צור עימנו קשר

באר טוביה

חנוכיף בבאר טוביה

מחלקת התרבות של המועצה האזורית תפיק פסטיבל ייחודי בן שלושה ימים העונה לשם 'פסטיבל האור', שייערך בקריית החינוך ויכלול מופעי ילדים ונוער, שעות סיפור לקטנטנים, דוכנים ופעילויות. כל האירועים יסובסדו כמעט במלואם על ידי המועצה האזורית, ועלות הכניסה הסמלית תעמוד על 5-10 שקלים. וגם: המרוץ המיוחד במושב תלמי יחיאל על שמם של טל פייביש ויצחק דוידזון ז"ל

פורסם

בתאריך

מחלקת התרבות של המועצה האזורית באר טוביה נערכת לקראת ימי חופשת החג המדליק ביותר עבור ילדי ישראל- חג החנוכה.

במהלך חופשת החג, שתחל ביום שלישי הקרוב, יערכו במועדונים השונים במושבי המועצה אירועים ססגוניים ומרתקים לכבוד החג. אירועי השיא של מחלקת התרבות, שיסובסדו כמעט במלואם על ידי המועצה האזורית באר טוביה, יערכו ביום רביעי הבא (5.12.18) בהיכל התרבות בקרית החינוך של המועצה.

מדובר למעשה באירועי "פסטיבל האור", הנערך מדי שנה ביוזמת המועצה ומהווה חגיגה תרבותית לתושביה. הפסטיבל יתפרס על פני שלושה ימים, וכרטיסים אליו ימכרו במחיר סמלי של 5-10 שקלים.

כבר ביום רביעי בשעה 10:00 בבוקר תעלה להופעה כוכבת הילדים 'אושרית-מטיילת בארץ ישראל', יחד עם 'מאיה פאפיה' שתגיע גם היא לקרית החינוך. שעה וחצי לאחר מכן תגיע כוכבת הילדים רוני מנדל להופעה בקרית החינוך, ואילו בשעות אחר הצהריים יגיע תורם של בני הנוער ליהנות ממופעי חנוכה עם הופעות של אנה זק, סמולקין וליזה, מור ואלדד.

יום המחרת (חמישי) יחל בשעה 10:00 עם מופע "הקרקס מת מצחוק" בכיכובם של אודי ואביעד, ואילו לאחריו תיערך בספרייה שעת סיפור עם "הלביבה שהתגלגלה". בהמשך היום (16:30) יגיעו לבאר טוביה מימי ויויו (רינת) וכן הכוכבת "יעלי עם החבר החדש", קסם החד קרן, שימשיכו את חגיגות החנוכה של באר טוביה.

ביום ראשון יתקיים מחזה ספר הג'ונגל בשעה 9:30 בבוקר, ובשעה 12:00 ייערך מופע של קרן הליצנית.

גם ההורים לא יקופחו במהלך החנוכה- ויוכלו להנות מהופעת סטנד-אפ קורעת של נויה, אם חד הורית, סטנדאפיסטית דתייה, שתעלה למופע שנון ומצחיק במוצאי השבת (20:30) על גידול ילדים, זוגיות, עבודה, דיאטות, מסורת יהודית ועוד.

במחלקת התרבות של המועצה קראו לתושבים להגיע ולהנות מהמופעים השונים, וציינו כי במקום יוצבו דוכני יצירות ופעילויות ללא עלות לכל המשפחה.

רצים לזכרם

בין כל אירועי חנוכה הרבים, יקיימו במועצה האזורית מרוץ מיוחד על שמם של טל פייביש ויצחק דוידזון ז"ל. המרוץ, שייערך ביום שישי (7.12.18), יתקיים במושב תלמי יחיאל ויחל בשעה 10:30 בהתייצבות והתארגנות עם הפנינג מתנפחים מיוחד. כשעה לאחר מכאן, ב-11:30, יוזנקו המרוצים השונים, החל מכיתות א'-ב' ועד גילאי ותיקים (50 פלוס) למרחקים של 300 מטרים עד 2800 מטרים. בנוסף, יערך מקצה עממי מיוחד למשפחות במרחק של 1400 מטרים. בשעה 13:00 יסתיים היום המיוחד באופן רשמי עם חלוקת מדליות ופרסים למנצחים.

(צילום תמונה ראשית סמולקין וליזה: יח"צ)

לחץ להמשך קריאה
לחץ להוספת תגובה

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר.