צור עימנו קשר

חדשות

כך נראית ההזנחה באיזור התעשייה תימורים

איזור התעשייה בתימורים עדיין מוזנח. צמחייה פראית, אשפה בכל פינה ומדרכות החסומות לתנועת הולכי רגל. העירייה: "הנושא יטופל בקרוב"

פורסם

בתאריך

אם בביקור האחרון שלנו באיזור התעשייה בתימורים, לפני כחצי שנה, ניתן היה להגדיר את מצב התחזוקה בו כמוזנח, הרי שאחרי הביקור שערכנו במקום השבוע נדמה כי ההזנחה לא רק שלא השתפרה – אלא אף החמירה בצורה משמעותית.

ממצאי הביקור חד משמעיים: ידי מחלקת התחזוקה והתברואה של העירייה לא נגעו במדרכות, הכבישים ואיי התנועה בכל רחבי איזור התעשייה כבר תקופה ארוכה מאוד. באיזורים מסויימים בכבישים הצטברו הררי אשפה. על המדרכות צמחו עשבים לגובה של יותר משני מטרים, וחלק מהן חסומות לחלוטין לשימושם המקורי כמעבר הולכי רגל. העשבים צמחו לא רק בסמוך לעדנייה הנמצאת בכל מספר מטרים לאורכם של המדרכות, אלא גם במרכז המדרכות עצמן, בין האבנים המשתלבות. הדבר אמנם מעיד על עבודה לקויה שנעשתה מלכתחילה במקום, בעת בניית המדרכות, ואולם לנושא יש מגוון רחב של פיתרונות שהעירייה יכולה הייתה ליישם, לרבות ריסוס חומר כימי מיוחד שיקטול את זרעי העשבים וימנע את צמיחתם מחדש. לפי המראות השבוע – ברור כי עבודה מסוג זה כלל לא בוצעה. בעירייה הבטיחו גם השבוע: נטפל בקרוב. הבעיה היא שאת ההבטחה הזאת כבר שמענו בפעם הקודמת.

הכתבה המלאה: מחר בגיליון "המקור".

ELI_4431

כך זה נראה. מדרכה באיזור התעשייה תימורים, היום (רביעי)

לחץ להמשך קריאה
לחץ להוספת תגובה

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר.