צור עימנו קשר

באר טוביה

מנהיגות בדרך חדשה

בן 64, נשוי לצרויה, אב לשלושה ילדים ושמונה נכדים. את שירותו הצבאי סיים כקצין מילואים באוגדה 670. בעל השכלה אקדמית בתחום מנהל עסקים מטעם האוניברסיטה הפתוחה, ומחזיק באמתחתו קריירה עשירה בת 28 שנים בתחום העשייה הציבורית במועצה האזורית באר טוביה, מתוכן 16 שנים כמזכיר המועצה. עזב את תפקידו בסוף חודש ינואר האחרון

פורסם

בתאריך

ביום שלישי תושבי המועצה האזורית באר טוביה יביעו בי אמון ואחרי 15 שנים- יזכו לראש מועצה חדש. ראש מועצה עם ניסיון, ויכולות לבצע מהפכה של ממש. מהפכה בכל תחום ותחום בחיים. אני מאמין כי הפור כבר נפל אצלכם, התושבים, וסמוך ובטוח כי כולכם החלטתם שהמועצה האזורית באר טוביה חייבת משהו חדש, משהו אחר. אני בטוח שגם אתם רוצים להחליף את ראש המועצה, ואני בטוח כי ביום שלישי הקרוב זה יקרה. ביום שלישי הקרוב, עם סגירת הקלפיות, אבחר לראשות המועצה האזורית באר טוביה.
תושבים יקרים, אנו קרובים לסיום הקמפיין. אני מצר על כך שראש המועצה ניהל קמפיין של הפחדה, קמפיין שעסק בעיקר בציד נגד התושבים תוך ניצול גדול של תשתיות המועצה. האבסורד הגדול הוא, למשל, לשלוח פקחים להוריד את השלטים שלי ולתלות במקומם שלטים שלו, ראש מועצה מכהן. האמנתי באמת ובתמים שמערכת הבחירות הנוכחית תהיה על נושאים חשובים, נושאים שמעסיקים ומטרידים את התושבים; נושאי החינוך, הביטחון, התרבות והספורט, נושא הבריאות, התשתיות והיעדר השקיפות במועצה.

אני הכתובת

רציתי להאמין שראש המועצה יענה לשאלות המטרידות את התושבים, האמנתי שהתושבים יקבלו תשובות לסימני השאלה הגדולים. את התשובות הם קיבלו ממני. הענקתי לכל תושב את תכנית העבודה שלי הביתה. הכנתי תוכנית מהפכנית איך להחזיר את המועצה האזורית באר טוביה להיות אחת המובילות בארץ כמעט בכל תחום.
הכנתי תוכנית מהפכנית בנוגע לחינוך, לתרבות, לספורט, לרווחת הקשישים, שדרוג ופיתוח ענק בתשתיות, בתחבורה ובכבישים. פגשתי אלפי תושבים בבתיהם, בביתי ובמועדונים. שוחחתי עם אלפי תושבים בטלפון, שמעתי את המצוקות והבעיות, אני מכיר את הצרכים של התושבים ויודע בדיוק מה צריך לעשות כדי להפוך את החיים שלהם לטובים יותר.

להחזיר את המועצה לתושבים

אחרי 15 שנים בהן ראש המועצה היה מנותק מהתושבים, דלת הלשכה שלו היתה סגורה והמושג קבלת קהל לא היה מוכר לו, אני אכניס דפוסי ניהול והתנהגות אחרים. ראויים לתושבים. אני בא לתפקיד עם שילוב של יכולות, ניסיון ואנושיות. אין לי ספק כי אצעיד את המועצה למחוזות אחרים לגמרי, למקומות שראש המועצה הנוכחי כשל בהם ואינו מסוגל להוביל אותנו אליהם.
אני מאמין בכוח שלי לנצח ובשכל הישר של התושבים שלנו, מאמין שהרוב רוצה שינוי וראש מועצה שבא עם הרבה רצון לעבוד ולשנות, ולא ראש מועצה עייף וחסר מוטיבציה שרוצה רק לשמור על הכיסא ולשבת מול דלת סגורה.
יש תושבים שאומרים לעצמם שאין טעם לבחור כי התרגלנו לרע. יש כאלה שלא רוצים לבחור כי הם מיואשים ולא מאמינים בשינוי, וכאלה שאיבדו את התקווה להחזיר את המועצה לעידן בו היינו לפני ראש המועצה הנוכחי. ואני אומר לכל אלה, אל תאבדו את התקווה, תאמינו בשינוי ובכוח שלכם להשפיע ולהכריע. לכל אחת ואחד יש את הכוח להיות שותפים למהפך, לקום בראשון לנובמבר לתקופה אחרת, לחיים חדשים עם הרבה תקווה, אחווה ואהבה, ובלי פחד. מי שמאמין לא מפחד.
תושבי המועצה האזורית באר טוביה אומרים שלום לאלימות, שלום לבריונות ושלום לעולם הפחד- ומקבלים בברכה עידן חדש שכולו טוב עבורם.

לחץ להמשך קריאה
תגובה אחת

תגובה אחת

  1. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

    01/11/2018 ב 20:21

    מזל טוב לראש המועצה החדש נקווה שימשיך בעשיה

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר.