צור עימנו קשר

חדשות

משרד הכלכלה אישר תקצוב מינהלת לאזור התעשייה תימורים

פורסם

בתאריך

שר הכלכלה והתעשייה אלי כהן הודיע לראש עיריית קרית מלאכי, אליהו זהר, על הבחירה בקרית מלאכי כאחת מחמשת הרשויות הנמצאות באזורי עדיפות לאומית, בהן תוקם מינהלת לאזורי תעשייה מקומי, באמצעות מינהל אזורי תעשייה במשרד הכלכלה והתעשייה.
משרד הכלכלה והתעשייה פועל לקידום ולפיתוח אזורי תעשייה באזורי עדיפות לאומית, זאת במטרה להביא למיצוי הפוטנציאל הטמון בשטח ולהגדלת הביקוש באזורים אלו. המשרד יצא לפרויקט הקמת מינהלת אזורי תעשייה בשיתוף פעולה עם הרשויות המקומיות, ביניהם העיר קרית מלאכי. לאחר עבודת מיפוי מקצועית של משרד הכלכלה והתעשייה, נבחרה קריית מלאכי לקחת חלק בפרויקט זה, אשר יזכה את העירייה בתמיכה בהקמת מינהלת לאזור התעשייה בתימורים. כזכור, בביקורו הקודם של השר, שהתקיימה בקיץ האחרון, הודיע כהן כי קרית מלאכי תמשיך להיכלל ברשימת הערים העונות להגדרה של אזור עדיפות לאומית א' בכל הנוגע לנושא התעשייה. בעקבות האישור הרשמי הודיעו בעירייה כי מכרז על תפקיד יו"ר המינהלת יצא בקרוב.
שר הכלכלה והתעשייה, אלי כהן: "המינהלת היא כלי חשוב לקידום אזור התעשייה בישוב, למשיכת יזמים חדשים וליצירת מוקד תעסוקה איכותי לתושבים".
ראש עיירית קריית מלאכי, אליהו זהר: "אזור התעשייה תימורים הוא עוגן כלכלי חשוב לקריית מלאכי, והקמת המינהלת היא הכרחית לשיווק ומינוף אזור התעשייה. אני מודה לידידי, שר התעשייה והכלכלה אלי כהן, על הבחירה בקרית מלאכי כאחת מחמשת הרשויות היחידות שיקבלו מימון למינהלת"

לחץ להמשך קריאה
לחץ להוספת תגובה

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר.