צור עימנו קשר

קהילה

מצטיין סדרתי

חנן וקנין, תושב העיר ובוגר מערכת החינוך שלה, סיים אמש (רביעי) קורס קצינים בהצטיינות יתרה וקיבל את דרגת הסגן. בעבר זכה וקנין בתואר "מצטיין הנשיא". אביו מירו: "התרגשות גדולה שקשה לתאר במילים"

פורסם

בתאריך

בוגר מערכת החינוך של קריית מלאכי, מצטיין הנשיא, לוחם ומפקד מוערך ומאתמול (רביעי) גם קצין מן המניין: חנן וקנין, תושב העיר בן 23, סיים את קורס הקצינים בצה"ל וקיבל את דרגת הסגן.
וקנין, שנולד והתחנך במערכת החינוך המקומית, הוא בן למשפחת וקנין הענפה ומיד עם גיוסו הצבאי השתלב בחטיבת הצנחנים.
את הטירונות סיים בהצייטנות, וכך גם את קורס המ"כים שעבר בהצלחה. לאחרונה נבחר וקנין לאחד ממצטייני נשיא המדינה ביום העצמאות ה-69 של ישראל, ויצא אל קורס הקצינים על מנת לקבל את הדרגה המיוחלת.
"הקורס עבר בצורה חוויתית ומהנה ואפשר לי להכיר מגוון רחב של אוכלוסיות בצבא ולהבין את חשיבות הצבא. אני חוזר חזרה למשפחת הצנחנים לגדוד 890 לתפקיד סגן מפקדה ומודה לכולם על הברכות".
אגב, אמו ואחותו של חנן- אילנה וקלר, ביקרו באותה שעה באומן שבאוקראינה וצפו בלייב בטקס הענקת הדרגה לגאוות המשפחה.
"הייתה התרגשות גדולה. קשה להסביר את זה. שאלוף בצה"ל ניגש אליך ואומר לך שהבן שלך הוא משהו מיוחד זה שווה הכל", אמר מירו וקנין, אביו של חנן.
לצד התחושות הטובות סיפרו במשפחת וקנין כי הם מאוכזבים במעט מהתנהלותה של העירייה ואמרו כי היו מצפים ליותר הכרה והערכה, "כמה מצטייני נשיא יש במדינה כולה? כמה קצינים מצטיינים? בכל עיר שבה אחד הבנים קוצר את הפירות אנחנו רואים פרגון מצד העירייה, אם זה בשלטי חוצות או בכל דרך אחרת. אפשר אפילו לנכס את ההצלחה לעירייה, או לתיכון דרכא. אבל אצלנו מה? אנחנו רכשנו שלט חוצות מכספנו. חבל", אמרו שם.
לחץ להמשך קריאה
4 תגובות

4 Comments

 1. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  12/10/2018 ב 12:24

  העלובים אלה שמעלים את החותמות של ללו.מתקשרים לדוד שלי ואומרים לא מה פתאום אתה נותן במה לחיים ויצמן.אם יש משהו שגרם לי לסלוד מימכם זה שאמרתם לו בסוף אל תשכח אחרי הבחירות למי בחרתה .ולא יעזור לכם אם תתקשרו לדודה שלי ולדוד שלי . שידברו איתנו.אנחנו עם חיים ויצמן ונישאר איתו.

 2. אחד שמדייק

  11/10/2018 ב 14:03

  חנן אלוף!!! אך מערכת החינוך של קרית מלאכי פלטה אותו קצת לפני הזמן….ובכל זאת הוא הגיע לאן שהגיע….. אלוף בזכות עצמו ממש לא מערכת החינוך של קרית מלאכי.

 3. ערן

  11/10/2018 ב 11:04

  כל הכבוד לחיים ויצמן שהגיע לכבד!
  זה ראש עיר!

  • שמעון שושן

   11/10/2018 ב 15:55

   חנן, גאים בך. הבאת הרבה כבוד לך,למשפחה,לקריה.

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר.