צור עימנו קשר

בחירות 2018

ניסיון עשיר, ידע רב וקשרים ענפים בכנסת ובממשלה

בימים הקרובים, ועד יום הבוחר ביום שלישי הקרוב, נפרסם בזה אחר זה את טוריהם האישיים של המועמדים לראשות ולמועצת העיר בקריית מלאכי. והפעם: יוסי סולימני, חבר המועצה הוותיק, מסביר מדוע ניסיונו הרב צריך להוות גורם מכריע בהצבעה, מציין את הסוגיות החשובות שעתידות להגיע לפתחם של נבחרי הציבור בקדנציה הבאה ומאמין בכל ליבו שהבוחרים יחליטו נכון. בחירות 2018, דבר המועמד

פורסם

בתאריך

זהו זה! הגיע רגע האמת. בעוד מספר ימים נלך כולנו אל הקלפי כדי לבחור את הנהגת העיר בחמש השנים הבאות. נלך לבחור את האנשים שישפיעו יותר מכל אחד אחר על איכות חיינו וחינוך ילדינו. ההחלטה בעניין זה אינה קלה ואף לא פשוטה כלל וכלל. לכל אחד מהמצביעים יש חברים ו/או בני משפחה באחת הרשימות, מה שיוצר מחוייבויות רבות והתלבטויות אין ספור. אני בהחלט יכול להבין את ההתלבטויות הללו ובכל זאת, כחבר מועצת עיר ותיק אני יכול להעיד על גודל האחריות המוטלת על כל אחד ואחת מ-13 חברי המועצה אשר ייבחרו. במהלך חמש השנים הבאות תתקבלנה החלטות חשובות והרות גורל לעתידה של העיר. החלטות אשר ישפיעו על צביונה של העיר גם בהיבט הפיסי, קרי ההחלטה האם להגדיל את העיר ל-100.000 תושבים, או שמא להשאיר אותה כעיר מחוז קטנה המונה כ-40.000 תושבים לכל היותר. יחד עם זאת התקיימו דיונים ותתקבלנה החלטות בעניין צביונה הדמוגרפי של העיר. האם תהיה פה עיר חרדית? או שמא יישמר הסטטוס קוו הקיים פה כבר כשבעים שנה. שאלת ההסכמים עם המועצה השכנה באר טוביה והאצת הפיתוח באיזורי התעשיה. שלא לדבר על צביונה של מערכת החינוך. בניית בתי ספר חדשים ובכללם בית ספר לחינוך מיוחד, פינוי בתי הספר ממרכז העיר ועוד ועוד. בבואנו לקבל את ההחלטה במי לבחור, עלינו לקחת בחשבון כי אחד המרכיבים החשובים ביותר הוא מרכיב הנסיון. חשוב שבמועצת העיר הבאה יכהנו אנשים בעלי ניסיון עשיר אשר יוכלו להתמודד בכבוד עם הנושאים החשובים שעל סדר היום.
ואני, עבדכם הנאמן, בצניעות ובענווה מציג ניסיון של שנים ארוכות בהן אני משרת אתכם התושבים של העיר שאני כה אוהב. שנים בהן כיהנתי בכל התפקידים האפשריים בעירייה בהתנדבות מלאה ובאהבה אינסופית. אני מביא איתי ברוך השם ידע רב וקשרים עניפים במסדרונות הכנסת והממשלה.
לאורך השנים יזמתי וקידמתי פרוייקטים רבים וחשובים בכל תחומי החיים ואני שמח שהיתה לי הזכות ליצור כאן דברים שיישארו עוד הרבה אחרי שארד מן הבמה הציבורית. בניית האיצטדיון והבאת רשת דרכא, כמו גם פרוייקט בית קק"ל למצויינות אשר יחל לפעול בשנת הלימודים הבאה הם רק חלק מהפרוייקטים שיזמתי וקידמתי באהבה ובהתלהבות למען העיר ולמענכם התושבים. אני רוצה להמשיך לשרת אתכם.
אני מאוד רוצה בכך. ביום שלישי הקרוב אתם תחליטו. אני מאמין שתחליטו נכון. חג בחירות שמח לכולנו.

לחץ להמשך קריאה
תגובה אחת

תגובה אחת

  1. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

    28/10/2018 ב 19:42

    אתה לא ראוי מוסרית.לא מתאים בגלל עשייתך הדלה.אתה ישן ומיושן בפוליטיקה המקומית.חבר בכנופיית מלכה ושות.בעברך שיקרת ורימית המון תושבים בהבטחות שווה.ומעל לכל היכפשת והעללתה סיפורי אלף לילה ולילה על הבן של זוג החברים הכי טוב שהיה לך.ואיך אפשר שלא להזכיר את פעילך האינטרסנטים שלא השאירו גולש בפייס שלא רבו איתו.

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר.