צור עימנו קשר

באר טוביה

מתחממים: קובי אביבי הגיש תלונה במשטרה ובמשרד הפנים

המועמד לראשות המועצה טען כי פרופילים פיקטיביים מנסים להכפיש את שמו ברשתות החברתיות. "דרור שור ואנשיו מטילים אימה על התושבים", אמר אביבי, שציין כי הגיש תלונה כנגד שניים מעובדי המועצה. "העברתי לעורכי הדין שלי הקלטות של שיחות עם מסרים ואיומים מרומזים מצד אותם עובדים", אמר. מטעמו של דרור שור לא נמסרה תגובה

פורסם

בתאריך

מערכת הבחירות במועצה האזורית באר טוביה עולה מדרגה. קובי אביבי, המתמודד על ראשות המועצה, הגיש השבוע תלונה במשטרה בה טען כי פרופילים פיקטיביים מפיצים ברשת שמועות זדוניות אודותיו, והפנה אצבע מאשימה כלפי יריבו- הראש המועצה דרור שור.
לטענתו של אביבי, בשבוע האחרון נפתחו פורסמו תחת הפרופילים הכפשות והאשמות בהן הוצג אביבי כמועמד לא ראוי. בין השאר, פורסם בהרחבה פוסט שכותרתו: ״קובי אביבי עזוב את הקופה הציבורית״. כך, טוענים במטרהו של אביבי, הוצג המועמד בפרסומים האנונימיים כמי ששדד את הקופה של המועצה.
בעקבות הפרסומים הללו, הגיש כאמור אביבי תלונה במשטרה בגין "פרסום לשון הרע בכוונה לפגוע״- ועשה זאת תוך שהוא מרמז על רדיפה מצד תומכיו של ראש המועצה בכבודו ובעצמו. בדף הפייסבוק הפרטי שלו, פרסם אביבי פוסט עם צילום של התלונה שהגיש במשטרת קרית מלאכי, וכתב בין היתר כי: ״בימים האחרונים החלה הסתה פרועה ברשתות החברתיות במטרה להשמיץ ולהכפיש את שמי בכל דרך אפשרית. התנהגות זו אינה מרתיעה-להיפך, היא רק מחזקת אותי. רוח השינוי באוויר וכנראה שלא כולם מרוצים מזה ובוחרים בדרכים לא חוקיות להכפיש אותי. זו כמובן לא דרכי וזו לא לא הדרך לנצח. אנחנו ננצח רק בדרך היישר כי הרוב במועצה דורש רענון ושינוי״.
כאשר נשאל אביבי במשטרה האם הוא חושד באדם כלשהו שאחראי לפרסומים נגדו בפייסבוק, ציין כי הוא חושד בראש המועצה דרור שור, ובמטהו של אביבי אף טענו כי ערכו "בדיקה מקיפה" בסיומה התברר להם כי ההוראות והפעולות יצאו מלשכתו של שור. ״מהרגע הראשון הבהרתי לאנשי המטה שלי ולכל התומכים בי כי אקיים מערכת בחירות עניינית ונקייה. מתחילת הקמפיין ציינתי את נושא שלטון הפחד, העובדה ששור ואנשיו מטילים אימה על התושבים, הם החליטו לחצות את הקווים האדומים ומי שאחראי על המעשים הללו ישלם על מעשיו. המשטרה תגיע לאלה שנתנו את ההוראה ואלה שביצעו את הפעולות הנתעבות הללו. אני אפעל מול אותם אנשים באמצעים משפטיים״.

תלונה במשרד הפנים

בינתיים, אחרי התייעצות עם עורכי דינו, החליט אביבי להגיש תלונה גם במשרד הפנים כנגד שניים מהעובדים הקרובים ביותר לדרור שור, שלטענתו לא רק מכפישים אותו אלא גם מעבירים מסרים מאיימים לתושבים רבים שמביעים עניין בדף הפייסבוק שלו או מכריזים על תמיכה בו. אותם עובדים, טוען אביבי, פעילים מאוד במערכת הבחירות של שור על חשבון שעות העבודה- תוך שימוש במשרדי המועצה והטלפונים שלה. אביבי גם הוסיף כי העביר לעורכי הדין שלו הקלטות של שיחות, בהן נשמעים אנשיו של שור מעבירים מסרים ואיומים מרומזים שכדאי יהיה לתמוך בשור ולא באביבי.
"אחת ההחלטות שקיבל אביבי במטה שלו היתה לא לבקש מהתושבים לתלות שלטים שלו על בתיהם", אמרו השבוע במטהו של המועמד לראשות המועצה, והסבירו כי אין לו כל כוונה להעמיד את התומכים שלו במציאות לא נוחה מול שלטונו של דרור שור.
עוד הוסיפו במטהו של אביבי כי ביום שלישי השבוע קיבל מנהל מכירות בחברה פרטית שיחת טלפון מסמנכ״ל החברה שלו, במהלכה סיפר האחרון כי נעשתה אליו פנייה ממספר לא מזוהה. על הקו, ציין הסמנכ"ל, היה אדם אלמוני שהתלונן כי אותו עובד מסתובב בשעות העבודה ועושה פוליטיקה לטובת המועמד קובי אביבי. "אותו מנהל מכירות אגב, משמש כחבר הנהלת המועצה האזורית באר טוביה ונחשב כאופוזיציונר של שור", סיכמו במטהו של אביבי.
ממטהו של ראש המועצה דרור שור לא נמסרה תגובה עד שעת סגירת הגיליון.

לחץ להמשך קריאה
תגובה אחת

תגובה אחת

  1. תושב תימורים

    24/08/2018 ב 11:13

    קדימה אביבי!
    דרור שור הולך הביתה. נגמרו ימי ההפחדה

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר.