צור עימנו קשר

חדשות

ממונה סדרתי

סגן ראש העירייה חיים שטיינר מונה השבוע לממונה על מחלקת הרווחה בעירייה- ויחליף בתפקיד את שי סיום, שעזב לאחר שהתפטר מחברותו בקואליציה. מדובר במחלקה הרביעית עליה ממונה שטיינר, שאחראי גם על תיק המתנדבים, מחלקת התחבורה ומחלקת האירועים. "איך אפשר לעבוד ככה?", תהה השבוע שי סיום. שטיינר בתגובה: "מי שדואג יכול להיות רגוע"

פורסם

בתאריך

ארבע חודשים לאחר פרישתו של חבר המועצה שי סיום מהקואליציה ועזיבתו את תפקיד הממונה על מחלקת רווחה, אושר השבוע מינויו של סגן ראש העירייה, חיים שטיינר, להחליפו בתפקיד.

בישיבת מועצה שנערכה ביום שלישי השבוע הועלתה ההצעה למנות את סגן ראש העירייה לתפקיד החדש, זאת למרות שהיא כלל לא הייתה חלק מסדר היום המתוכנן בישיבה.

סיום, כזכור, מונה לתפקיד הממונה על מחלקת הרווחה לאחר שהצטרף לקואליציה של אליהו זוהר עוד בראשית דרכה, והפך בכך למעשה לחבר המועצה השביעי בקואליציה.

גולת הכותרת של כהונתו של סיום במחלקה הייתה פרישתה של יפה כהן מתפקיד מנהלת המחלקה, שעזבה את תפקידה לפני כשנה וחצי- ולאחר שני עשורים בתפקיד. מי שמונתה במקומה, ומכהנת כמנהלת המחלקה כיום, היא יואלה תבור.

מיד לאחר אישור מינויו הפך שטיינר לממונה על המחלקה באופן מידי, והוא כבר הספיק לערוך שיחת היכרות עם מנהלת המחלקה יואלה תבור. לאחר חג הפסח, יקיים שטיינר שיחות היכרות עם יתר אנשי המחלקה.

תפקיד הממונה על מחלקת הרווחה הוא תפקידו הרביעי במספר של סגן ראש העירייה חיים שטיינר, שממונה גם על תיק המתנדבים, מחלקת האירועים ומחלקת התחבורה העירונית.

בשיחה שערך עם "המקור" השבוע סיפר שטיינר כי הבקשה לאשר את מינוי לתפקיד אמורה הייתה לעלות להצבעה כבר בישיבת המליאה הקודמת, אולם מפאת לוח זמנים צפוף החליטו חברי המועצה שלא לעסוק בה, ועל כן היא הועלתה בישיבה שנערכה השבוע.

"למרות שלא הייתי חלק מהמחלקה באופן רשמי אני עוסק בה כל חיי", אמר שטיינר, שהסביר: "גם בחיי האישים וגם בשירות הציבורי עסקתי בנושאי הרווחה ותמיד הייתי דואג לעזור לאחר. משכך, אני מכיר את כל נושא הרווחה, מה גם שכממונה על מחלקת האירועים עבדתי בשיתוף פעולה מלא עם הממונה הקודם על המחלקה, שי סיום, שעשה עבודה טובה בתפקיד".

עם זאת, גורמים שונים התייחסו השבוע לתפקידים הרבים אותם ממלא סגן ראש העירייה, ותהו האם יוכל לנהל את ענייני כלל המחלקות בצורה מיטבית. "בנושא הזה מי שדואג יכול להיות רגוע. ראשית, אני רוצה לעדכן שראש העירייה פנה לא פעם לשי סיום והציע לו לחזור לתפקיד. הוא החליט שלא לקבל את ההצעה. משום שנושא רווחת התושב חשוב לנו מאוד החלטנו שאי אפשר להשאיר תיק כל כך חשוב ללא ממונה. שנית, ולשמחתי הרבה, במחלקת האירועים זכיתי במנהלת כמו דבורה עתל, שעושה עבודה יוצאת מן הכלל ומורידה ממני הרבה נטל. לגבי מחלקת התחבורה, היתרון הוא שאין הרבה תעסוקה עם אנשים ומדובר יותר במסמכים מול משרדי הממשלה והמהנדס, שהולך איתי יד ביד במחלקה".

חבר המועצה שי סיום, שנעדר מהישיבה, איחל השבוע הצלחה לעמיתו ומחליפו בתפקיד, חיים שטיינר, אך הוסיף כי היה שמח לראות בו דווקא את חברת המועצה מיכל מגן, "צר לי שארבעה חודשים אחרי שעזבתי את התפקיד נזכרו למנות ממונה חדש למחלקה כה חשובה בעיר. אני חושב שאם היו פועלים בהיגיון, התיק היה עובר לידי מישהו אחר ולא לידיו של חיים שטיינר. לא יכול להיות שאדם אחד יחזיק בכל כך הרבה תיקים בתוך המועצה. אני תוהה איך אפשר לעבוד ככה ולתת את כל המשאבים הדרושים לכל אחד מהתיקים, והייתי שמח לראות את מיכל מגן כממונה על הרווחה. כנראה שראש העירייה וחברי המועצה שהצביעו בעד המינוי חשבו פוליטית ולא מקצועית, וחבל לי על כך".

לחץ להמשך קריאה
- פרסומת -
לחץ להוספת תגובה

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר.