צור עימנו קשר

באר טוביה

מסכמים בחירות בבאר טוביה

התוצאות הסופיות של הבחירות למועצה ולראשות המועצה האזורית באר טוביה התעדכנו השבוע באתר האינטרנט הרשמי- ולימדו על פער סופי של 88 קולות בין אביבי לשור. וגם: באילו יישובים כלל לא התקיימו בחירות לבחירת נציג המושב למליאת המועצה, ובאילו יישובים המאבקים היו צמודים והוכרעו בפער של עשרות קולות?

פורסם

בתאריך

עו"ד אורלי אוחיון, מנהלת הבחירות שנערכו במועצה האזורית באר טוביה, פרסמה במהלך השבוע את התוצאות הסופיות לראשות ולחברות במועצה. התוצאות, שהתפרסמו ביום שלישי באתר האינטרנט של המועצה האזורית, מלמדות על פער מדהים של 88 קולות בלבד בין קובי אביבי, שקיבל 5600 קולות לעומת ראש המועצה היוצא דרור שור, שהסתפק ב-5512 קולות.
במהלך הימים הקרובים צפוי אביבי, ראש המועצה החדש, לקבל את כתב המינוי ולהפוך באופן רשמי לנבחר הציבור הבכיר ביותר של באר טוביה. בהמשך, הוא עתיד לקיים אירוע ניצחון אינטימי יחד עם בני משפחתו וחבריו הקרובים ובעוד כשבועיים הוא צפוי להתיישב על כיסאו החדש בחמש השנים הקרובות בלשכת ראש המועצה.
לצד בחירת ראש מועצה חדש, בחרו תושבי המועצה האזורית באר טוביה גם את נציגו של כל אחד מ-23 המושבים בשטחי המועצה, שיתיישב במליאה וישתדל לייצג את בוחריו נאמנה.
בחלק מהיישובים, בהם אמונים ובאר טוביה, הוכרזו הנציגים ללא בחירות בשל מספר מועמדים גדול ממספר הנציגים שהאזור זכאי לבחור, וכך ימשיך שלמה שמאי להיות הנציג של אמונים ותומר זולר זה של באר טוביה.
במספר יישובים אחרים הוגשה רשימה אחת בלבד- ועל כן העומד בראשה נבחר להיות נציג המושב במליאה: בשדה עוזיה ימשיך מוטי ארבל לשמש כנציג המושב, בניר בנים עדי נאמן, בביצרון נחום גבריאל מרשימת גן, בכפר ורבורג יריב צוק, בגבעתי דוד גולדשטיין, בחצב איתי גואטה ובחצור יובל שדה מרשימת חצור שלנו. גם בשתולים ימשיך מני מעודי לשמש כנציג המושב, ובתימורים יהיה זה בני יאמין.
ביישוב בית עזרא, בו הוגשו שתי רשימות, התוצאות היו צמודות מאוד, אחרי שרשימת בית עזרא ביתנו בראשות אוריאל פרדי שלום השיגה 331 קולות- 7 קולות יותר מאשר רשימתה של עדי לוי.
גם באביגדור הוגשו שתי רשימות, אביגדור בתנופה עם אלכס גולדפרב שהשיגה 268 קולות ורשימתו של עמית אופיר, שהשיגה 174 קולות בלבד.
באחווה נבחר שמעון כ"ץ שהצליח להשיג 75 קולות, 13 יותר מאשר יוסף ברוך, ואילו בינון נבחר הנציג ניר ישראל שהשיג 382 קולות- זאת לעומת 201 קולות בלבד לרשימת אקי ויובל.
בכפר אחים נבחר הנציג אלי יוגב מרשימת למען הכפר, שקיבל 240 קולות, 64 קולות יותר מאשר בנצי ימר.
בנווה מבטח נבחר מיכאל דניאלי, בעזר מימי קושמרו, בערוגות תמי פישל ובעזריקם דני בוקובזה.
בשני יישובים נוספים במועצה, אורות ותלמי יחיאל, התמודדו שלוש רשימות במטרה לשלוח את נציג המושב למליאה. גיל בן ציון, מרשימת טל אורות (111), הצליח לנצח את רשימת אתי למענכם (82) ואת רשימת שי ספקטור (87) ויהיה הנציג במועצה. בתלמי יחיאל- נבחרה שרונה עמר (250) להיות נציגת המושב אחרי שגברה על יניב וינגרטן (140) ובן צבי זהבי (70).

לחץ להמשך קריאה
לחץ להוספת תגובה

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר.