבה לכך שסולימני מיהר למו"מ עם זוהר זמן קצר אחרי ניצחונו בפריימריז – אף שבמקביל בחן אפשרות להתמודד מולו לראשות העירייה ואף נפגש עם מוטי מלכה, כך על פי גורמים שונים, פעמיים בשבועיים האחרונים. עם זאת, הוסיפו אותם גורמים, כי מדובר בפגישת נימוסין בלבד.
זוהר מקווה לקבל בקרוב גם את תמיכתו של חבר המועצה בוריס בורוכוב. בנוסף, ראש העירייה תומך בימים אלו גם במועמדותו של ד"ר שלום אלדר, שמתמודד בפריימריז של "הליכוד".

בעוד זוהר ממשיך לבנות את מחנהו עמלים גורמים נוספים בזירה הפוליטית על ניסיון להציב מועמד שיתמודד מולו. המועמד היחידי שהכריז עד כה על ריצה לראשות העיר, למעט זוהר, הוא אפרים משעל, כאשר בוחנים את האפשרות להצטרף אל המירוץ גם מנכ"ל העירייה לשעבר חיים ויצמן והעיתונאי לשעבר אליאור עמר. גם ראש העירייה לשעבר, מוטי מלכה, בוחן את סיכוייו.

הסכם משולש?

עדות למערכת היחסים הקרובה בין סולימני לזוהר – כזאת שמושתת באופן טבעי בעיקרה על אינטרסים פוליטיים – אפשר למצוא בהתנהלות הקשורה בפריימריז במפלגת "העבודה" בה היה מעורב ראש העירייה.
אברכי הישיבה גוייסו למפלגה על ידי סולימני כבר בחודש דצמבר 2017, ארבעה חודשים לפני הפריימריז, ללא מעורבות משמעותית מצידו של זוהר. אולם המצב השתנה בהמשך, בעקבות סיטואציה שהתרחשה וגרמה לזוהר להתערב בסוגיה: בחודש פברואר 2018, כחודשיים לפני מועד הפריימריז, התפרסמה בעיתון מקומי בעיר כתבה בה התבטא סולימני בעד הקמתו של גוש פוליטי שיתמודד מול הגוש החרדי אותו מוביל ראש העירייה אליהו זוהר. בכתבה צוטטו סולימני וחבר המועצה דוד גלעם כשהם קוראים לכל אלו הרואים עצמם מועמדים לראשות העירייה – לרבות מוטי מלכה – להצטרף אל הגוש, כאשר העומד בראשו ייקבע במסגרת סקר שייערך מספר חודשים קודם לבחירות. בכתבה טענו סולימני וגלעם כי הקמת גוש כזה הוא דבר הכרחי בכדי להתמודד מול הגוש החרדי שמוביל זוהר.

הכתבה עוררה הדים בסביבתו של ראש העירייה. במוצאי שבת, יומיים לאחר שהכתבה התפרסמה, הגיע זוהר ללשכתו של הרב עמית בישיבה הממוקמת ברחוב ויצמן, כשאליו התלווה אחד מפקידי העירייה הקרובים לו ביותר. זוהר הציג בפניי הרב את הכתבה, והזהיר מפני חיזוק הגוש הלא חרדי. לדברי גורמים, הרב – שמערכת היחסים

הרב יהודה עמית. צילום: ויקיפדיה

בינו לבין מלכה בעת כהונתו של האחרון הייתה שלילית ביותר – זעם נוכח האמור בכתבה משתי סיבות: הראשונה, עקב הכוונה להקים גוש נגד הגוש החרדי שהוא עצמו משתייך אליו, ואילו השנייה נוכח האפשרות שראש העירייה לשעבר מלכה יחזור לזירה ויזכה לתמיכתם של גורמים פוליטיים שונים בגוש המסורתי-חילוני.

הרב עמית – בעידודו של זוהר – ביקש לבדוק בבהילות את הדברים, ולוודא כי תמיכתם של תלמידיו בסולימני לא תאפשר הקמה של גוש חילוני שידיח את הגוש החרדי מראשות העירייה. בסדרת שיחות שקויימו לאחר מכן נחה דעתו של הרב עמית, שהבין, כך נראה, כי ניצחונו של סולימני לא יסייע למלכה או להקמת גוש מסורתי-חילוני. משכך, לא מנע הרב את תמיכת האברכים בסולימני. ראש העירייה זוהר אישר בשבוע שעבר ל"המקור" את מידת מעורבותו בסוגיה, וכן את דבר קיומן של הסכמות שונות בינו, בין הרב עמית ובין סולימני עוד קודם לפריימריז ב"העבודה". "כשאתה רוצה לעזור למישהו אתה רוצה שיהיה נאמן לדרך שלך", אמר זוהר. לשאלה אם נחתם הסכם של ממש בינו לבין סולימני בעניין זה עוד לפני הפריימריז אמר זוהר: "לחיצת יד יותר שווה מחוזה".
בתגובה לכתבה סולימני הכחיש מכל וכל קיומו של הסכם כלשהו בינו לבין הרב עמית.

לחץ להמשך קריאה
- פרסומת -
לחץ להוספת תגובה

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

בחירות 2018

שלומי מלכה הודיע סופית: "מתמודד ברשימה עצמאית למועצת העיר"

חבר המועצה והממונה על מחלקת החינוך לשעבר, שלומי מלכה, הודיע על חזרתו לפוליטיקה המקומית והצהיר על ריצה למועצת העיר: "לא מבקש שכר או כבוד אלא רק להיות שליח ציבור נאמן. תנו לי את המנדט להיות הכח לתושבים"

פורסם

בתאריך

על ידי

חבר המועצה והממונה על מחלקת החינוך לשעבר, שלמה מלכה, הודיע היום (רביעי) כי הוא חוזר לזירה הפוליטית המקומית.

בהודעה ששלח לתושבי העיר ציין מלכה כי לאחר התלבטויות וחשיבה ממושכת עם חבריו ובני משפחתו החליט לחזור לשליחות הציבורית, והודיע כאמור על התמודדות ברשימה עצמאית למועצה בבחירות הקרובות, שייערכו בסוף אוקטובר.

בהודעתו הזכיר מלכה כי עד לפני כשנתיים שימש כממונה על החינוך במשך שלוש שנים בהתנדבות מלאה, והוסיף כי בתקופה זו פעל נמרצות וזכה בסיפוק רב להיות אוזן ופה לכל תושב אשר פנה אליו. "אלו היו שלוש שנים מופלאות ומלאות הנאה. התייצבתי בכל יום ויום למתן מענים לכל המנהלים, הורים ותלמידים, גישרתי ולחמתי למענם מול הגופים הבירוקרטים", אמר מלכה, שציין כי במהלך אותה תקופה, וכן לאחריה, ההצלחות בתחום החינוך היו ניכרות בשטח. "אני זוקף זאת לצוותים החינוכיים בקריית מלאכי. אמנם הייתי רוח גבית ומשענת לכל הנדרש, אך את העבודה בפועל מול ילדינו המתוקים, הם פעלו ועשו", אמר מלכה.

במכתבו התייחס חבר המועצה לשעבר גם לשאלת עזיבתו את הזירה הציבורית, והסביר: "לצערי הרב חלק מחבריי לעירייה ראו את ההצלחות ואת האהדה שסבבה אותי. בכל מקום הרעיפו עליי תשבחות וזה צרם להם. בתמימותי חשבתי שאם אני גורם להצלחות בעיר, הם אמורים להיות מאושרים כמותי", אמר והוסיף: "למדתי על בשרי כי בפוליטיקה, לא באמת רואים את טובת העיר למול עינהם, אלא את טובתם האישית. הם זממו והמציאו שקר עלוב שהצריך אותי לפרוש".

"חבריי הפצירו בי: "אל תפרוש! אתה לא מחוייב, היו הסכמים אחרים שמבטלים דרישה זו. תפנה לעיתונות תגלה את התרמית וכו", כתב מלכה, "אך אני חונכתי בבית אשר תככים ומלחמות אינם מנת חלקי ולכן עזבתי את העירייה. לצערי השליחות שלי הופסקה. מהלכים שהובלתי נגדעו ואם הם היו יוצאים לפועל הרי שהיום היה הרבה יותר טוב", הסביר.

בסיום מכתבו ביקש חבר המועצה לשעבר את תמיכת הציבור, וכתב כי בשונה מאחרים- הוא לא מבקש שכר או כבוד: "אני יודע כי עבדות מנת חלקי בתפקיד הציבורי, אני מבקש להיות שליחכם הנאמן. בחזותי אני איש חרדי אך חרדי שקרית מלאכי טיפחה וגידלה, חרדי שלא בא עם דעות קדומות ולא בא לתת מענה לאוכלוסיה כזו ולא אחרת, חרדי שלא פוסל בשום מצב את האחר, ואת זה הוכחתי בשלוש שנות שליחותי".

"אני פוסל את הסקטוריאליות, קריית מלאכי הקטנה והחמימה הינה עיר אשר ניתן בכל הארץ והעולם ללמוד אחווה ונתינה מה היא, אני אפעל בכל כוחי לשמר ערכים אלה. ברגע זה מלב אל לב אני פונה אליכם תושבים יקרים, תנו לי את הכח להיות הנציג שלכם ולמענכם, תנו לי את המנדט להיות הכח לתושבים. יש בי ההשכלה, היכולת, הניסיון והיושרה להוביל למקום טוב ובטוח", סיכם מלכה, שאף רמז במשפט האחרון את מה שעשויה להיות סיסמת הבחירות שלו, "הכח לתושבים".

לחץ להמשך קריאה

בחירות 2018

דדון-סעדה: "פה בשביל השכונות והאימהות"

יומיים אחרי שנודע כי תצטרף לרשימת הצעירים של אליאור עמר, מירי דדון סעדה מבהירה בשביל מה היא נכנסת לפוליטיקה: "אף אחד לא דואג למצוקות של השכונות, לאימהות העובדות ולחד הוריות. אנחנו נדאג להם"

פורסם

בתאריך

על ידי

במוצאי שבת האחרון הודיע אליאור עמר, שיוביל בבחירות הקרובות רשימה חדשה למועצת העיר, כי המצטרפת הראשונה לרשימתו היא מירי דדון-סעדה. הצטרפותה של דדון-סעדה (39) עוררה תגובות חמות ונלהבות ברשת, עדות להיותה אדם אהוב מאוד בקרב ציבור התושבים בקריית מלאכי. כעת היא נערכת למסע הארוך בסופו היא מקווה להיות חברת מועצה.
"התלבטתי רבות בנושא והחלטתי שאני רוצה להיות במקום המשפיע הזה", אמרה דדון-סעדה ל"המקור". לדבריה, הנושאים המרכזיים בהם תרצה לעסוק הם תחום השכונות הוותיקות בעיר – ויצמן, קיבוץ גלויות והרצל – אשר צריכות לדבריה נציג אותנטי במועצת העיר שמכיר את צרכי השכונות ויפעל לקידום האינטרסים שלהן. דדון-סעדה, אם לחמישה המתגוררת בעצמה בשכונת קיבוץ גלויות, אמרה כי היא תבקש לפעול גם בתחום קידום הנשים, האימהות העובדות והאימהות החד הוריות, אשר לטענתה מתמודדות עם קשיים רבים שיש לטפל בהם על מנת לסייע להן לנהל חיי שגרה ככל משפחה.
"אני מרגישה ורואה שכיום אף אחד לא דואג למצוקות של השכונות, של האימהות העובדות ושל האימהות החד הוריות, אנחנו נהיה שם כדי לדאוג להם", אמרה. "נשים הן 50 אחוז מהאוכלוסייה אבל כמעט ולא מיוצגות כלל במועצת העיר בקריית מלאכי. אני מקווה שנשים נוספות יצטרפו למערכת הפוליטית", הוסיפה ואמרה בחיוך: "אנחנו גם מוסיפות שיקול דעת ויודעות להוריד אגו כשצריך, אז לפחות נאזן את הגברים במועצה".
בפייסבוק שלה כתבה דדון-סעדה כי היא התרגשה לקרוא את התגובות הרבות להתמודדותה למועצת העיר. "אני מודה לכל אחד ואחת מכם על העידוד, התמיכה, הפירגון והאהבה. זה לא מובן מאליו מבחינתי ואני מבטיחה שעוד אחזיר לכם על התמיכה. יש מסע ארוך וחשוב לפנינו ואני שמחה לקחת בו חלק. זה מסע שהסכמתי לצאת אליו כי אני מאמינה בו. כי אני מאמינה שהגיע הזמן שיהיה כוח נשי אמיתי במועצת העיר. למען הנשים והאימהות העובדות בכלל. למען האימהות החד-הוריות. למען השכונות האהובות שלנו שגדלנו בהן בקושי אבל בגאווה. למען הציבור כולו. אני באמת מאמינה שיחד נוכל להכניס דם חדש למועצת העיר ולעשות את העיר האהובה שלנו מקום טוב יותר כי אנחנו ראויים לזה. אני צריכה אתכם איתי ומבקשת את עזרתכם במשימה הזאת".

לחץ להמשך קריאה

בחירות 2018

בלחייב הודיע: "מפוצץ את האיחוד בקהילה הבוכרית"

המועמד שסיים במקום השני בפריימריז ההיסטוריים מתנתק מהרשימה המאוחדת שלושה שבועות בלבד אחרי שהוקמה- ומטיח האשמות קשות בפני מי שהיו יריביו במירוץ: "היו פה אי סדרים, שכונה. הביאו מצביעים מחוץ לעיר ואמרו שהם מכירים אותם ועשו איתי הסכם שאם אני עוזב את האיחוד עליי לשלם 5000 ש"ח. שילכו לתרומה, אני לא ממשיך איתם", אמר. הסיעה בתגובה: "הטענות מופרכות. מר בלחייב אף פעם לא רץ עם הבוכרים"

פורסם

בתאריך

על ידי

איחוד לשם פיצול: המועמד למועצת העיר מטעם סיעת "מאמינים" בבחירות האחרונות ומי שסיים במקום השני בפריימריז של הקהילה הבוכרית בעיר, רפי בלחייב, הודיע השבוע בשיחה עם "המקור" כי הוא מכריז על ביטול הסכם האיחוד בקהילה הבוכרית.
בלחייב, שסיים כאמור שני אחרי המועמד שניצח בהתמודדות, מוטי יעקובוב, שטח טענות קשות בדבר אי סדרים ואף זיופים לכאורה במהלך יום הבוחר של הקהילה הבוכרית, שנערך לפני כשלושה שבועות בבית הכנסת המרכזי של העדה הבוכרית בעיר, "חבסוב" שבשכונת חב"ד. "הבחירות הללו לא היו הוגנות", אמר בלחייב השבוע ל"המקור", והוסיף: "הצעתי להביא גורמים מבחוץ שיפקחו על הנעשה בתוך הקלפי, אבל מה קרה בפועל? בני המשפחה של המועמד היו בפנים. אחרי הבחירות גם ביקשתי תעודות זהות כדי לראות מי הצביע- אבל התנערו ממני בטענה שחלק הגיעו בלי תעודות זהות".
לטענתו של בלחייב, הוא הבחין בנעשה כבר בזמן אמת- ביום הבחירות- אך לא רצה להקים מהומה על מנת לכבד את מי שטרח והגיע להצביע, "אומרים שהיה ועד של הבוכרים שהכריז על הבחירות. על איזה ועד מדברים? לקחו כמה בחורים צעירים ועשו מהם ועד. לא חבסוב היו שם, לא סימנטוב ולא מיכאלוב מקיבוץ גלויות. כולם ראו איך זה התנהל. ההצבעה לא הייתה כשרה. אנשים שלא הכרנו אותם הגיעו להצביע. רוסים, אשכנזים. אף אחד לא מכיר אותם. אמרו לי שזה חתן של ההוא, וזו כלה של ההיא. הכל לוקשים. לקחו ממני צ'ק ערבון על מנת שלא אפוצץ את האיחוד עם קנס של 5000 שקל. אמרתי להם שאני מוכן לשלם את הסכום הזה. זה צדקה, תרומה. לא אלך איתם".
לגבי המשך דרכו בזירה הפוליטית הוסיף בלחייב: "כל הקהילה מבקשת ממני להקים מפלגה ושהם ירוצו איתי. היו לי 250 קולות כשרים למהדרין ועוד כמה מאות שהלכו למועמדים אחרים. אני אייצג את הבוכרים מהצד שלי. אם כולם היו הולכים איתי יד ביד הייתי יכול לתרום הרבה יותר לקהילה ולהיות יד ימינו של ראש העירייה הנבחר. יש הרבה כיוונים אבל אני בכל מקרה מתכוון לרוץ למועצה. הבוכרים יבואו איתי כי יודעים שאני איש עשייה ואדם ישר".
שאלות רטוריות
גורמים פוליטיים שונים בקהילה הבוכרית פנו בשבועות האחרונים למערכת "המקור" והדגישו כי חרף הניסיון לשדר אחדות כלפי חוץ- מדובר באחיזת עיניים הבאה לידי ביטוי במערכות הבחירות האחרונות, "הקהילה הבוכרית תמיד הייתה חלק מרשימת חב"ד למועצת העיר", אמר השבוע גורם פוליטי מוכר בקהילה. "האיחוד הזה התפרק מתישהו לפני כמה עשרות שנים כאשר בוריס בורוכוב התמודד ברשימה נפרדת והקהילה הלכה אחריו, אך ברגע שהוא רץ יחד עם יוסי סולימני בבחירות האחרונות המצב שב לדמותו".
גורם נוסף, הנמנה בין תומכיו של המועמד למועצת העיר רפי בלחייב, ציין השבוע כי מי שייצג את הקהילה בקדנציה האחרונה היה דווקא משה מלאייב, שבחר משום מה לא להתמודד בפריימריז המתוקשרים שנערכו לפני פחות מחודש, "מישהו יודע למה מלאייב לא התמודד? הוא הרי חבר מועצה מכהן. לטעמי היה פה ניצול ציני של צרכי הקהילה ממניעים אישיים. ישנם חמישה גבאים בוכרים בקריית מלאכי שלא יזמו בכלל את הפריימריז האלה. הם הובלו ולא הובילו. מישהו יודע היכן מחשב הבחירות? התוכנה? איך אפשר לדעת מי הצביע והאם הבחירות היו ניטרליות? אין דרך לברר את כל אלה", אמר והוסיף: "המתמודדים בפריימריז הם אנשים שהיו יכולים לתרום המון לקהילה- אבל הם מנותקים ממנה כבר 15 שנים. יתרה מכך, מהם האינטרסים הקהילתיים המוזנחים עליהם הם מדברים? אף אחד לא יכול לומר".
משה מלאייב, המכהן כחבר מועצה מטעם חב"ד, התייחס למידע המובא בכתבה ואמר: "באופן אישי אני מברך כל אחד שחושב שהוא יכול לתרום ונכנס לפוליטיקה. ההתנהלות אכן הייתה נראית לי מוזרה ואף אחד לא שיתף אותי בנעשה. גם אם היו מציעים לי לא הייתי מסכים להיות חלק מזה כי באופן אישי אני מסכים להיות בפוליטיקה רק תחת המטריה של חב"ד. אם יתאפשר לי ארוץ גם בבחירות הקרובות ברשימת מאמינים. שיתוף הפעולה הניב פירות טובים מאוד ואני יכול להעיד שבהרבה מקומות בארץ התעניינו בחיבור שנוצר תחת מאמינים. האינטרס של כל תושבי העיר נוצלו תחת הרשימה הזאת. עם זאת, אם יגידו לי בקהילה שהם רוצים שמוטי יעקובוב ירוץ עם חב"ד במקומי אני מפנה את מקומי. האינטרס הציבורי אצלי קודם לאינטרס האישי".
מוטי יעקובוב, שסיים במקום הראשון בפריימריז, הפנה אותנו לדוברות המפלגה- שם אמרו כי: "הטענות מופרכות. היו מחשבים וכולם צילמו תעודות זהות. כל מי שבחר עשה זאת עם תעודת זהות וכל האנשים שהגיעו הם מקריית מלאכי. הנציגים של בלחייב היו בקלפי כולל הוא עצמו וכל מי שעבד עבורו. מר בלחייב לא מקבל את הכרעת הבוחר שקבעה כי הוא המפסיד, מה גם שחשוב לציין שהוא אף פעם לא הלך עם הבוכרים. עשינו פריימריז והכרזנו שלא משנה מה קורה או מי נבחר כולם הולכים אחריו על מנת ללכת את העדה ואת קולות הבוחרים שלה. גם לפני שפתחנו את הקלפיות ישבנו יחד ואמרנו שיהיה לכולם בהצלחה. יתרה מכך, אחרי התוצאות מר בלחייב בירך את כל המתמודדים. לגבי אי התמודדותו של מר מלאייב, הרי שהכרזנו בכל בתי הכנסת ובפני כל האנשים שמתקיימים פריימריז בקרב הקהילה וכל אדם עשה את בחירתו האישית. אנחנו מחוזקים מאוד מכמות האנשים שהגיעו ומרוצים מהבחירה. נלך חזק עד הסוף במירוץ למועצה".

בלחייב. יצליח להיכנס למועצה?

לחץ להמשך קריאה