צור עימנו קשר

בחירות 2018

לא ירמסו אותנו יותר

בימים הקרובים, ועד יום הבוחר ביום שלישי הקרוב, נפרסם בזה אחר זה את טוריהם האישיים של המועמדים לראשות ולמועצת העיר בקריית מלאכי. והפעם: שי סיום, יו"ר רשימת 'התקווה לעידן חדש' המורכבת כולה מבני הקהילה האתיופית, מבהיר עד כמה פיצול הכוחות פגע בקהילתו בעבר ומבטיח שהאיחוד יבוא לידי ביטוי בקלפי- למרות שיש מי שלא ישמח לראות זאת. בחירות 2018, דבר המועמד

פורסם

בתאריך

ביום שלישי יצאו כל תושבי העיר לבחור מי תהיה הקבוצה שתוביל את קריית מלאכי ומי ישב על כיסא ראש העיר. אני סמוך ובטוח שהתושבים יבחרו נכון, וכך גם הקהילה אליה אני משתייך.
יש אנשים שטוב להם פילוג בתוך הקהילה האתיופית; הם רוצים לראות אותנו חלשים, צייתנים. אנחנו לא ניתן להם את זה. בפעם הראשונה בהיסטוריה אנחנו מאוחדים מתמיד, מתגברים על כל מכשול ונגיע לקלפי במקשה אחת כדי לתת את קולנו לחיזוק הקהילה וכדי לתמוך בסא"ל (במיל.) חיים ויצמן לראשות העיר. זו הדרך שבה בחרנו, זו הדרך שבה נלך.
לא סתם בחרנו את הסיסמא "כוחנו באחדותנו". כשאנחנו מפורקים אנחנו חלשים, נותנים לאחרים לנהל אותנו. האיחוד עשה לנו טוב, גרם לכמעט 3,000 בני הקהילה להבין שיש להם גב חזק, יציב וכזה שיפעל למענם. כל ילד או ילדה מבינים את הצורך בשינוי, את הצורך לעשות משהו אמיתי למען הקהילה, בלי להזדקק לטובות של איש. כל מה שצריך זה לבחור נכון. ואנחנו נבחר נכון.
ההחלטה על חיים ויצמן היא נכונה וטובה לקהילה. היא הופכת אותנו לשותפים לדרך, לחזון העיר, לתוכניות הרבות שיש לו לטובת העיר והקהילה. הבחירה בסא"ל ויצמן היא ההזדמנות שלנו להפוך את חמש השנים הבאות של העיר ושל הקהילה לטובות הרבה יותר, כשנהיה חזקים ליד הגה השלטון ונוכל לנווט יחד עם ויצמן, שקשוב לקהילה ומאמין בה. אנחנו לא מכתירים איש מעלינו, אנחנו יוצרים שותפות לטובת כל העיר, ושאף אחד לא ינסה להטעות אתכם.
בחירות שגויות הובילו לכך ששימשנו בעבר כחברי מועצה מן המניין, מפוצלים, בלי כוח ממשי. התייחסו אלינו כאל אנשי הקהילה ההיא, שיש לה הרבה מצביעים אבל הם לא ממש מגיעים לקלפי כי הם מסוכסכים בינם לבין עצמם. הפיצול פגע בנו, החליש אותנו. זו הסיבה שהחלטנו על איחוד כוחות, על עוצמה ותקווה, תקווה לעידן חדש במועצת העיר בשביל הקהילה. האם שוב יבחרו בני הקהילה היקרה שלנו לא נכון ויאפשרו לאחרים לרמוס אותנו? חד משמעית לא!
לבחירות האלה אנחנו מגיעים חזקים מול כל רוחות השינויים מבפנים ומבחוץ. אנחנו באים בשביל עצמנו, בשביל הקהילה היקרה על נשיה, טפיה וקשישיה. אנחנו מגיעים כקבוצה שהיא חלק בלתי נפרד מהשלטון הבא של העיר הזאת בראשות חיים ויצמן. מגיעים מעמדה של עוצמה כדי להביא עידן חדש לקהילה, ולהגשים את התקווה. וכדי שזה יקרה צריך לבחור נכון: חיים ויצמן לראשות העיר, ך התקווה לעידן חדש למועצת העיר. ואנחנו נבחר נכון. אני בטוח.

לחץ להמשך קריאה
תגובה אחת

תגובה אחת

  1. כוחנו באחדותנו!

    26/10/2018 ב 15:26

    האיחוד גורם לרבים לפחד.
    כי הם מבינים את החשיבות של אחדות!

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר.