צור עימנו קשר

בחירות 2018

מלכה למען זוהר: יזם פגישת גישור עם הרב יורם ביטון

היחסים בין הרב ביטון העומד בראש כולל "הליכות עולם" לבין זוהר אינם טובים, וראש העירייה לשעבר פועל כדי לנסות לגשר ביניהם לקראת הבחירות. הפגישה התקיימה בביתו של מלכה, וגם ממלא מקומו של זוהר, שמעון חזן, השתתף בה

פורסם

בתאריך

הפגישה הסודית בין ראש העירייה לשעבר מוטי מלכה, ראש העירייה המכהן אליהו זוהר והרב יורם ביטון: ביום רביעי בשבוע שעבר התקיימה בביתו של מלכה פגישה מרובעת, בה השתתף גם מ"מ ראש העיר, חבר המועצה שמעון חזן. בפגישה אותה יזם מלכה הוא ניסה לגשר על המחלוקות רבות השנים בין זוהר לבין הרב ביטון, הידוע כמתנגד בולט לזוהר.

זוהי הפעם הראשונה שההערכה במערכת הפוליטית לפיה מוטי מלכה פועל למען בחירתו מחדש של זוהר – שהיה עד לא מכבר יריבו הפוליטי המר – מקבלת ביטוי ותוקף של ממש. לפי גורמים הבקיאים בפרטים, בפגישה ניסה מלכה לגשר בין הצדדים ולשכנע את הרב ביטון המקורב אליו לשים את היחסים הרעועים בינו לבין זוהר מאחוריהם, וכן לסייע לו בבחירות שיתקיימו בעוד קצת יותר משבועיים. מקורביו של הרב ביטון אישרו את קיומה של הפגישה, והגדירו אותה "פגישת נימוסין". עוד הבהירו כי לא היו לפגישה כל תוצאות של ממש.

על פי גורמים שונים ברחוב הפוליטי, ניסיונות הגישור נעשים בעקבות ההשפעה של הרב ביטון על עמדתו של המועמד למועצת העיר שלומי מלכה באשר לתמיכה במי מהמועמדים לראשות העירייה, זאת לצד מתן ביטוי גם לדעתם של הרב יהודה עמית, הרב מרדכי דקר והרב אליהו ממן. על פי ההערכות, ארבעת הרבנים מחזיקים בידיהם כוח אלקטוראלי הנאמד בכ-450 קולות.

אגב, ביום שישי האחרון נפוצה בעיר שמועה לפיה ראש העירייה אליהו זוהר מייעד את תפקיד מנכ"ל העירייה למוטי מלכה- מה שהוביל במהרה לשיח קולח ברשתות החברתיות והביא את שני האישים להגיב באופן מיידי לנאמר בפלטפורמות השונות. "לא הצעתי את תפקיד מנכ"ל העירייה לאף אדם ואין בכוונתי להחליף את תמיר היזמי שעושה עבודה מופלאה עבור קריית מלאכי", כתב זוהר בדף הפייסבוק שלו, ואילו מלכה שיתף את דעתו באחת מקבוצות הוואטצאפ הפעילות בעיר, "אני בפעם הראשונה מגיב לדברים הנכתבים. אין אני מעוניין בשום תפקיד בעירייה. לא ביקשתי דבר ולא מעוניין בשום תפקיד וגם לא הוצע לי דבר. כיום יש לעיר את אחד המנכ"לים הטובים שיש בכלל העיריות. גם מקצוען וגם איש עשייה מאז שפרשתי מהמירוץ אני מחוץ לחיים הפוליטים, ומאחל הצלחה לכול המתמודדים הן למועצה והן לראשות ומציע לכולם להתרכז במה הם טובים יותר מהאחרים ואיזה כישורים לתפקיד יש בכליהם וכל זה תוך שמירה על תרבות הדיבור", כתב מלכה.

בשיחה עם "המקור" אמר הרב יורם ביטון כי אכן נערכה פגישה מעין זו בביתו של מוטי מלכה: "אני לא מתערב בבחירות. אני נפגשתי עם ללו הרבה פעמים, גם עם מוטי בבית שלו. דיברנו על הבחירות, מוטי מנסה לגשר".

מהמטה של ראש העיר נמסר: "ראש העיר אליהו ללו זהר עסוק במלא המרץ בפיתוח קריית מלאכי שלנו. אין לנו כוונה להתייחס ללוח הפגישות של ראש העיר".

 

לחץ להמשך קריאה
17 תגובות

17 Comments

 1. לבנה

  19/10/2018 ב 11:19

  חנה למה לא מזכירים את סולמני הסוטה שהיה ביחד עם מוטי

 2. יורם

  18/10/2018 ב 21:28

  אלי גרבי אתה מתחבק כבר עם מוטי וללו? זהו הוא כבר לא עבריין מין? מה קרה ירדת למחתרת בגלל שמוטי מלכה תומך בללו ועושה הכל כדי שהוא ייבחר?גרבי יצבוע

 3. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  17/10/2018 ב 12:38

  אל תשכחו שכל הפוליטיקאים שעם ללו בחרו בזמן מעצרו של מוטי מלכה לסתום את הפה בעניין מעצרו.הם פחדו אפילו לגנות אותו ואת מעשיו.מישהו מנסה להחזיר עטרא ליושנה.ש"ס טפירו .שתק.בוריס.שתק.שמעון חזו.שתק.סולימני.שתק.אל תתנו להם להחזיר את להקת השתקנים לשלטון.

 4. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  15/10/2018 ב 14:43

  מוטי מלכה גם אחראי להבאתו של סולימני לתמוך בללו זהר.כמו כן הוא פעל מאחורי הקלעים להעלאת הסרטון של רב חבד מביע את תמיכתו בללו זהר.יש האומרים ואין לפסול זאת שבהוראה שהוריד מלכה לשימי ובה נאמר כי כל שימי להעביר את אלוש ושלום אדרי ממחנה ויצמן למחנה זהר .העברה שבוצעה כבר בשבוע שעבר בהוראתו של שימי לשניים לעשות כן.גם בבר אזואלי ובוריס בורוכוב חייבים את מצבם ומעמדם הכלכלי למוטי מלכה מה שחייב את השניים להישמע להוראתו לתמוך במוטי. "הקוזה נוסטרה " או בשמה היותר מוכר בעיר "כנופיית מלכה "מחדשת את שורותיה וחוזרת לפעילות מלאה בהנהגתו של מרדכי מוטי מלכה .עכשיו לציבור נשאר להתפלל שההוראות של מלכה לרבנים יענו בסירוב מצידם. ולא הציבור לא ימצאאת הבדל בין המוזכרים לבין הרבנים.

 5. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  15/10/2018 ב 00:53

  מין מצא את מינו

 6. שי

  14/10/2018 ב 17:40

  אשמח לשמוע את התגובה של אלי גרבי

 7. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  14/10/2018 ב 16:11

  לא לחינם הלך הזרזיר אצל העורב

 8. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  14/10/2018 ב 14:37

  איפה אנשי ללו שיכתבו בפייסבוק נגד העבריין מין כמו שעשו לפני שפרש?? צבועים כבר אמרנו!!!!!

 9. עברתי למחנה וייצמן

  14/10/2018 ב 14:27

  להתעוררר עכשיו מוטי כשר?? עד רגע זה מוטי היה מוקצא אנס מה לא אמרו עליו ותמכתי בללו אז ללו בייבייי רק חיים וייצמן

 10. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  14/10/2018 ב 13:49

  כל זה הוא תוצר של שינאה לשי סיום ואליאור עמר.ללו ומוטי מעולם לא נפרדו כאוייבים עכשיו הם מוכיחים את מעשיהם.אל תשכחו שכל מה שיש לללו הוא חייב למוטי ומלכה עכשיו בא לפרוע את החוב.אתה רוצה להמשיך להיות ראש העיר.אמר מלכה. עבור זה אני דורש את המנכלות.יש הגיון בדרישתו של מוטי ויש הבנה למה ללו הסכים.השניים היו ונשארו חברים לרעיונות ולמימושם.

 11. מאיר

  14/10/2018 ב 13:39

  קטסטרופה. עד עכשיו לא התכוונתי לצאת להצביע כי אני לא מאמין באף אחד מהאנשים שם,אבל עכשיו אני מבטיח שאעשה הכל כדי שמה שקרה כאן לא יחזור
  מוכרים לנו את העיר איזה מצב נוראי

 12. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  14/10/2018 ב 13:10

  מכשירים את השרץ בכשרות הרב ללו.הרב יורם ביטון.ורב הכולל עורבא .מעשיכם לשם שמיים ושכרכם שכר בשר ודם.

 13. איריס

  14/10/2018 ב 13:04

  ללו תתבייש לך ללכת עם עבריין מין להביא לנו אותו בתור מנכל כתומך שלך לשעבר עכשיו מוטי אם יהיה מנכל יקרע לנו את הצורה על כל מה שאמרנו עליו אבל אתה ללו תתבייש שאתה עם כיפה והולך עם עבריין מין

 14. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  14/10/2018 ב 12:58

  יותר מתמיד חיים ויצמן

 15. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  14/10/2018 ב 12:52

  אם עד יום שישי התלבטתי
  אז עכשיו אני סגור על דעתי

  אני מצביע חיים ויצמן

 16. תמר

  14/10/2018 ב 12:52

  אני לא מבינה למה התומכים של ללו שיקרו ביום שישי ואמרו שהוא לא הבטיח למוטי מנכל? בטוח שכן מוטי מלכה לא עושה כלום בלי תמורה גועל נפש כל הדתיים שתומכים בללו זוהר שהולך להמליך עלינו את המטריד מינית מהדלת האחורית תתביישו לכם שתרעד לכם היד לפני שאתם עושים את זה ותחשבו על הבת שלכם שללו זוהר מנסה לקדם עבריין מין

 17. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  14/10/2018 ב 12:42

  אז להגיד שהם לא נפגשו בכלל?? ( אנשי אליהו זוהר לא מתאים לכם)
  הרי אתם דוברים רק אמת

  רק חיים ויצמן לראשות העיר !!

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר.