צור עימנו קשר

Uncategorized

נכון לשעה 14:30: אחוזי הצבעה גבוהים בכל הקלפיות בעיר

מהו מספר בעלי זכות ההצבעה שמימשו את זכותם הדמוקרטית עד כה ומזה אומר ביחס לנתון של בחירות 2013? חצי יום בחירות מאחורינו, והלחץ במטות השונים ממשיך לעלות. וגם: התמונה של אליהו זוהר וחיים ויצמן שכבשה את הרשת, וגלריית התמונות שלכם מהשעות הראשונות של ההצבעה

פורסם

בתאריך

נכון לשעה 14:30, בדיוק אמצע יום הבחירות לראשות ולמועצת העיר, עומד מספר המצביעים שמימשו את זכותם הדמוקרטית על 5211 מצביעים, המהווים כ-30 אחוזים מכלל בעלי זכות ההצבעה.

הפעילים השונים מדווחים כי במהלך שעות הבוקר נרשמו עימותים שונים בנוגע למיקומי העמדות של כל אחד מהמועמדים וכן הועלו טענות על השחתת פתקי הצבעה של שני המועמדים- אליהו זוהר וחיים ויצמן. יו"ר הליכוד, נדב ויצמן, הגיש עתירה לוועדת הבחירות המרכזית בבקשה לאשר גם פתקים מקושקשים של מחל הליכוד וגם כאלה שעליהם הוטבע שמו של ראש הממשלה בנימין נתניהו במטרה להביא לפסילתם.

בפוסט שהעלה בדף הפייסבוק שלו קרא זוהר לתושבי העיר לממש את זכותם הדמוקרטית ולצאת להצביע, וכך גם המועמד חיים ויצמן, שהעלה טענות על השחתת פתקים ואמר שהוא "מריח את המהפך באוויר".

בסביבות השעה 14:00 נפגשו השניים בקלפי בבית הספר אלי כהן, איחלו הצלחה איש לרעהו והתחבקו לעיני הפעילים השונים. "תמונה כזו אפשרית רק בקרית מלאכי. בסופו של יום, כולנו משפחה אחת גדולה", כתב על התמונה ראש העירייה לשעבר ליאור קצב בדף הפייסבוק שלו.

על פי ההערכות, בין השעות 17:00-20:00 יגיעו אלפי תושבים נוספים להצביע בקלפיות השונות, ואחוז ההצבעה הכללי בעיר עשוי להיות גבוה יותר מאשר בשנת 2013, אז הוא עמד על 64.7 אחוזים.

לחץ להמשך קריאה
תגובה אחת

תגובה אחת

  1. קורא וותיק

    01/11/2018 ב 22:59

    בושה וחרפה!!! האתר הזה אוהד ויצמניים!!! לא פירסתם כלום על הניצחון של זוהר… וכמובן שבחודשים האחרונים בחרתם רק להכפיש ולהעצים את השלילי!!!

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר.