צור עימנו קשר

ספורט

מחכים לקטש

למרות כוונותיו של ראש העירייה אליהו זוהר להגיע לאימון הקבוצה שנערך אמש (ראשון), החליטו במלאכי להרגיע את הרוחות ולחכות לשובו של היו"ר שניאור קטש ארצה. גובזה לא שותף באימון. מלאכי: "מתרכזים רק במשחק מול מודיעין"

פורסם

בתאריך

שלושה ימים אחרי האירועים החמורים בסיום המשחק מול נתיבות, ויממה בלבד אחרי החזרה לאימונים- ובמכבי קריית מלאכי מחפשים בעיקר שקט.
אמש, ולמרות כוונותיו של ראש העירייה, אליהו זוהר, להגיע לאימון הקבוצה הראשון השבוע על מנת לנקוט ב"צעדים משמעותיים" בעקבות האירועים, החליטו במועדון על הרגעת הרוחות וחזרה לשגרה- זאת לפחות עד חזרתו ארצה של יו"ר הקבוצה, שניאור קטש, ביום חמישי הקרוב.
באימון הקבוצה שנערך אמש הורגש במיוחד המתח מהחלטת המועדון בעניינם של גובזה והיילה, הן בשל חומרת האירועים והן בעקבות הפרסום לפיו ראש העירייה זוהר מתכוון להגיע לאימון הקבוצה.
אלא שההחלטה לבטל את ביקורו של זוהר במתחם האימונים, או לפחות לדחות אותו עד אשר ישוב קטש ארצה, התקבלה עוד בטרם האימון, בעצה משותפת בין אנשי המועדון, חברי העמותה וזוהר עצמו, שהגיעו למסקנה כי זעזוע בקבוצה בעיתוי הנוכחי אינו צעד חכם, הן בשל המאבק בצמרת והן בעקבות היעדרותו של היו"ר קטש.
לאורך כל היום התדיינו אנשי המועדון וחברי העמותה בהשלכות הצפויות של זעזוע בקבוצה בשלב הנוכחי של העונה, ולמרות האפשרות החדשה שהוצעה- לפיה גובזה וגניש יפגשו בסיום האימון לפגישה בשש עיניים עם ראש העירייה, החליטו להמליץ לזוהר לא להגיע למתחם לפחות עד חזרתו של קטש ארצה. זוהר, כאמור, קיבל את המלצתם ולא הגיע למתחם האימונים.
עם זאת, השעו המלאכים את גובזה מהאימון שנערך אמש, ואילו היילה, שלא ישחק בכל מקרה מול מודיעין בשל הכרטיס האדום שספג, הושעה עד יום חמישי.
מהמועדון נמסר בתגובה: "אנו פועלים להרגעת הרוחות ומתעסקים רק בדבר אחד- ההכנות לקראת המשחק מול מודיעין".

eli_2494

לחץ להמשך קריאה
לחץ להוספת תגובה

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר.