צור עימנו קשר

בחירות 2018

מתחיל במירוץ

ראש העיר אליהו (ללו) זוהר פתח את קמפיין הבחירות שלו לראשות העירייה. "החזרנו את הכבוד לעירנו. קריית מלאכי בתנופה"

פורסם

בתאריך

ראש העירייה המכהן, אליהו ללו זוהר, פתח השבוע באופן רשמי את קמפיין הבחירות שלו במירוץ לראשות העירייה. במהלך השבוע נתלו ברחבי העיר שלטי הבחירות של ראש העירייה זוהר, שגם שיגר אגרת לתושבי העיר ובה הדגיש את המושגים "ערכים", "עשיה" ו"נשמה", שהפכו למסר המרכזי שלו בקמפיין. סיסמת הבחירות שנבחרה על ידי זוהר ואנשי מטהו היא "קריית מלאכי בתנופה".

"לפני 5 שנים זכיתי באמונכם ובחרתם בי להיות ראש העיר שלכם. ניגשתי בחרדת קודש לתפקיד החשוב- להיות שליח ציבור של תושבי קריית מלאכי, הנציג של כל משפחה ומשפחה. לבוא בענווה ובצניעות על מנת לקדם ולפתח את העיר", פתח זוהר את דבריו באגרת, ובירך את תלמידי העיר על הישגיהם בבחינות הבגרות.

עוד ציין ראש העירייה כי בימים אלה הוא מקדם עם משרד השיכון תוכנית להכפלת שטחה ומספר תושביה של קריית מלאכי, ובחר להדגיש את "תנופת הפיתוח והבנייה" שחלה בעיר בחמש השנים תחתיו. "עברנו מהבראה להמראה. הוצאנו את העיר מבור גרעוני משתק וכעת היא מנהלת תקציב מאוזן עם הפנים לצמיחה", הוסיף זוהר, שחתם את האגרת בבקשת אמון מחודשת ביום הבוחר: "קריית מלאכי הפכה לעיר מכובדת ומבוקשת. אני גאה בכם תושבי קריית מלאכי ובע"ה סמוך ובטוח שתתנו את קולכם למען עוד קדנציה מכובדת של עשייה, תנופה, שגשוג ובניה".

לחץ להמשך קריאה
לחץ להוספת תגובה

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר.