צור עימנו קשר

בחירות 2018

מהרי וטלה הודיעו: תומכים בראש העירייה אליהו זוהר לקדנציה נוספת

מספרי 2 ו-3 ברשימת "התקווה לעידן חדש" הודיעו הערב (ראשון) כי הם תומכים במועמדותו של אליהו זוהר לקדנציה נוספת. כך פרסם זוהר בדף הפייסבוק הפרטי שלו. "הערב קיבלנו חיזוק משמעותי. בסופו של דבר העקרונות של ערכים, עשייה ונשמה מנצחים הכל", כתב זוהר

פורסם

בתאריך

גדעון מהרי ויעקב טלה, מספרים 2 ו-3 ברשימת התקווה לעידן חדש של הקהילה האתיופית, הביעו הערב תמיכה פומבית בראש העירייה אליהו זוהר ופירקו למעשה את האיחוד שהוכרז בקהילה. בסרטון מיוחד שעלה לרשת הפייסבוק מצולמים מהרי וטלה כשהם אוחזים בידיו של ראש העירייה זוהר, ומביעים בו את תמיכתם בפומבי. "אני שמח שהגענו לרגע הזה. חתמנו היום על שיתוף פעולה עם ראש העיר שיקבל תמיכה מאיתנו ושהוא יהיה ראש העיר הבא בקדנציה נוספת. אנחנו תומכים בו ואני מאמין שהקהילה תבוא מאחורינו. התמיכה שלנו באה מתוך היכרות להשקעה בעיר שצריכה להימשך, אין סיבה להפסיק", אמר מהרי במהלך הסרטון.

ראש העירייה זוהר כתב מיד לאחר מכן: "חברות וחברים, הערב קיבלנו חיזוק משמעותי; נבחרי הקהילה האתיופית יעקב טלה וגדעון מהרי חתמו על תמיכתם בי לראשות העיר. בסופו של דבר העקרונות של ערכים עשייה ונשמה מנצחים הכל. קריית מלאכי בתנופה".

שי סיום התבטא בחריפות לאחר המהלך, ואמר כי:"המשמעות של הדברים היא שהם יישארו לבד. למהלך זה אין שום משמעות אלקטורלית. כל 12 השמגלוץ' הולכים לחתום על מכתב הבהרה לגבי המעשה השפל והרדוד של שני אנשים שנמצאו הערב "בוגדים" בקהילה אותה הם אמורים לשרת והם קוראים לכל קהילת יהודי אתיופיה להוקיע את המעשה השפל של האנשים הקטנים ולא להישמע להוראותיהם. על כן אנו מודיעים בזאת שכלל יהודי אתיופיה תומכים באיחוד ובחיים ויצמן לראשות העיר. המשמעות של יציאתם של השניים אינה מהווה כהוא זה כתמיכה או כהורדת תמיכה בחיים ויצמן".

לחץ להמשך קריאה
6 תגובות

6 Comments

 1. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  22/10/2018 ב 07:22

  סיום חשבת שניצחת את מוטי אמרתי לך זה רק התחיל יהיה לך חמש שנים סיוט זה רק התחיל אבל ההפתעה שתקבל היא אחרי הבחירות תפשפש טוב טןב במעשך כי מוטי כבר בדק אבל המכה הכי חזקה שתקבל עוד בדרך אליך

 2. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  22/10/2018 ב 07:19

  שי סיום אתה כישלון גדול בושה אתה והחבר שלך

 3. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  22/10/2018 ב 07:15

  יעקוב טלה הוא מרגל ובוגד עם כיפה.תמך בחיים בפומבי ישב בישיבות עבודה של מחנה ויצמן והלך כאחרון העלובים לללו מסר מידע והביע תמיכה .מעניין אם אלוהים יסלח לו על הבגידה שלו בעדה.

 4. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  21/10/2018 ב 21:03

  מה יש לצפות משני אנשים שדעה משלהם מעולם לא היית להם.גדעון מונחה ע"י הפושע מוטי.והולך עכשיו עם מי שצעק לעברו גזען ושותפיו לפגיעה בעדה.על חובש הכיפה אין טעם שאני יכתוב את דעתי למעט מילה אחת "תתבייש" ותיבוש משפחתך בך .

 5. ללו תפנה את הכיסא

  21/10/2018 ב 20:49

  ללו לא יעזור לך .. מהרי הקהילה מזמן לא רואה בו ככוח מניע או חיובי ישב 5 שנים ולא עשה כלום.. מהרינביחד עם יעקב אוליי 10 קולות 🐾. כל הקהילה חיים וייצמן. חיים יבין בדרך לקרייה מ.. ה.. פ.. ך

 6. אנונימי

  21/10/2018 ב 20:42

  שי סיום לקח את המפלגה אולי הכי חזקה בעיר והרס אותה מהיסוד חבל מאוד חבל

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר.