צור עימנו קשר

חדשות

סאגת הניהול ב"אלי כהן" הגיעה לסיומה

פורסם

בתאריך

אחרי סערה ציבורית ופוליטית, סאגת מינוי המנהלת החדשה לבית הספר "אלי כהן" הגיעה לסיומה: גילה קיסלביץ' נבחרה, וסתמה את הגולל על האפשרות לפיה אירית טיירו תמונה לתפקיד. האיום בהשבתה הוסר, ושנת הלימודים תיפתח כסדרה. אחרי הכישלון, האם זוהר ימשיך להיות חבר ב"בית היהודי"?

 יש מנהלת חדשה לבית הספר היסודי "אלי כהן", ולא קוראים לה אירית טיירו: בתום סאגה ארוכה שנמשכה קרוב לחודשיים, נבחרה השבוע גילה קיסלביץ' לתפקיד היוקרתי. היא נכנסה לתפקיד באופן מיידי והחלה בהכנות לפתיחת שנת הלימודים בשבוע הבא.

ביום ראשון בבוקר הודיעו במשרד החינוך לראש העירייה, אליהו זוהר, כי המועמדת שהוא ביקש למנות לתפקיד, אירית טיירו, תושבת העיר ומורה בבית הספר "אלי כהן" שניגשה למכרז במטרה להחליף את המנהלת הפורשת, עליזה שני, לא נבחרה. החלטת משרד החינוך באה למרות הפעלת לחצים כבדים ביותר  מצידו של זוהר, יש שיאמרו חסרי תקדים. הוא הפעיל את כל כוחותיו, מרצו ומשאביו על מנת להביא למינויה של טיירו. ואולם למרות כל זאת, ועל אף פגישה אישית שנערכה בין טיירו לבין מנכ"לית משרד החינוך, מיכל כהן, החליטה האחרונה לקבל את המלצת גורמי המקצוע במחוז דרום של המשרד, שטענו כי טיירו אינה בעלת הכישורים המתאימים לקבלת התפקיד – ולא למנות אותה. "עבדו עלינו ושיקרו אותנו", אמרו השבוע בכנות מפתיעה בסביבתו של ראש העירייה זוהר, "עשינו כל מה שיכולנו, ניסינו להביא למינוי של טיירו בכל דרך אפשרית והפעלנו כל כלי שהיה בידינו. לצערנו, זה לא הלך. בנט אמר דבר אחד, ועשה דבר אחר, או יותר נכון להגיד – לא עשה".

הפרטים המלאי אודות מינוי המנהלת החדשה של בית הספר "אלי כהן"- מחר (חמישי) בגיליון המקור

טיירו. הסאגה המתמשכת הסתיימה באי מינויה (צילום: מתוך הפייסבוק)

טיירו. הסאגה המתמשכת הסתיימה באי מינויה (צילום: מתוך הפייסבוק)

לחץ להמשך קריאה
לחץ להוספת תגובה

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר.