צור עימנו קשר

חינוך

נצח ישראל: מנגישים את המדע לתלמידים

בכיר בחברת פרינג השוויצרית, הנחשבת למובילה עולמית בתרופות בתחומי פוריות ובריאות האישה, ערך סיור במעבדת בית הספר נצח ישראל במסגרת שיתוף הפעולה הפורה בין בית הספר לבין חברת הבת של פרינג- ביו טכנולוגיה כללית. "נמשיך לתמוך בשיתוף הפעולה על מנת שכמה שיותר ילדים יכירו את עולם המדע וישאפו להיות חלק ממנו בעתיד", אמר מר שילדס

פורסם

בתאריך

אחד העובדים הבכירים של חברת התרופות השוויצרית 'פרינג', ג'ייד לוי שילדס, ביקר בשבוע שעבר בחדר המדעים בבית הספר נצח ישראל בעיר ונפגע עם תלמידי בית הספר והצוות המקצועי.

מטרת הביקור הייתה לחשוף בפני מר שילדס, אחראי תחום אתיקה ואחריות תאגידית בפרינג, את העבודה המשותפת בקידום המצוינות בלימודי המדעים בבית הספר נצח ישראל. ג'ייד לוי שילדס היה אורחו של טל לוי, מנכ"ל ביוטכנולוגיה כללית (BTG), החברה הבת הישראלית של פרינג, הממוקמת באזור התעשייה באר טוביה ועוסקת בפיתוח וייצור תרופות ביולוגיות.

ביוטכנולוגיה כללית (BTG), מקיימת עם בית הספר נצח ישראל שיתוף פעולה פורה זו השנה העשירית ברציפות. במסגרת שיתוף הפעולה, נערך מידי שנה "יום שיא מדעי"- המודרך על ידי עובדי ביו טכנולוגיה כללית, וכן מתקיימים סיורים במוזיאונים למדע. בנוסף, חדר המדעים בבית הספר שודרג במימון ובתמיכת ביוטכנולוגיה כללית, וכן חומר הלימודים עודכן בהתאם.

"בביקור בבית הספר שמחתי לראות עד כמה חמה השותפות בין בית הספר נצח ישראל לביו טכנולוגיה כללית, חברת הבת של פרינג", אמר ג'ייד לוי שילדס, פרינג. "ראיתי ילדים ששמחים ללמוד את רזי מקצועות המדע, ואת המתנדבים שלנו ששמחים להעניק מזמנם על מנת להנחיל את האהבה למקצוע. נמשיך לתמוך בשיתוף הפעולה על מנת שכמה שיותר ילדים יכירו את עולם המדע וישאפו להיות חלק ממנו בעתיד", הוסיף.

פרינג (Ferring Pharmaceuticals) היא קבוצה המתמחה בתרופות ביולוגיות מבוססות מחקר, המחויבת לעזור לאנשים ברחבי העולם לבנות משפחות ולחיות חיים טובים יותר. היא פועלת משוויץ, ונחשבת למובילה עולמית בתרופות בתחומי פוריות ובריאות האישה. פרינג מתמחה בתחומים נוספים כגון גסטרואנטרולוגיה ואורולוגיה, ומפתחת תרופות לטיפול בבעיות פריון זה למעלה מ-50 שנים. כיום, למעלה משליש מהשקעותיה של פרינג הקשורות למחקר ופיתוח מנותבות למציאת פתרונות בריאות חדשניים ומותאמים אישית על מנת לסייע בבעיות פריון, מרגע ההתעברות ועד ללידה. החברה נוסדה בשנת 1950, מעסיקה כ-6,500 עובדים מסביב לעולם, מחזיקה בחברות בנות  בקרוב ל- 60 מדינות ומשווקת את מוצריה ב-110 מדינות ברחבי העולם.

ביו-טכנולוגיה כללית (BTG) היא חברת בת בבעלות מלאה של חברת התרופות השוויצרית פרינג (Ferring Pharmaceuticals), אשר נוסדה בשנת 1980 ונחשבת חברת התרופות הביולוגיות הוותיקה ביותר בישראל. ל- BTG מרכז מחקר ופיתוח וכן מתקן ייצור לתרופות לפוריות האישה, הורמון גדילה ושחיקת סחוס של הברך. בנוסף, BTG היא אחת מחברות התרופות היחידות בישראל שהביאו מוצר לשוק. BTG מעסיקה כ-300 עובדים במתקן החברה באזור התעשייה באר טוביה, מתוכם 50 המעורבים במחקר.

(תמונה ראשית: משמאל- רוית גדנקו, מנהלת בית הספר, ישראלה אקרמן, BTG, עפרה אשכנזי, מורה למדעים, ג'ייד לוי שילדס, פרינג, טל לוי, מנכ"ל BTG, תמר ארקין, מרכזת הפרויקט, BTG, שמעון חזן, סגן ראש העיר קרית מלאכי. צילום: אפרת סיון, BTG)

לחץ להמשך קריאה
לחץ להוספת תגובה

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר.