צור עימנו קשר

חדשות

מקורב לשטיינר: "הוא טרם הכריע לגבי עתידו הפוליטי"

בסביבתו של סגן ראש העירייה מטעם חב"ד, שהודח מראשות רשימת "מאמינים" לטובת עו"ד בצלאל מזרחי, אומרים כי הוא מקיים בימים האחרונים התייעצויות עם בני משפחתו וחבריו לקראת קבלת החלטה בנושא עתידו הפוליטי. "אין החלטה סגורה, הכל יכול להיות, כולל האפשרות שיפרוש מהחיים הפוליטיים", אמרו מקורביו שעות ספורות לפני הגשת הרשימות. "הוא יקבל החלטה בשעות הקרובות ויעשה אך ורק מה שהוא חושב שטוב לעיר ולנחל'ה".

פורסם

בתאריך

במערכת הפוליטית דרוכים לקראת המועד הסופי של הגשת הרשימות למועצת העיר (הערב ב-21:00)- וממתינים בכיליון עיניים להחלטתו של סגן ראש העירייה המכהן, חיים שטיינר, באשר להמשך דרכו. כזכור, שטיינר הודח לאחרונה מראשות הרשימה המאוחדת של חב"ד וש"ס, ובכך למעשה איבד את מקומו כנציג הבכיר של סיעת 'מאמינים' במועצת העיר לקראת הקדנציה הבאה.

אלא שהדחתו של סגן ראש העירייה המכהן, הזוכה לאהדה בקרב חלק לא מבוטל מציבור תושבי שכונת חב"ד, כלל לא התקבלה בשוויון נפש על ידו ועל ידי הציבור הזוכר לו חסד על מעשיו- ובשבועות האחרונים נפוצו שמועות (ואף ידיעות קונקרטיות) לפיהן הוא עשוי לחבור לאחד מהכוחות הפוליטיים האחרים על מנת להביא לידי ביטוי את כוחו האלקטורלי בבחירות הקרובות.

בניסיון למנוע את המהלך הדרמטי- שיגר הרב ירוסלבסקי, הנחשב לאיש החזק בחב"ד, שני מכתבים תקיפים וברורים: הראשון, שנשלח לפני כשלושה שבועות, נוסח בלשון עדינה ולא כלל את שמו של שטיינר, אולם השני- שהועבר בערב חג הסוכות בין המתפללים בבית הכנסת, כבר היה חריף יותר ואף הזכיר את סגן ראש העירייה חיים שטיינר בשמו כמי שעלול להוביל ל"מלחמה במנהל נחלת הר חב"ד שהוא כ"ק אדמו"ר נשיא דורנו".

בשיחה עם אחד ממקורביו של סגן ראש העירייה הבוקר (חמישי)- שעות ספורות לפני הגשת הרשימות הסופיות- אמר הגורם כי שטיינר אכן קיים בימים האחרונים התייעצויות עם בני משפחתו וחבריו לקראת קבלת החלטה בנושא עתידו הפוליטי, אולם טרם הכריע בסוגיה. "אין החלטה סגורה, הכל יכול להיות, כולל האפשרות שיפרוש מהחיים הפוליטיים", אמרו מקורביו. "הוא יקבל החלטה בשעות הקרובות ויעשה אך ורק מה שהוא חושב שטוב לעיר ולנחל'ה".

לחץ להמשך קריאה
6 תגובות

6 Comments

 1. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  27/09/2018 ב 11:43

  שטיינר קדימה !!! תעשו שינוי אל תפחד השכונה איתך

 2. יצחק

  27/09/2018 ב 10:48

  חיים תהיה חזק אנחנו איתך המכתבים של צלי לא יעזרו

 3. רק חיים שטיינר

  27/09/2018 ב 10:30

  לא משנה מכתבים ולא שום החלטת ועד רק אתה היית שם עבורנו ורק אתה הנציג שלנו.
  מי שרוצה מלחמה יקבל מלחמה. שלא תעז לפרוש

 4. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  27/09/2018 ב 10:25

  כתושב נחלה אני אומר רק שטיינר !

 5. חיים אנחנו איתך

  27/09/2018 ב 10:24

  תהיה חזק!
  בכל החלטה אנחנו אחריך!!!

 6. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  27/09/2018 ב 10:18

  חיים אל תפרוש!
  תתמודד, אחרי מה שעשה הועד אנחנו מחפשים למי להצביע
  ואתה הכי ראוי

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר.