צור עימנו קשר

חדשות

חצי תאורה

תושבים בשכונת בר יהודה מתלוננים: תאורת הרחוב לכל אורכה של השכונה עובדת למחצה- ומהווה מפגע סביבתי המסכן את הולכי הרגל והנהגים. "זה כבר מספר ימים שזה המצב, מתיכון אמי"ת ועד בית הכנסת של וקנין. זה מסכן את הולכי הרגל בשל ראות לקויה של הנהגים", אמר אחד מתושבי השכונה. העירייה בתגובה: "עקב הגשמים האחרונים היו במספר אתרים קצרים. התחלנו לטפל בבעיה וביום ראשון יגיע צוות נוסף על מנת להמשיך בטיפול"

פורסם

בתאריך

מספר תושבי שכונת בר יהודה וכן תושבים אחרים העושים שימוש בציר התנועה הראשי שחוצה את השכונה פנו בשעות האחרונות למערכת "המקור" והלינו על מצב התאורה ברחוב.
לטענתם של התושבים, מאז יום שלישי האחרון, עת הורגשה הפסקת חשמל במספר רחובות בעיר, פסקה חלק מתאורת הרחוב לעבוד- מאזור תיכון אמי"ת ועד 'בית הכנסת של וקנין' במורד הרחוב. "כבר ארבעה ימים שאנחנו מתמודדים עם מצב בו תאורת הרחוב עובדת למחצה, מה שמסכן את הולכי הרגל ומקשה על ראות הנהגים", אמר הערב (מוצ"ש) תושב השכונה, שהסביר כי חלק מהפנסים לא עובדים כלל ואילו באחרים עובד פנס אחד בלבד מתוך שניים.
תושב אחר, שלא מתגורר בשכונת בר יהודה אך נסע בכביש החוצה אותה מיד עם צאת השבת, סיפר ל"המקור" כי הראות הלקויה עשויה לגרום לתאונות, וציין כי גם ברחוב בן גוריון הוא נתקל במספר פנסים תקולים. "ברור לכולם שמצב בו רק חצי מהתאורה תקינה איננו מצב מקובל. נסעתי הערב בכביש בר יהודה ונתקלתי בשטחים רבים שהראות בהם לקויה במיוחד, וכך גם ברחוב בן גוריון. אני מקווה שהעירייה תפעל מיידית לטפל בבעיה".
כזכור, ביום שלישי האחרון הודיעו בעירייה כי ברחובות בר יהודה, הגליל, הכרמל, השומרון, ז'בוטינסקי והסביבה התרחשה הפסקת חשמל עקב תקלה, וציינו כי נעשתה פנייה לחברת החשמל כדי לאתר את מקור הבעיה. הערב מסרו שם בתגובה כי "עקב הגשמים האחרונים היו במספר אתרים קצרים. במהלך השבוע שעבר החלו לטפל בבעיה, אך לא הצליחו לסיים זאת. ביום ראשון יכנס צוות נוסף על מנת לטפל בבעיה".

רח' בן גוריון. ישנה תאורה, אך חלק מהפנסים תקולים

לחץ להמשך קריאה
תגובה אחת

תגובה אחת

 1. השופט העליון

  25/11/2018 ב 12:06

  חיסכון!!
  תפסיקו לבלבל ת'מוח, העירייה חוסכת כסף בחשמל,
  גם באיזור התעשיה כולה לא היה אמש חשמל!!!
  חושך מצרים

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר.