צור עימנו קשר

חדשות

נחנך מרכז יזמות חדש של עמותת יוניסטרים והפדרציה היהודית של לוס אנג'לס

עמותת יוניסטרים חנכה מרכז יזמות חדש בביה"ס "אמית" בקרית מלאכי, שישמש בית טכנולוגי בו בני הנוער תושבי העיר יקימו וינהלו חברות סטארט-אפ במסגרת תכנית יוניסטרים. המרכז הוקם על שמה של משפחת מייסור

פורסם

בתאריך

עמותת יוניסטרים מעמיקה את פעילותה בקריית מלאכי ומקימה מרכז יזמות חדש בעיר.

המרכז, אשר הוקם בשיתוף עם הפדרציה היהודית של לוס אנג'לס, משפחת מייסור ועיריית קרית מלאכי, נחנך בשבוע האחרון במעמד יו"ר עמותת יוניסטרים רוני צארום, מנכ"לית עמותת יוניסטרים בת שבע משה, מנכ"ל העירייה תמיר היזמי ונציגי חינוך מהרשות המקומית, ג'יי סנדרסון מנכ"ל הפדרציה היהודית בלוס אנג'לס התורמים הרולד ואיימי מייסור וכן נציגים מתיכון דרכא ומתיכון אמית הפועלים בעיר.

מרכז היזמות יוניסטרים קרית מלאכי ע"ש משפחת מייסור ימוקם בביה"ס התיכון "אמית" בעיר, וכבר החלו לפעול בו כ-20 בני נוער מכלל בתי הספר. בהמשך יתווספו בני נוער נוספים לפעילות. המרכז ישמש האב טכנולוגי בו בני נוער ישתתפו בתכנית היזמות הרב שנתית של יוניסטרים (עמותה ליצירת מובילות חברתית כלכלית), הכוללת למידה על עולם העסקים והיזמות, פיננסים, טכנולוגיה, מנהיגות ויזמות חברתית ואנגלית עסקית.

במסגרת תכנית יוניסטרים, בני הנוער יקימו וינהלו חברת סטארט אפ על כל שלביה – החל מהקמת חברה ותהליך סיעור מוחות, דרך סקר שוק, תכנית עסקית, אב טיפוס, גיוס הון מול משקיעים, ייצור פיתוח עסקי, שיווק ומכירה. את בני הנוער ילוו בהתנדבות אנשי עסקים אשר יעבירו את הידע העסקי שלהם ממקור ראשון לחניכים ויהוו עבורם מנטורים אישיים.

יו"ר ומייסד עמותת יוניסטרים, רוני צארום, פנה לבני הנוער במהלך טקס השקת המרכז ואמר: "אני מתרגש לחנוך את מרכז היזמות ה-20 של עמותת יוניסטרים. אין לי ספק כי ממרכז זה יצמחו מנהיגים ויזמים שישפיעו על עתידה של מדינת ישראל".

עמותת יוניסטרים פועלת בשותפות אסטרטגית עם הפדרציה היהודית של לוס אנג'לס, סיטי, USAID, JP Morgan ורשות החדשנות במטרה להוביל לשינוי חברתי באמצעות הכשרת בני נוער וצעירים ליזמות עסקית וחברתית. יוניסטרים הוקמה מתוך מטרה להעניק לנוער ולצעירים שגדלו בפריפריה החברתית והגאוגרפית את הכלים לקבוע את עתידם בעצמם, לפרוץ את המסגרת בה הם גדלים, להצליח ברמה האישית בעולם היזמות והעסקים ובמקביל להוביל מיזמים קהילתיים במטרה להשפיע על העיר בה הם גדלו. כל זאת לצד מפגש עם בני נוער מתרבויות ומגזרים שונים הקיימים במדינה ובכך להכשיר מנהיגות המקדמת דו קיום בארץ. את בני הנוער מלווים בהתנדבות מעל 4,500 אנשי עסקים המעבירים את הידע העסקי ממקור ראשון ומהווים עבורם מודל לחיקוי. יוניסטרים פועלת ב-70 יישובים ברחבי הארץ עם מעל ל-2,500 בני נוער מכלל המגזרים במדינת ישראל.

(צילום תמונה ראשית: דפנה גזית)

לחץ להמשך קריאה
לחץ להוספת תגובה

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר.