צור עימנו קשר

חדשות

מה בגיליון השבוע?

בוקר יום חמישי, זה מה שמצפה לכם השבוע בגיליון מספר 30 של "המקור"

פורסם

בתאריך

בשעות אחר הצהריים יגיע גיליון "המקור" מספר 30 לכל נקודות החלוקה בעיר ובמושבים. בינתיים, אנו מביאים עבורכם הצצה ראשונה לחלק מהכתבות בגיליון שלנו השבוע:

בבחירות האחרונות הוצב יעקב קבדה, איש הקהילה האתיופית בעיר, במקום הרביעי ברשימתו של ראש העירייה אליהו זוהר. כעת, שנה ושלושה חודשים אחרי שזוהר נבחר לתפקיד וקבדה נותר מחוץ למועצת העיר לאחר שהמפלגה קיבלה רק שני מנדטים, זכה קבדה לעבודה חדשה באחת ממחלקות העירייה. נהיה עם הפרטים המלאים.

תושבי שכונת גבעת הסביונים מחכים כבר שנתיים ויותר מכך לעבודות פיתוח בשכונה. התושבים, ששילמו ממיטב כספם היטלים לעירייה, ציפו כי ההבטחות לשכונה יוקרתית יעמדו במבחן המציאות, אך בינתיים ההבטחות נשארו באוויר – והמציאות עגומה. מה אומרת העירייה בנדון ומה בכל זאת צפוי לקרות בחודשים הקרובים בשכונה? כל הפרטים בכתבה.

לחצו כאן ועשו לייק לעמוד הפייסבוק שלנו!

ברחוב משה שרת בעיר נבנה בשבועות האחרונים גן משחקים חדש. עם סיום העבודות, אין ספק כי מדובר בפנינה של ממש. העלות, המתקנים והתכנונים לבניית גנים נוספים בעתיד – הפרטים אצלנו.

שבועיים אחרי שהכריזו בצה"ל על זהות זוכי הצל"שים, בהם גם תושב העיר סמ"ר תמיר אסולין, זכה האחרון בעיטור היוקרתי בטקס רב רושם שנערך השבוע. עוד פרטים בגיליון.

לקראת בחירות 2015, ביקר השבוע שר הכלכלה ח"כ נפתלי בנט בעיר. בינתיים, כמה מהמפלגות הכריזו על מינויים שונים במטות הבחירות המקומיים. איזה תפקיד קיבל נדב ויצמן בליכוד? גלעם ב"כולנו"? ומי יהיה יו"ר מטה הבחירות המקומי של מפלגת "יחד" בראשות אלי ישי.

האם בקרוב ייבנה בקריית מלאכי קניון? נשמע יומרני, אבל תאמינו או לא, היוזמה הזאת קורמת עור וגידים בימים אלו ממש. כל הפרטים כולם בכתבה שתעשה לכם חשק לשופינג.

במושבים: מקטע הכביש הקטלני בין קריית מלאכי למושבים אביגדור וכפר ורבורג שוב גובה חיי אדם; במושב שתולים פרצו אלמונים לביתו של חייל צה"ל שנהרג בפעולת חיזבאללה.

בגיליון, כמובן, עוד כתבות, וגם המדורים הקבועים שלנו מחכים לכם: המשקיף עם טור נוקב שהכוכב שלו הוא, איך לא, נפתלי בנט. בספורט: אלירן זילכה מנתח בטור אישי את סיכוייה של מכבי קריית מלאכי להישאר בליגה.

כל זאת ועוד, היום אחה"צ בגיליון "המקור".

 

לחץ להמשך קריאה