צור עימנו קשר

ספורט

יוצאים לדרך חדשה

מכבי קריית מלאכי תתארח ביום שישי (14:30) אצל שיכון המזרח למשחק הרשמי הראשון של עונת המשחקים 2018/19, שישוחק במסגרת הסיבוב הראשון של הגביע. היו"ר החדש, אפרים ברקול, הוצג השבוע באימון הקבוצה והתייחס בראיון ראשון למטרות שהציב לעצמו, לתקציב הקבוצה בעונה הנוכחית, לסגל שהצליחו להעמיד לקראת פתיחת העונה ולניסיון להפריח מחדש את מחלקת הנוער הגוססת. "נשנה את האופי הניהולי של המועדון. אני בטוח שהתוצאות לא יאחרו לבוא"

פורסם

בתאריך

הכתום חוזר למגרשים: מכבי קריית מלאכי תפתח מחר (שישי, 14:30) את עונת המשחקים באופן רשמי עם משחק חוץ מעניין מול שיכון המזרח במסגרת הסיבוב הראשון של גביע המדינה.
כזכור, את העונה שעברה סיימו הכתומים רק בשלב הגמר המחוזי של פלייאוף העלייה, אחרי שהצליחו לגבור על שתי יריבות- מעלה אדומים בסיבוב הראשון ומכבי אשדוד בשני.
אלא שאז, וכפי שקרה להם גם בשתי העונות הקודמות בליגה ב', נכשלו המלאכים ברגע האמת של דו קרב בעיטות ההכרעה ונותרו רק עם המחמאות.
השבוע, כאמור, הם יפתחו את העונה הרביעית ברציפות שלהם בליגה הרביעית בטיבה- בניסיון לשוב סוף-סוף אל מקומה הטבעי של הקבוצה הבוגרת המקומית ולהחזיר את הצבע הכתום ללחיים של מאות האוהדים.

ביום ראשון השבוע, דקות ספורות לפני אימון הערב של הקבוצה, הגיע אל המתחם יו"ר הקרן לפיתוח ומי שאחראי על ניתוב התקציב של המועדון המקומי כולו, שמעון חזן, שביקש לשוחח עם השחקנים בחדר ההלבשה.
חזן, שלא מרבה להגיע לאימוני הקבוצה, פתח בשיחת היכרות עם השחקנים החדשים והוותיקים גם יחד בסיומה הציג להם את יו"ר הקבוצה החדש, אפרים ברקול. "מהיום הכתובת שלכם במועדון הוא אפרים ברקול, שיעבוד בשיתוף פעולה עם המנכ"ל דורון אוחיון", אמן חזן לשחקנים.

בראיון שערכנו השבוע עם היו"ר החדש ציין ברקול כי הוא שמח מאוד על השינוי שעובר המועדון המקומי, והבהיר שהמטרה היא הקמת בסיס טוב לכל קבוצות המועדון- מהילדים, דרך הנוער ועד קבוצת הבוגרים. ברקול התייחס גם למטרות של הקבוצה הבוגרים, לסגל השחקנים, לאוהדים הכתומים ולסדר החדש בהנהלת המועדון המקומי כולו.

הראיון המלא עם יו"ר המועדון החדש, כולל סיקור לקראת פתיחת העונה של הכתומים- מחר (חמישי) בגיליון המודפס שלנו.

לחץ להמשך קריאה
לחץ להוספת תגובה

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר.