צור עימנו קשר

חדשות

ההתבטאות השערורייתית של מנכ"ל העירייה

ראש העיר אליהו זוהר ומנכ"ל העירייה, תמיר היזמי, השתתפו בדיון בנושא חלוקת ההכנסות ושחררו אמירות מפתיעות וחסרות תקדים בנוגע למצבה של העיר. "יש לנו מאזן הגירה שלילי של האוכלוסייה החילונית בעיר, ואוכלוסיית חרדים מאוד גדולה עם כל המשתמע מכך", אמר היזמי, שהצהיר כי מרבית הזכאים לבגרות לא עומדים בתנאי הסף לאוניברסיטה. הוא אף כינה את הקהילה האתיופית בעיר "חבילה". המנכ"ל בתגובה: "מצר על הוצאת המשפט מהקשרו

פורסם

בתאריך

"יש לנו את אחוז העלייה האתיופית הכי גדול בארץ, אחוזית יחסית לקריית מלאכי. כלומר על האוכלוסייה המוחלשת של קרית מלאכי הביאו את החבילה של יוצאי קהילת אתיופיה. זה לא גוש קטיף, זה קהילת יוצאי אתיופיה", כך כינה מנכ"ל העירייה תמיר היזמי את יוצאי הקהילה האתיופית, במהלך דיון של משרד הפנים על חלוקת הכנסות בין המועצות האזוריות לעיירות הניצבות סביבן, שהתקיים בחודש נובמבר האחרון.
לפני כשלושה חודשיים, במהלך ישיבה שנערכה במשרד הפנים במעמד ראש העירייה אליהו זוהר, מנכ"ל העירייה תמיר היזמי, גזבר העירייה צביקה דוידי, ראש המועצה האזורית באר טוביה דרור שור וראשי רשויות שונים, שעסקה גם בהסכם חלוקת ההכנסות בין קריית מלאכי לבאר טוביה, הציגו אנשי משרד הפנים את האזורי אשר בשליטתה של המועצה האזורית באר טוביה וביקשו להגיע למתווה בו יחולקו הקרקעות בין הרשויות השונות, כאשר השטחים המדוברים כוללים גם את בסיס חצור ואת אזור התעשייה כנות, הסמוך לבני עייש.
כבר בתחילת הוועדה סיפר ראש המועצה האזורית באר טוביה, דרור שור, אודות ההסכם שנחתם בינו ובין אליהו זוהר בראשית הקדנציה של האחרון במסגרתו יועברו מידי שנה 6 מיליון שקל, המהווים את ההכנסות מבסיס חצור, ישירות מקופתה של באר טוביה לזו של קריית מלאכי. את הדברים אמר שור בעקבות דרישת הנציגים מטעמם של גדרה וגן יבנה לקבל חלק מהשטחים או ההכנסות של באר טוביה.
במהלך השיחה הסביר זוהר את חשיבות השטחים הנידונים, ואף שיבח את יחסיו הטובים עם דרור שור: "היחסים שלנו עם באר טוביה, אין רשות בארץ שהתנהלה בצורה הזו. אין שתי רשויות שהתחברו כמו שאנחנו התחברנו בשנים שאני מכהן כראש עיר". אמר זוהר, בהמשך לדבריו של שור שהצהיר כי הוא אינו מוכן להעניק שטחים נוספים ועושה הכל על מנת לעזור לקריית מלאכי ובני עייש.
זוהר המשיך וטען כי הכוונה היא לגרום לקריית מלאכי לגדול ולהתחזק, וטען שמי שאשם במצבה של העיר היום אלו משרדי הממשלה ולאו דווקא באר טוביה, למרות טענות אנשי הוועדה. "זה לא באר טוביה, זה משרדי הממשלה. באר טוביה זה מן צוואר בקבוק כזה שבאתם אליו ואתם רוצים ממנו את הכסף", אמר זוהר, והוסיף כי כל הסכם שיעשה הוא טוב מבחינת קריית מלאכי: "אנחנו צריכים את הכסף בשביל להציל את העיר ולא משנה לנו מאין הוא יגיע".


אמירות מפתיעות
זוהר ומנכ"ל העירייה תמיר היזמי המשיכו להציג את משנתם בכל הקשור להסכם ההכנסות, ופירטו את מצבה של העיר לפרטים: "יש לנו אוכלוסייה מהעדה האתיופית שאנחנו גאים בהם. כמעט 19 אחוז. אין ישוב כזה או עיר כזו כמו קרית מלאכי היום. עזוב, אני אומר לך מה גדרה, אני אעשה לכם שכל כמה עזבו את קרית מלאכי בשנים האלה, איזה אוכלוסייה עזבה את קריית מלאכי ואיזה אוכלוסייה נמצאת בקריית מלאכי", אמר זוהר בהתבטאות יוצאת דופן שהציגה את ההגירה השלילית של האוכלוסייה החזקה בעיר. היזמי המשיך את הקו של זוהר, אך עשה זאת בצורה חריפה יותר: "יש לנו מאזן הגירה שלילי של האוכלוסייה החילונית בעיר. יש לנו אוכלוסיית חרדים מאוד גדולה עם כל המשתמע מכך", אמר היזמי, שלא חסך ביקורת גם מהקהילה האתיופית, אותם כינה "חבילה" באומרו כי: "יש לנו את אחוז העלייה האתיופית הכי גדול בארץ, אחוזית יחסית לקרית מלאכי, כלומר על האוכלוסייה המוחלשת של קרית מלאכי הביאו את החבילה של יוצאי קהילת אתיופיה. זה לא גוש קטיף, זה קהילת יוצאי אתיופיה".
היזמי המשיך וסיפר כי לא פחות מ-50 אחוזים מתושבי העיר מקבלים את תמיכת מחלקת הרווחה, והבהיר כי בעירייה לא ימתינו רק לחלוקת שטחים אלא גם להגדלת תקציבים מהמדינה. היזמי גם סיפר על האחוז הנמוך של הזכאים לבגרות, שעמד על קצת יותר מ-50 אחוז, והודה באופן מפתיע כי גם מרבית מאותם אלו שהצליחו להוציא תעודת בגרות- לא עומדים בתנאי בסף הנדרשים להשתלבות באוניברסיטה. "גם אלה שיש להם זכאות לבגרות, אחוזים שלהם שהם זכאים לדרישות הסף באוניברסיטאות הוא בערך 40 אחוז, שם אנחנו נמצאים ותראו את כל האזור איפה הוא נמצא", אמר היזמי, במטרה להציג את הצורך של קריית מלאכי בהגדלת תקציבים אולי אף יותר מאשר הצורך של יתר הרשויות שהשתתפו בדיון.
בטרם הסתיים הדיון פנה ראש העירייה אליהו זוהר אל חברי הוועדה ואמר: "אני חושב שלוועדה ניתן מנדט שנותן הזדמנות חד פעמית, באמת ברמה של 100 שנה לשנות גורל של עיר. קרית מלאכי נמצאת היום על ציר של שינוי, אם תיתן את זריקת המרץ המימונית שנדרשת לבצע את השינוי הזה קרית מלאכי תהיה במקום אחר וכל הקרדיט יינתן לכל האנשים שיושבים פה, בעיקר באר טוביה, אבל הוועדה הזאת יש לה את ההזדמנות לעשות פה היסטוריה ואני חושב שזה עומד לפתחכם", סיכם.
מנכ"ל העירייה, תמיר היזמי, מסר בתגובה: "לאחרונה יצאתי בראש משלחת עירונית יחודית וראשונה בארץ לאתיופיה. התרגשתי ונפעמתי מההיסטוריה הארוכה והסיפורים יוצאי הדופן של הקהילה האתיופית. עם חזרתי, המסקנה הראשונה אליה הגעתי היתה כי חייבים להקים בקרית מלאכי צוות מיוחד שיעסוק אך ורק בהטמעת ההיסטוריה במוסדות החינוך והמרחב הציבורי, להציג את החוזקות של הקהילה ולמנף את העיר בעזרתם. אני מצר על הוצאת המשפט מהקשרו".

מעיריית קריית מלאכי נמסר בתגובה: "במסגרת ועדת הגבולות וההכנסות עם המועצה האזורית באר טוביה, נדונו בקשות של 7 רשויות. בסקירה זו הציג מנכ"ל העירייה את ההבדל בדרישתנו הכספית של קרית מלאכי, לשאר הרשויות. בין היתר הצגנו את ההבדלים הסוציואקונומים, תמהיל האוכלוסיה ומספר מטופלי הרווחה בעיר.
כל ניסיון להוציא משפט מהקשרו לצורך אינטרסים פוליטיים הוא מקומם ופסול"

לחץ להמשך קריאה
- פרסומת -
לחץ להוספת תגובה

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

חדשות

תובעים במיליונים

מכרז חדש שפרסמה עיריית קריית מלאכי למציאת חברה שתעניק שירותים משפטיים חיצוניים ותוצמד למחלקה המשפטית של העירייה חושף את התביעות המתנהלות כנגדה, העומדות על סכום של 16,679,032 ש"ח. חלק מהן, כמו זו של חברת אברהמי יואב ובניו, מוגדרת כבעלת סיכויי זכייה סבירים

פורסם

בתאריך

על ידי

מכרז חדש שפורסם על ידי עיריית קריית מלאכי, ובו בקשה למצוא חברה אשר תעניק שירותים משפטיים ותעבוד לצד המחלקה המשפטי של העירייה, חושף תמונת מצב מדאיגה באשר לסך התביעות העומדות לחובתה של העירייה.

ממסמך המכרז עולה כי בתקופה שבין אוגוסט 2017 לפברואר 2018 עמד סכום התביעות כנגד העירייה על סך 16,679,032 ש"ח, אולם יש לציין כי מדובר בסכום לא סופי, שעשוי לגדול או לקטון בהתאם להחלטת בית המשפט. במסמך המכרז, שהופק כאמור על מנת למצוא חברה שתעניק שירותים משפטיים לעירייה, מפרטת העירייה את דרישותיה מהמגישות הפוטנציאליות, כאשר בין היתר היא דרשה ניסיון קודם מוכח בתחום המשפט המוניציפאלי, וותק של למעלה מעשר שנים, טיפול בלפחות 15 תיקים בתחום המשפט המוניציפאלי בשלוש שנים האחרונות ועוד.

ב-7 במרץ, לפני כשבועיים, הסתיים המכרז בהצלחה, וניגשו אליו עשרות הצעות- שהגיעו אל לשכתו של סגן ראש העירייה, מישל טפירו. ההערכה היא כי כבר לאחר חג הפסח יחלו בעירייה לבדוק את ההצעות, ויחלו בהליך בחירת החברה שתהיה כפופה ליועצת המשפטית של העירייה, עו"ד עידית יפת. מי שיימצא מתאים צפוי לייצג את העירייה במשימותיה המשפטיות השונות, וליהנות משכר של כ-30 אלף ש"ח ברוטו מידי חודש, כאשר תקופת ההתקשרות תוגדר לשלוש שנים בלבד. עם זאת, לעירייה תהיה האפשרות להאריך את משך תקופת שיתוף הפעולה בשנתיים.

אלא שכאמור, ממסמכי המכרז עולה תמונה מדאיגה באשר לתביעות המתנהלות כנגד העירייה בבתי המשפט השונים, כאשר לא פחות מ-34 כאלה נמצאות בפתחה של הרשות השופטת, חלקן בעלות סיכויי זכייה גבוהים. כך למשל, תביעתו של שלמה אהרונוב, קבלן החשמל שטען כי העירייה חייבת לו כספים שלא שולמו ואף תבע אותה בשל כך בסכום של 2.5 מיליון ש"ח, מצוינת בדו"ח המכרז, כמו גם זו של חברת אברהמי יואב ובניו, המוערכת בסכום דומה ולצידה אף צוין כי סיכוייה להתקבל עומדים על לא פחות מ-60 אחוזים. תובע נוסף הוא ראש העירייה לשעבר, מוטי מלכה, שדרוש מהעירייה סכום של 440 אלף שקלים בגין הלנת שכר. לצד תביעתו של מלכה, ציינו בעירייה כי סיכוייה עומדים על עשרה אחוזים בלבד. בדו"ח מופיעות גם תביעות נוספות, שלוש מהן של דיירי פרויקט לב הפארק כנגד העירייה העומדות יחד על סכום של 6,611,300 ש"ח.

כאמור, סך כל התביעות המצוינות בדו"ח המכרז עומד על למעלה מ-16 מיליון שקלים וחצי, כאשר חלק מהתביעות מופיעות ללא סכום נקוב, כך שבמידה והעירייה תפסיד בהן היא תיאלץ להיות נתונה לחסדיו של השופט המנהל את התיק.

לחץ להמשך קריאה

חדשות

מסייעים לחברים

שלושה עובדי מחלקת הפיקוח, המשמשים כפקחים מסייעים בשיטור העירוני, הושעו השבוע מעבודתם לאחר שנחשדו כמי שעסקו בפינוי ביתו של אחד מהם במהלך שעות העבודה. שניים מהם ישובו רק לאחר שייערך שימוע בעניינם, השלישי חזר לעבודה בשל גיליון אישי נקי. העירייה: "מנועים מלהגיב בשל צנעת הפרט

פורסם

בתאריך

על ידי

מחלקת הפיקוח מסרבת לרדת מהכותרות. פחות מחודש לאחר פיטורי הפקח שהועלה לשימוע, ושלושה חודשים לאחר עזיבתן של שתי פקחיות נוספות את המחלקה, העביר השבוע (ראשון) סנ"צ שי מזרחי, מפקד תחנת משטרת קריית מלאכי מכתב לראש העירייה, אליהו זוהר, ובו דרישה להדיח מתפקידם שלושה פקחים מסייעים- הנמצאים תחת חסותו בשורות השיטור העירוני. עותקים מהמכתב שוגרו גם למנכ"ל העירייה, תמיר היזמי ולמנהל מחלקת הפיקוח, ציון מלכה. על פי דבריו של מזרחי, שהובאו לידי ביטוי במכתב ששיגר לבכירי העירייה, נטען כי השלושה ביצעו עבודות פרטיות בביתו של אחד מהם בחופף לשעות העבודה כפקחים מסייעים לשוטרי התחנה.
תחילת הסאגה ביום ראשון השבוע, עת הגיעו השלושה לעבודתם באופן שגרתי. בשלב מסוים, כך על פי גורמים, הם הגיעו לביתו של אחד מהם רכובים על רכב הפיקוח והחלו לעזור בפינוי תכולת הבית לקראת מעבר דירה של הפקח.
עובד אחר של מחלקת הפיקוח, שנשלח לבדוק היכן נמצאים השלושה, הבחין בהם כשהם מבצעים את פינוי הדירה, צילם את הנעשה והעביר לדרגים הגבוהים בהם מפקד התחנה, סנ"צ מזרחי. האחרון, שנדהם מהנעשה, העביר בתוך כשעה קלה מכתב חריף אל ראש העירייה זוהר ובו דרישה להדיחם מהשיטור העירוני, וכעת הם יאלצו להמתין לשימוע שייערך בעניינם. עד אז, הם יישבו בביתם ולא יגיעו לעבודה.

כזכור, הפרשיה החדשה במחלקת הפיקוח מצטרפת לשורת נושאים בהם עלה שמה שלא בהקשר חיובי, האחרון שבהם פיטוריו של אחד הפקחים לאחר הליך שימוע מתוקשר. לאחר פיטוריו, טען הפקח כי הסיבה לסיום עבודתו היא אי רצונם של מנהל מחלקת הפיקוח ציון מלכה וראש צוות הפקחים, אורי אברהם, לראות אותו בתפקיד הפקח העירוני, ואף הוסיף כי הוא מודע לשורת ליקויים חמורים אליהם נחשף בתקופה הקצרה בה היה חלק מהמחלקה.
מי שעמד השבוע לצידם של שלושת הפקחים המושעים הוא נציג הסתדרות העובדים בעיר, בבר אזולאי, שהגיע ממש באותו היום אל בניין העירייה ונפגש עם קברניטי העירייה. על פי גורמים שנכחו במקום, ביקש אזולאי להשיב את העובדים לעבדותם, אולם כאמור אלו נתבקשו שלא להגיע עד אשר ייערך שימוע בעניין.
בוועד העובדים לעומת זאת שמעו על הפרשיה רק לאחר הגעתו של אזולאי אל בניין העירייה, וזעמו על התנהלותו בטענה שזו מציגה את הוועד כחלש ומאפשרת לעובדים לעקוף סמכויות ולא לפנות ישירות לוועד, "אזולאי מכוון לבחירות המקומיות ולכן הוא מתחיל להתערב בכל עניין שקשור לעובדים. איפה הוא היה ארבע שנים שפתאום הוא התעורר? ההתנהלות שלו לעקוף את הוועד מוציאה אותנו קטנים מול העובדים. במקום לעבוד בשיתוף פעולה אנחנו הופכים ללא רלוונטיים", אמר השבוע גורם בוועד.
למרות הדברים החריפים של הוועד כלפיו, טען השבוע אזולאי בשיחה עם "המקור" כי הוא מבין בדיוק מהיכן מגיעות הטרוניות לגביו, "אני יודע מאיפה מגיעות השמועות הללו. יש לי את הסמכות לעלות לראש העירייה לפני כולם, והוועד צריך לזכור שהוא כפוף אליי. אני פה בשביל העובדים ולא בשביל טובתי האישית. כל הדברים שנעשו היו בתיאום מול ראש הוועד, מישל שושן".

מהעירייה נמסר בתגובה: "עקב צנעת הפרט אנו מנועים מלהגיב על עובדי העירייה בעיתונות. אנו פועלים על פי החוק"

לחץ להמשך קריאה

חדשות

פרידה מוקדמת

מנהל מחלקת החינוך, מיכאל בן שטרית, הודיע בשבוע שעבר כי יעזוב את תפקידו בסיום שנת הלימודים הנוכחית- פחות משנתיים מאז נבחר לתפקיד. "כל ההבטחות כלפיו לא מומשו. הוא הרגיש שהוא לא מוערך מספיק ולא מקבל גיבוי מהקברניטים", אמרו מקורביו. העירייה בתגובה: "ראש העיר הודה לבן שטרית על עבודתו"

פורסם

בתאריך

על ידי

מנהל מחלקת החינוך, מיכאל בן שטרית, הודיע השבוע על התפטרותו מהתפקיד הבכיר ביותר במערכת החינוך המקומית- ויעזוב את משרתו לקראת סוף שנת הלימודים.
בן שטרית (50), הגיע לתפקיד מנהל מחלקת החינוך העירונית לאחר שניהל קודם לכן את תיכון "ברנקו וייס" במודיעין, בו רשם הצלחה גבוהה יחסית כשהצליח להעלות את שיעור הזכאים לתעודות הבגרות לכ-80 אחוזים.
התיכון אותו ניהל בן שטרית, המונה 116 תלמידים בלבד, נחשב לכזה בו לומדים בעיקר נערי קצה – בני נוער בסיכון שנשרו ממערכות לימודים סטנדרטיות, ולמעשה, המסגרת החינוכית ב"ברנקו וייס" היא השלב האחרון בטרם ינשרו באופן סופי ומוחלט ממערכת החינוך. עוד קודם, שימש בן שטרית כמורה וכמחנך בבתי ספר אחרים בעיר מודיעין.
הוא מונה לתפקיד מנהל מחלקת החינוך בעיר באוגוסט 2016- אחרי שגבר על שורת מועמדים ראויים, אולם כעת, שנתיים בלבד מאז מינויו, הודיע לראש העירייה זוהר על סיום תפקידו

לטענת מקורביו של בן שטרית, הסיבה להתפטרותו נעוצה בחילוקי דעות בינו ובין קברניטי העירייה, "במחלקת חינוך בעיר כמו קריית מלאכי קשה מאוד להצליח. בלי משאבים זה קשה אפילו עוד יותר. לא פעם פנה בן שטרית בדרישה להגדיל את כוח האדם במחלקה, ואף הובטח כי ימונה לו סגן. בנוסף, הובטח לו גידול בתקציב. כל ההבטחות לא מומשו", סיפרו מקורביו, והוסיפו: "קריית מלאכי כעיר פספסה מנהל מחלקת חינוך מצוין, שמגובה בתוצאות".
אלא שלמרות הדברים, נדמה כי הקש ששבר את גב הגמל הוא ישיבת המועצה האחרונה שהתקיימה לפני כשבועיים, ובה דנו נבחרי הציבור בהרצאות בתשלום אותן מעביר בן שטרית.
לטענת חלק מאנשי האופוזיציה בן שטרית כלל לא היה מתאים לתפקיד, והתעסקותו בהרצאות פרטיות באה על חשבון קידום מחלקת החינוך המקומית. לטענת מקורביו של מנהל המחלקה, הוא ציפה לזכות בגיבוי מוחלט מצידו של ראש העירייה זוהר באשר לדברים, אולם זה לא קרה, "הוא הרגיש שהוא לא מוערך מספיק, ואף נדרש ממנו להפסיק לקיים הרצאות בתשלום".

עוזב בזעם

הקצר בין מנהל מחלקת החינוך המתפטר לבין נבחרי הציבור השונים בעיר החל כבר במהלך ישיבת מועצה מן המניין שנערכה במליאת המועצה בעיר.
במסגרת הישיבה, שדנה גם בהרצאות הפרטיות אותן מעביר בן שטרית, נכח גם האחרון, שניסה להסביר את הסיבה בגינה הוא מתעקש להמשיך במתן הרצאות וסיפר כי אלו מגיעות מתוך רצון לעודד מנהיגות צעירה ברוח סיפור חייו, "באתי לפה מתוך בחירה עמוקה ומתוך הזדמנות טובה שאנשים יעזרו לעשות שינוי משמעותי לעתיד הילדים", אמר בן שטרית, שציין כי ההרצאות לא פוגעות בביצוע התפקיד. אלא שדבריו של מנהל מחלקת החינוך לא עשו רושם על חברי המועצה השונים, שהמשיכו להפנות אליו שאלות עד אשר עזב בזעם את ישיבת המליאה ועורר סערה בעיקר בקרב אנשי האופוזיציה. "אני מעריך את האיש מקצועית ואני מופתע מאוד מהעזיבה. איש מקצוע בדרג הזה צריך להתמודד עם מצבים כאלה", אמר שי סיום בתחילת השבוע.
יו"ר האופוזיציה יוסי סולימני, שהתנגד למינויו של בן שטרית בעבר ואף טען כי הוא לא מתאים לתפקיד במספר ישיבות מועצה, הוסיף: "הצטערתי לשמוע על כוונתו של מיכאל בן שטרית, אך הצער שלי איננו נובע מעצם עזיבתו אלא יותר בשל הסיבות שהביאו אותו לעשות זאת. בעיניי תפקיד מנהל אגף החינוך הוא אחד מתפקידי המפתח החשובים ביותר בעירייה, אם לא החשוב שבהם. אין לי שום דבר אישי נגד מיכאל בן שטרית. הוויכוח הוא לחלוטין מקצועי, ציבורי ומעל הכל ערכי. מערכת החינוך שלנו זקוקה למנהל אגף ב-200 אחוזי משרה".

שבירת הכלים מצידו של בן שטרית לא עברה בשקט בקומה השנייה בבניין העירייה, וכבר בתחילת השבוע הוא זומן לשיחת הבהרה אצל הקברניטים זוהר והיזמי. על פי ההערכות, מיד לאחריה גמלה בליבו של בן שטרית ההחלטה לסיים את תפקידו כבר בסיום שנת הלימודים הנוכחית. אלא שגורמים המעורים בפרטים סיפרו אמש (רביעי) בשיחה עם "המקור" כי התהום שנפערה בין ראש העירייה לבין בן שטרית נעוצה בשיחה שנערכה לפני מספר שבועות בין מקרוביו של זוהר לבין הממונה על המחלקה, במהלכה הודיע הראשון לאחרון כי ראש העירייה דורש לערוך מספר שינויים במערכת החינוך המקומית.
על פי הגורמים, בן שטרית סרב בתוקף להצעה, וגרס כי הוא הסמכות הבלעדית והיחידה במחלקת החינוך. לטענת הגורם, תגובתו של זוהר לדברים הייתה חריפה, וגורמים בכירים אמרו כי לא מן הנמנע שזוהר דחף את נושא ההרצאות הפרטיות לדיון בכוונה תחילה, יחד עם גורמים שונים באופוזיציה.
גולשים רבים הביעו אמש את מורת רוחם נוכח עזיבתו הצפויה של בן שטרית את התפקיד, וחלקם אף תקפו את קברניט העירייה. "נורא חבל. עד שיש כאן מישהו שכן אכפת לו. אין פלא שצעירים פשוט עוזבים", כתבה אחת מהן, ואחר הוסיף: "מערכת החינוך על כל אנשיה נכנעה לסחטנות פוליטית של כאלה שמציגים את עצמם כמודל חינוכי 2018".

מעיריית קריית מלאכי נמסר בתגובה: "מנהל אגף החינוך, מיכאל בן שטרית, הודיע לראש העיר אליהו זוהר כי החליט לסיים את תפקידו בתום שנת הלימודים תשע"ח. בן שטרית הודה על ההזדמנות שניתנה לו לעבוד עם תלמידי קרית מלאכי ועם מנהלי בתי הספר וצוותי החינוך, וראש העיר הודה לו על עבודתו המקצועית ואיחל לו בהצלחה רבה".

לחץ להמשך קריאה