צור עימנו קשר

בחירות 2018

סוגיית המסתננים בעיר מגיעה לכנסת

יו"ר ועדת הפנים והסביבה, ח"כ יואב קיש, נענה לבקשתו של יו"ר הליכוד בקריית מלאכי ויקיים בתחילת נובמבר דיון בנוגע לסוגיה שמטרידה את מנוחתם של תושבי השכונות הוותיקות כבר שנים. "צר לי שמתעלמים מבעיות עומק בקריית מלאכי, הדיון הזה מוכיח שאפשר לעשות הרבה יותר למען העיר", אמר יו"ר סיעת הליכוד

פורסם

בתאריך

ועדת הפנים והסביבה של הכנסת תקיים ב-5.11 דיון בבעיית המסתננים בקריית מלאכי, זאת בהתאם לבקשתו של מועמד הליכוד למועצת העיר ויו"ר הסיעה נדב ויצמן. כזכור, יו"ר הוועדה, ח"כ יואב קיש, ביקר לפני כחודשיים בעיר ושמע מקרוב אודות המסתננים, שעל פי עדויות מתושבי השכונות הוותיקות בעיקר מפריעים את מנוחתם ומסתובבים חסרי מעש במשך היום והלילה. "במשך חמש שנים איש לא קיים דיון על קריית מלאכי, והנה זה קרה כי ביקשתי", אמר הבוקר ויצמן. "זה רק מוכיח שאפשר לעשות כאן הרבה יותר למען התושבים", הוסיף.

במכתב ששלח ח"כ קיש לנדב ויצמן ציין הראשון את פעולותיו הרבות של יו"ר סיעת הליכוד למען קריית מלאכי, ואמר כי הוא מודה לו על העלאת הסוגיה החשובה ועל הסיור שקיימו יחד בעיר. "כתושב ופעיל חברתי מרכזי בקריית מלאכי, אבקש כי תגיע לדיון בוועדה על מנת להציג את סוגיית המסתננים בעיר בדיון שייערך בוועדת הפנים והגנת הסביבה בראשותי", כתב ח"כ קיש.

ויצמן הודה באופן אישי לח"כ קיש על ההיענות המהירה, וציין כי הוא שמח להיות זה שמעלה את הבעיה של מסתננים, שלרוב מדובר בה רק בהקשר של דרום תל אביב. "תושבי השכונות זכאים לביטחון ממש כמו בכל עיר מתוקנת. צר לי שבמקום לטפל בבעיות עומק בקריית מלאכי, מעדיפים בעירייה לעשות עוד כיכר או להקים עוד גן שעשועים, בזמן שהתושבים מפחדים לצאת לרחוב בשעות הלילה. אנחנו נחזיר את הביטחון לשכונות".

המכתב ששלח ח"כ קיש לויצמן

לחץ להמשך קריאה
לחץ להוספת תגובה

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר.