צור עימנו קשר

חדשות

חניית המריבה

בצל ההסכמות בין ראש העירייה זוהר לאנשי וועד העובדים של העירייה על "בחינה מחדש" של תווי החנייה לעובדים, התלוננו השבוע גורמים ועובדי עירייה על כך שממלא מקום ראש העירייה "העניק" את מקום חנייתו למזכירתו האישית. העירייה: "ראש העירייה ייפגש עם ועד העובדים כדי לדון בנושא". חזן: "הוויתור שלי עומד כפיפה לעמדת הוועד"

פורסם

בתאריך

פחות משבועיים לאחר ההודעה כי ועד העובדים קיבל את דרישותיו מהעירייה, התגלו השבוע שוב מחלוקות בין הצדדים לאחר שלטענת אנשי הוועד, ממלא מקומו של ראש העירייה, שמעון חזן, העביר את מקום חנייתו לטובת מזכירתו האישית.
כזכור, לפני כשבועיים החל ועד העובדים של העירייה בסכסוך עבודה. לאחר שעתיים בלבד של עיצומים, הגיעו אנשי הועד להבנות עם ראש העירייה זוהר, בחלקן בחינה מחדש של נושא החניות לעובדים בסמוך לבניין העירייה.
אלא שהשבוע, נחשף באתר האנג'לס על ידי ורדית קליין כי ממלא מקומו של ראש העירייה, שמעון חזן, 'העניק' את מקומו השמור למזכירתו האישית, על מנת שזו תוכל להחנות את רכבה ללא תשלום. על פי מספר עובדי עירייה, השניים אף הגדילו לעשות כשהחליפו את השלט של מספר הרכב- ממספר רכבו של חזן לזה של מזכירתו.
גורמים בוועד התרעמו השבוע בשיחה עם "המקור" על המהלך של ממלא מקום ראש העירייה, וטענו כי זוהר עצמו שמע את הדברים והבטיח לטפל בהם. "עד שלא ימצא פתרון אף עובד לא יזכה לחניה שמורה בסמוך לבניין העירייה, למעט הבכירים", אמר הגורם.
לטענת מספר עובדי עירייה, זוהר עצמו מתנגד למצב החדש באשר למקום החנייה של ממלא מקומו, אולם קשה לו לצאת כנגדו ולדרוש ממנו להחזיר את המצב לקדמותו. "זוהר יצטרך להחליט בין הסדר הנכון ומימוש ההבטחות לאנשי הוועד לבין הסכמה עם האבסורד הזה", אמר אחד מעובדי העירייה.

בתוך כך, קבעו השבוע אנשי הוועד ישיבה דחופה, שתיערך ביום ראשון הקרוב. לאחריה, יחליטו כיצד לפעול בנושא. בנוסף, ידונו אנשי הוועד בזהות ההיפר אליו יקבלו העובדים את התווים לחג הפסח.
מעיריית קריית מלאכי נמסר בתגובה: "ראש העיר אליהו זהר ייפגש בשבוע הבא עם ועד העובדים בכדי לדון על נושא החניות לכלל העובדים ולמנהלים, כולל נושא חניית ממלא מקומו שמעון חזן"
שמעון חזן מסר בתגובה: "הוועד טוען כל העת על העדפת בכירים במתן חניות על פני עובדים בדרגים נמוכים יותר. הקרן לפיתוח פעילה מאוד ותקציבה הוכפל ואף יותר. את תפקידי אני עושה בהתנדבות מזכירת הקרן נמצאת כל העת בעיר ומבצעת הלכה למעשה את העבודה המורכבת המצריכה התניידות. ויתרתי על החניה שלי לטובת מזכירת הקרן, ויתור זה עומד בכפיפה אחת לעמדת הוועד. איני מבקש לשבח אותי אבל בטח שלא מגיעה לי ביקורת על כך. תראו לי עוד מקום אחד בארץ בו בכיר מוותר על חניה לטובת מזכירתו".

לחץ להמשך קריאה
לחץ להוספת תגובה

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר.