צור עימנו קשר

חדשות

מדברים על זה: סדרת הרצאות של מרכז הצעירים

מחר (שני) תחל במרכז הצעירים בעיר סדרת הרצאות של כמה מבכירי העיתונאים בישראל. פרשן חדשות 2, רוני דניאל, יהיה ראשון המרצים. עלות ההרצאה: 20 ש"ח בלבד

פורסם

בתאריך

מרכז הצעירים המקומי יקיים החל ממחר (שני) סדרת הרצאות מיוחדת בנושאים פוליטיים, ביטחוניים, חברתיים וכלכליים שיועברו על ידי עיתונאים בכירים. את סדרת ההרצאות יחנוך בשבוע הבא הפרשן הצבאי של חדשות ערוץ 2, רוני דניאל. דניאל יסקור בפני הקהל שיגיע להרצאה את תמונת המצב הביטחונית בימים אלו, וידבר על האפשרות לפריצת סבב צבאי כבר בשבועות או בחודשים הקרובים.

מדובר ביוזמה ראשונה מסוגה של מרכז הצעירים בעיר. למעט דניאל, שיהיה ראשון המרצים, יתקיימו במהלך השבועות הבאים של חודש אוגוסט הרצאות של הפרשן הפוליטי של חדשות ערוץ 2, עמית סגל – שידבר על הפוליטיקה הישראלית והעולמית בעידן הפייסבוק; הרצאה של הפעיל החברתי שלומי חתוכה – שידבר על פרשת ילדי תימן החטופים; והרצאה של הפרשנית הכלכלית של ערוץ 2, קרן מרציאנו, שתסקור את מצב הכלכלה הישראלית ותדבר על השלכות המחאה החברתית על המדינה והפוליטיקה המקומית. הרצאתה של מרציאנו תתקיים בשבוע הראשון של ספטמבר.

במרכז הצעירים הודיעו כי עלות כרטיס מנוי שיאפשר כניסה לכל ההרצאות גם יחד יעמוד על 50 שקלים בלבד, כלומר, ממוצע של פחות מ-13 שקלים להרצאה. מחיר כרטיס כניסה להרצאה אחת יעמוד על 20 שקלים. כרטיסים ומינויים ניתן לרכוש במבנה מרכז הצעירים ברחוב משה שרת בעיר. יש לציין כי רכישת כרטיסים אפשרית לכל הגילאים, וגם למי שאינו מתגורר בקריית מלאכי.

לדברי יוסף כהן, מנהל מרכז הצעירים בקריית מלאכי, סדרת ההרצאות נועדה לאפשר לכלל התושבים בעיר להיחשף באופן אישי וישיר למגוון רחב של נושאים אקטואליים העומדים על הפרק בסדר היום הציבורי. "בדרך כלל אנחנו שומעים את רוני דניאל או עמית סגל בחדשות למשך חצי דקה או דקה, ובמסגרת ההרצאות הם ידברו על נושאים שמעניינים את כולנו בהרחבה והקהל גם יוכל לשאול שאלות שמעניינות אותו", אמר, "אנחנו עושים כל מה שניתן כדי להביא לצעירים בעיר מגוון פעילויות, ואחרי שכבר קיימנו בשבועות האחרונים יריד השכלה ויריד תעסוקה, סדרת ההרצאות היא נדבך נוסף בפעילות שלנו ומאפשרת לחשוף את המרכז לכלל האוכלוסיות".

אגב יריד התעסוקה עליו מדבר כהן, הרי שזה התקיים בשבוע שעבר וזכה להצלחה גדולה, כאשר למעלה מ-200 צעירים וצעירות הגיעו למרכז הצעירים על מנת לבחון אפשרויות שונות בשוק העבודה. חברות כוח אדם, גופים ציבוריים וחברות מסחריות רבות לקחו חלק ביריד, בו קיבלו הצעירים הסברים מקיפים ביחס להצעות העבודה הפוטנציאליות מבחינתם. היריד נערך בשיתוף לשכת התעסוקה המקומית.

"אנו מאמינים שלצעירים בעיר יש פוטנציאל רב, ולכן נמשיך להביא את השירותים והגורמים האיכותיים ביותר על מנת למנף ולקדם את הצעירים באמצעים הטובים ביותר שאינם נופלים משום עיר גדולה אחרת", אמרה סהר טילייב, רכזת התעסוקה במרכז הצעירים העירוני.

לחץ להמשך קריאה
לחץ להוספת תגובה

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר.