צור עימנו קשר

חדשות

חניה זמנית

שני אנשי עסקים מקומיים, המחזיקים בבניין בו פועל מוקד של חברת אוסם, חכרו את השטח עליו שכנה מועצת הפועלים במטרה להקים חניה לטובת המוקדנים. החניה אמורה להיות מוכנה בתוך מספר שבועות, והיא תעמוד לטובת העובדים בלבד

פורסם

בתאריך

אנשי עסקים, המחזיקים בבעלות על הבניין במרכז העיר בו פועל כיום מוקד של חברת אסם המעסיק כמה עשרות טלפנים וטלפניות המעניקים שירות טלפוני ללקוחות החברה, חכרו לאחרונה שטח במרכז העיר במטרה להכשיר אותו לטובת 50-60 מקומות חניה.
המוקד של חברת אוסם, הפועל בבניין בו שכן בעבר בנק הפועלים, במרכז העיר, מעסיק כאמור עשרות מוקדנים ומוקדניות הנאלצים לחפש חניה כמעט בכל בוקר, ומשלמים לעיתים על חניה במרכז העיר או לחילופין חונים את רכבם בפאתי השכונות.
כזכור, בעבר עלו טענות כנגד עובדי ועובדות המוקדים השונים השוכנים במרכז העיר, זאת עקב העובדה שעשרות רכביהם תפסו את מקומות החניה במרכז העיר במה שגרם להיעדר מקומות חניה. על פי העירייה, זו גם היתה אחת הסיבות להפיכת החנייה במרכז העיר בכלל וברחבי העיר בפרט לחניה בתשלום.
עם זאת, ככל הנראה נוכח גידול האוכלוסייה בעיר מאז הנהגת מערך החניה בתשלום נרשם אמנם שיפור בעומסי החניה, אך לא כזה משמעותי שפתר את הבעיה לחלוטין. בעקבות זאת, ועל מנת לתת שירות ללקוחותיהם, החליטו אנשי העסקים לחכור את השטח בו פעלה מועצת הפועלים, שנמצא בבעלות הקבלן יעקב וקנין, ולהעמיד אותו לטובת העובדים במוקד.
החניה אמורה להיות מוכנה בתוך מספר שבועות, והיא תעמוד לטובת עובדי מוקד אסם בלבד. עם זאת, השטח עליו תוקם החנייה עתיד לשמש את הקבלן י.ע.ו (יעקב וקנין) לבניית עשרות יחידות דיור ממש במרכז העיר, ועל כן מיד לאחר קבלת האישורים השונים תחדל החנייה החדשה מלהתקיים ואנשי העסקים ינסו ככל הנראה למצוא פיתרון אחר ללקוחותיהם.

לחץ להמשך קריאה
לחץ להוספת תגובה

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר.