צור עימנו קשר

ספורט

יוצאים לדרך

פורסם

בתאריך

היום (ראשון, 18:30) זה קורה: מלאכי תפתח את אימוניה לקראת עונת המשחקים הקרובה, אחרי שהחתימה את מרבית הסגל מהעונה שעברה. עם זאת, בקבוצה עדיין מחפשים חיזוק במספר עמדות, על מנת לקרות תיגר ולהיאבק כבר מהפתיחה על הכרטיס לליגה א'. מספר שחקנים יגיעו להתרשמות

היא חוזרת: מכבי קריית מלאכי, מודל 2016/17, תפתח ביום ראשון הקרוב (31.7) את ההכנות לקראת עונת המשחקים הקרובה, עת ייערך בשעה 18:30 באצטדיון העירוני (מגרש סינטטי) אימון הפתיחה הרשמי של הקבוצה.

בשבוע החולף העלו במלאכי הילוך בכל הקשור להעמדת בסיס הסגל לקראת האימון הראשון של הקבוצה, כאשר ישבו עם מספר שחקנים בניסיון להאריך את חוזיהם עוד בטרם פתיחת האימונים.

שלושה מהם, המגן נדב עמר, הקשר האחורי צח זלינגר, והבלם אוראל בניטח, שהרשימו מאוד בריצה המדהימה של הקבוצה בעונה שעברה, סיכמו במלאכי ויישארו גם בעונה הבאה. הם מתווספים לאוהד יוסף, שלומי צלח, יקיר נחליאלי, אבשלום ביטון, אסי כהן ויניב פינק, שכבר סיכמו בקבוצה בשבועות הקודמים.

אחריהם, ביום שלישי בשבוע שעבר, סגרו בקבוצה הקשר האשקלוני דקל כחלון, שהצטרף לקבוצה באמצע העונה שעברה, והקשר אבישי בניטח, שהפרטים האחרונים עימו סוכמו ביום חמישי. כחלון, עימו נתגלו פערים כספיים ועקרוניים (כמות האימונים בשבוע), הגיע להבנות בנושאים המהותיים מול יו"ר הקבוצה, שניאור קטש, מה שאפשר את המשך ההתקשרות בין הצדדים, וכמוהו גם אבישי בניטח, שנחשב לאחד השחקנים המובילים בקבוצה. אסף גובזה, מלך השערים של הקבוצה בעונה שעברה, יחל להתאמן במכבי יפו, וסיכויו להמשיך בכתום מועטים.

בנוגע לעמדת השוער, הרי שבמלאכי רצו מאוד לראות את נועם דוד, שחקן העונה שעברה, ממשיך בקבוצה.

ביום רביעי נפגשו המלאכים עם דוד, וסיכמו עימו על המשך דרכו במדים הכתומים, זאת חרף הצעה מפתה שעמדה בפניו מאחת הקבוצות בליגה א'.

עם פתיחת האימונים, ביום ראשון כאמור, יישארו למלאכי חמישה שבועות מלאים עד המשחק הרשמי הראשון, שייערך במסגרת גביע המדינה. אם תעבור, תשחק מלאכי גם בסיבובים השני והשלישי (בהתאם לתוצאותיה), זאת לפני מחזור הליגה הראשון, שעתיד להתקיים בתאריך 24.9.16.

במלאכי מודעים לעובדה כי אחת הסיבות לכך שלא התמודדו בצמרת הגבוהה בעונה שעברה הייתה הסגל הקצר של הקבוצה, ועל כן, מלבד שחקני הסגל שסיכמו בקבוצה, יבחן ויקטור גניש מספר שחקנים נוספים במהלך השבועות הקרובים. גניש, שמחפש שחקני רכש כבר מספר שבועות, ינסה להחתים לפחות שניים כאלה, שיחזקו את הבסיס הטוב של הקבוצה ויעזרו לה להתמודד בצמרת כבר למן שריקת הפתיחה של העונה.

בצד הניהולי, הרי שבמלאכי עדיין ממתינים לאישור המיוחל מבית המשפט, שיסדיר את העברת הקבוצה לידי הקרן לפיתוח ויאפשר את רישומה לקראת העונה הקרובה.

ELI_2374 ELI_2386

 

לחץ להמשך קריאה
לחץ להוספת תגובה

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר.