צור עימנו קשר

בחירות 2018

חיים ויצמן מעודד: "מזהה על התושבים את הרצון בשינוי"

המועמד לראשות העירייה, סא"ל חיים ויצמן, ערך בשבועות האחרונים סיורים שונים ברחבי העיר ושוחח עם מאות תושבים ובעלי עסקים. "שמעתי מהם על הקשיים ועל הרצון לשינוי בעיר. זו לא חוכמה לשבת על כיסא ראש העיר ולא לעשות דבר", אמר ויצמן, שבחר לשלוח מסר ברור בעקבות השיח המתלהם ברשת: "לא ניגרר לקמפיין של הכפשות כפי שגורמים מסוימים מנסים לייצר". מטה זוהר בתגובה: "הוא יוסיף להנהיג את העיר ללא פוליטיקות ודברי רכיל מיותרים"

פורסם

בתאריך

ראש בראש עם זוהר: המועמד לראשות העירייה, סא"ל (במיל') חיים ויצמן, העלה בשבועות האחרונים הילוך בכל הקשור לקמפיין הבחירות לראשות העיר וזכה, כך לטענת אנשי מטהו, לתגובות אוהדות במיוחד. לאחרונה יצא ויצמן לסיורים שונים ברחבי העיר, במהלכם פגש מאות תושבים שהביעו בו תמיכה. חלקם, אמרו במטהו, העדיפו שלא לעשות זאת באופן פומבי אך הצהירו בפני ויצמן כי הם רואים בו אלטרנטיבה לשלטון הנוכחי בראשותו של אליהו זוהר. "אני מביא איתי תמיכה מראשי סיעות אכפתיים, חדשים ומובילים. אנחנו נחולל את השינוי הרצוי לעיר, באחדות ובכוחות משותפים", אמר ויצמן לתושבים.

לטענת אנשי מטהו של ויצמן, התגברות כוחו של סמח"ט גבעתי לשעבר גורמת ללחץ במחנהו של ראש העיר אליהו זוהר. "ניתן לראות זאת בבירור בדף הפייסבוק של ויצמן, שאליו נשלחים יוזרים פיקטיביים ותומכים של ללו שמנסים להכפישו", אמרו במטה, וויצמן הוסיף: "אין לי רצון להיגרר להכפשות הללו או להתייחס אליהן. אני מוביל מחנה שמתאפיין ביושר, בניקיון כפיים וביכולת לספר לתושבים מה אנחנו ניתן להם ומה אנחנו יכולים לשנות בעיר הזו. מי שבוחר בדרך של הכפשה וניסיון לייצר פרובוקציות, ייתקל בחומה בצורה. זו לא דרכנו".

בשבועות האחרונים ערך ויצמן סיורים ברחבי הקריה, פגש תושבים והציג להם את חזונו ואת הנקודות המידיות לטיפול. "אני שומע על בעיות מתמשכות שלא טופלו, וזה ממש עוול שנעשה לתושבים ולבעלי עסקים", הוא אומר. "אנחנו צריכים להיות שליחי הציבור, לעזור לאנשים ולטפל בבעיות שלהם ולפתור אותן. זו לא חוכמה להתיישב על כיסא ראש העיר ולא לעשות שום דבר, התפקיד מחייב אותנו לפעול ולהציג לתושבים פתרונות אפקטיביים לצרכים שלהם".

ויצמן ערך את הסיור כשהוא מלווה בנציגי הסיעות התומכות בו ובהם אליאור עמר מסיעת צעירים2018, שי סיום מנהיג הרשימה המאוחדת של הקהילה האתיופית ונדב ויצמן יו"ר סיעת הליכוד. גם יו"ר סיעת כח לתושבים, שלומי מלכה, השתתף בסיור למרות שטרם הודיע באופן פומבי על תמיכה במי מהמועמדים לראשות העירייה. "אנשים רואים את האלטרנטיבה בעיניים ומבינים שאנחנו בדרך הנכונה, מאוחדים ומובילים. כל מי שהעיר חשובה לו צריך להצטרף אלינו, למען עתיד קריית מלאכי כולה. אנחנו נהיה המייצגים של כולם ונפעל למען כולם", סיכם ויצמן, שזכה הבוקר לתמיכתה נוספת מצידו של המועמד לראשות העירייה הפורש, דוד לנקרי.

ממטהו של ראש העירייה אליהו זוהר נמסר בתגובה: "אליהו זוהר הינו ראש עיר הגון וישר שמנהל את המערכות העירוניות ביושרה ובשקיפות. זוהר יוסיף להנהיג את קריית מלאכי באחריות ובתנופה לטובת רווחת התושבים ללא פוליטיקות ודברי רכיל מיותרים".

לחץ להמשך קריאה
4 תגובות

4 Comments

 1. תושב ותיק

  27/09/2018 ב 16:40

  ללו בושה שאתה נותן לאנשים דפוקים להיות הפה שלך.
  גועל נפש של פוסטים.

 2. מאיר

  26/09/2018 ב 17:42

  חיים ויצמן ראש העיר הבא

 3. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  26/09/2018 ב 16:01

  ישר כח צוות אליפות!

 4. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  26/09/2018 ב 16:00

  ללו הגון וישר? שיפסיק הוא ואנשיו לאיים על אנשים שיורידו שלטים. גועל נפש!

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר.