צור עימנו קשר

בחירות 2018

להמשיך בתנופה

בימים הקרובים, ועד יום הבוחר ביום שלישי הקרוב, נפרסם בזה אחר זה את טוריהם האישיים של המועמדים לראשות ולמועצת העיר בקריית מלאכי. הראשון שבהם הוא ראש העירייה המכהן, אליהו זוהר, שמבקש מהתושבים לבחון מה היה כאן לפני כניסתו לתפקיד ומה המצב כיום, ומבטיח צעדים נוספים שיביאו "עוד טוב לעיר". בחירות 2018, דבר המועמד

פורסם

בתאריך

תושבי קריית מלאכי היקרים. בפתח דבריי אני רוצה לומר לכם תודה. תודה על האמון שנתתם בי לפני 5 שנים, אמון באמצעותו נבחרתי והצלחתי לטפח ולקדם את עירנו. הבאתי עימי את יכולת העשייה מהמגזר הפרטי, ויחד עם ההיכרות המעמיקה שלי את עיר הולדתי, התחלתי לעבוד למענה, ולעבוד קשה. ב"ה את פירות העמל אפשר לראות לא רק בקריאת דו"חות תקציביים מאוזנים, או בנתונים מחמיאים בתחום החינוך- אלא אפשר לראות אותם במו עיניכם: סיירו ברחבי העיר וראו את עשרות הפארקים ומתקני השעשועים, את הטיילות החדשות והמטופחות, את כביש בית העלמין המשודרג, כיכרות התנועה, את שכונת קיבוץ גלויות שעברה מהפך, את מרכז הצעירים ואת בית שולמית; את עשרות הפרוייקטים שהולכים ונבנים מעבר לכביש יגאל הורוביץ ועוד.
כל אלה הם רק מדגם קטן ממה שאני עוד עמל עליו עבור קריית מלאכי, בין אם זה הקאנטרי קלאב, הפאמפטרק והמרכז המסחרי שבנייתם תחל בקרוב. כשאני אומר שקריית מלאכי בתנופה –זו הכוונה. אני מציע שכל תושב, ותיק או חדש, יבדוק בעצמו, ישווה למה שהיה כאן טרם החילותי בתפקיד- ויווכח.
בבחירות האלו אני צועד יחד עם נבחרת חזקה של אנשי מעשה, לפי תחומם. רשימתי נבנתה כך שכל אחד ואחת ממנה יהווה כתובת למענה בכל נושא, עבור כל תושב או תושבת.
אני קורא לכם, תושבים יקרים- ב-30.10 צאו והצביעו עבורי ועבור רשימתי ט"ב למועצת העיר. אנחנו בתנופה ברוכה, והעיר בראשותי שינתה את פניה לטובה עד כה. המשך התנופה הזו, תלוי באופן חד משמעי במי שהחל אותה ועם ט"ב בעירייה, הצעדים הבאים שיביאו עוד טוב לעיר, יקרו הרבה יותר במהרה בע"ה.

לחץ להמשך קריאה
3 תגובות

3 Comments

 1. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  26/10/2018 ב 11:47

  כשמסתכלים על התנהלותך בבחירות ביחד עם חבורת הנוכלים שהביעו את תמיכתם בך.כולכם ביחד ועוד עשרות של כלבי מיד סביבכם יוצאים לצוד קולות ברחוב.מבינים שלא כדאי לחזור בזמן לעשייתך ולבחון אותה.כדאי יותר להסתכל על העתיד המסוכן שאנחנו הולכים לפגוש.ולרצות יותר מבכל למנוע את הנזק שהוא יביא איתו.

 2. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  26/10/2018 ב 08:53

  הדבר היחיד בתנופה זה מקורביך ופעילך אלה שעכשיו מקבלים משכורת ואלה שבעתיד יקבלו.עסוקים בכל לילה במלוא המרץ בקריעת שלטים בשרפתם ובאיומים על תושבים.נכשלת והגדלת את העיר קח את כל העשייה שלך ביחד עם כל אלה שסביבך וחתזור לעיסוקך במגזר הפרטי.

  • אחת מהצד

   26/10/2018 ב 10:44

   ממש הזוי שאתה לוקח קרדיט על דברים שלא לך לדוגמא מרכז הצעירים !!
   חוץ מלבנות גני שעשועים יש כל כך הרבה דברים מהותיים להשקיע בהם, אם זה בתשתיות אם בחינוך אם בהפסקת מדיניות הרווחה ולהפסיק להרגיל את התושבים להתמסכן אבל כל אלו לא יקרו כשאתה בשלטון, אחת הסיבות העיקריות שאתה נבחר זה כי אתה מחלק כסף לפני החג לכל העצלנים שבמקום שיקומו לעבןד הולכים ללשכה להתמסכן ולהם זה נוח מאוד.
   איתך ללו קרית מלאכי חוזרת אחורה!!!!

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר.