צור עימנו קשר

המושבים

מתכוננים ליום הבוחר

ארבעת המועמדים לראשות המועצה האזורית שפיר הגישו את מועמדותם לוועדת הבחירות לקראת יום הבוחר שיחול בעוד פחות מארבעה שבועות. על קו הזינוק: תמר רחמים, עו"ד אבי וינבגר, אדיר נעמן וראש המועצה המכהן אשר אברג'ל

פורסם

בתאריך

הבחירות עוד רגע כאן: ארבעת המועמדים לראשות המועצה האזורית שפיר, עו"ד אבי וינברגר, תמר רחמים, אדיר נעמן וראש המועצה המכהן אשר אברג'ל הגישו בשבוע שעבר באופן רשמי את מועמדותם לקראת הבחירות שייערכו ב-30 באוקטובר.
כזכור, בבחירות הקודמות שנערכו במהלך דצמבר 2012 העמידו עצמם לבחירה שני מתמודדים- יעקב עמר ואשר אברג'ל, כשהאחרון יוצא המנצח הגדול עם 60 אחוזים מקולות הבוחרים (2934 קולות).
הפעם, כאמור, הוכפל מספר המועמדים לראשות המועצה- מה שככל הנראה יוביל לסיבוב שני אליו יעפילו שני המועמדים בעלי מספר הקולות הרב ביותר בסיבוב הראשון שייערך בסוף אוקטובר.
המועמדת תמר רחמים, האשה הראשונה שרצה לראשות המועצה האזורית שפיר, כתבה בשבוע שעבר כי כמעט ולא עצמה עין בעקבות אווירת החג וההתרגשות המיוחדת מהגשת מועמדותה, "מתוך תחושת שליחות עמוקה", לדבריה. "זהו רגע מיוחד ומרגש עבורי עת אני עומדת לקראת התפקיד המשמעותי בחיי להיות שליחת הציבור שלכם, לפעול למענכם ולתת את כל כולי לטובתכם שפיר. תודה למאות התושבים שחתמו וביקשו ממני לנהל את המקום המדהים הזה ב-5 שנים הקרובות. יהי רצון שאזכה להגיע לתפקיד ולעשות את שליחותי נאמנה עבורכם התושבים", כתבה רחמים.
המועמד עו"ד אבי וינבגר, שיערוך ביום שלישי הקרוב כנס בחירות ביישוב אבן שמואל, אמר כי במהלך הגשת הטפסים לא יכל שלא להרהר בדברי חז"ל על אלה המבקשים ליטול על עצמם שליחות ציבורית ומנהיגות, "בלשונם של חכמינו, אלה המבקשים להתמנות פרנסים על הציבור. 'כמדומין אתם ששררה אני נותן לכם? עבדות אני נותן לכם". וכן, כל המתמנה פרנס על הציבור, נעשה עבד לציבור.
"כך אני מרגיש היום. נרגש מאד, מכיר בכובד האחריות של התפקיד אבל גם בטוח ביכולתי למלא את התפקיד בהצלחה רבה. מדי יום מצטרפים אליי תומכים נוספים, אנשי מקצוע מעולים המתגוררים כאן ומוכנים לתרום מניסיונם ומיכולתם כדי לגבש תכניות לביצוע לאחר שאזכה באמונכם ואתחיל למלא את תפקידי", כתב עו"ד וינברגר.
אשר אברג'ל, ראש המועצה המכהן מאז 2002, חרש בימי החג את המועצה והתארח בסוכות התושבים במהלך כל ימי חול המועד. ביום רביעי שעבר, רגע לפני מועד סיום הגשת המועמדות, הגיע אברג'ל לפסטיבל שפיר ה-4 שנערך בסמוך למתחם בית הספר היסודי של שפיר ורקד עם התושבים בהופעתו של יונתן רזאל.
המועמד הרביעי והצעיר מכולם, אדיר נעמן, אמר לאחר הגשת הטפסים כי הוא מביא רוח צעירה לשפיר, והוסיף: "נפרדים מהפוליטיקה הישנה עם אותם השחקנים הרגילים. הצוות שלנו מביא מנהיגות אחראית, קשובה וחדשנית, שתשים אותנו על המפה כמועצה המתקדמת בישראל".
יש לציין כי בחופף לבחירת מי מהמועמדים לראשות יתבקשו תושבי המועצה האזורית שפיר גם לקחת חלק בבחירות לוועד המקומי, ולקבוע מי יהיה נציג היישוב בו הם מתגוררים במועצה.

לחץ להמשך קריאה
3 תגובות

3 Comments

 1. קרסונט

  25/10/2018 ב 16:49

  מאז סגירת הגיליון עברו מים רבים בירדו,,,
  אשר אברגיל, איבד גובה רב.
  תמר רחמים, הפכה ללא רלוונטית.
  אדיר נעמן, נצמד לאנשים הלא נכונים, אשר יתבעו את חלקם ביום שאחרי. חבל.
  אבי וינברג, היחיד שלא דבק בו רבב, עושה עבודה שקטה, נכונה ואמיצה.
  הצביעו לאבי, בלי לפחד.
  לחיים טובים יותר.

 2. תם עידן

  13/10/2018 ב 20:49

  היום אנחנו שבועיים וחצי לפני הבחירות ואפשר להרגיש את האווירה בשטח ולפי השטח אפשר להריח שתם עידן אשר אברג'ל.
  תומכים רבים שהיו לו בעבר יוצאים בריש גלי ואומרים רוצים לרענן את המערכת כמו שהוא שכנע אותם בזמנו שצריך רענון במערכת כעת התחרות מתרכזת בין נעמן לוינברגר וככל הנראה ידו של נעמן תהיה על העליונה שזוכה לתמיכה רחבה בצד הדרומי של המועצה.

 3. תושב הצד המרכזי

  08/10/2018 ב 11:36

  הצד הדרומי הכריע הולכים עם אדיר נעמן!
  בחירה בתמר רחמים+אבי וינברג=אשר אברג'ל ראש מועצה.
  כדי שזה לא יקרה אסור לבזבז קולות למי שמעוניין ברענון המערכת והחלפת ראש המועצה שאם ח"ו ויעלה מי שיסבול יהיו כל התושבים כולל אלו שיתמכו בו כי מה כבר יש לו להפסיד בקדנציה נוספת…תחשבו על זה טוב!

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר.