צור עימנו קשר

בחירות 2018

חיים ויצמן הודיע רשמית: "מתמודד לראשות העיר"

מנכ"ל העירייה לשעבר הודיע באופן רשמי כי יתמודד בבחירות באוקטובר על ראשות העירייה. "אני מאמין שלקריית מלאכי מגיעה מנהיגות שנכונה לקבל החלטות אמיצות. הגיע הזמן לשינוי אמיתי"

פורסם

בתאריך

עכשיו זה רשמי: לאחר חרושת שמועות וגישושים שנמשכו שבועות ארוכים, מנכ"ל העירייה לשעבר חיים ויצמן הודיע הבוקר (שישי) כי יתמודד לראשות העיר בבחירות שייערכו בעוד פחות מחמישה חודשים.

ויצמן, נשוי ואב לשלושה, כבן 62. הוא שימש כמנכ"ל העירייה ב-2006-2009, ונחשב למנכ"ל אהוד ואהוב על עובדי העירייה והתושבים. אחריו רקע צבאי עשיר מאוד, אותו סיים בדרגת סגן אלוף: הוא שירת בצה"ל 27 שנים, מתוכם 19 שנים ביחידות לוחמות.

בהודעה רשמית שפרסם, אמר ויצמן כי הוא "מאמין שלקריית מלאכי מגיעה מנהיגות שנכונה לקבל החלטות אמיצות", וכי על מנהיגות כזאת לפעול לשינוי "דפוסי החשיבה בכל מה שקשור לניהולה וקידומה של העיר". לדבריו, "ההחלטה שלי להתמודד התקבלה לאחר שיחות רבות ומעמיקות שקיימתי עם תושבים, חברי מועצה בעבר ובהווה וגורמים שרוצים לעשות בקריית מלאכי שינוי אמיתי, מתוך אהבה אליה ואל תושביה. אני מאמין בכל ליבי ביכולתי להיבחר, להוביל את העיר ולפעול למען התושבים כדי לעשות את קריית מלאכי מקום שטוב יותר לגור בו וטוב יותר לחיות בו. אני משוכנע כי הציבור ייבחר במנהיגות אחרת, שמסתכלת אל העתיד ומבקשת לעשות אותו טוב יותר. אני קורא לכל מי שמעוניין בשינוי ורוצה בו: הצטרפו אליי כדי שנוכל יחד להעלות את קריית מלאכי לדרך המלך ולהחזירה לימיה היפים". ויצמן הוסיף ואמר כי כבר בקרוב הוא יפעל לפרסם מצע בו יפרט את כוונותיו באם אכן ייבחר לראשות העיר.

ויצמן נולד וגדל בקריית מלאכי למשפחה ענפה ומוכרת. הוא שירת בחטיבת "הצנחנים", וכקצין היה מפקד פלוגה בגדוד "שקד" של גבעתי. את שירותו סיים לפני כעשור וחצי, כשהיה סגן מפקד חטיבת "גבעתי". הוא בוגר המכללה לפיקוד ומטה של צה"ל, ובעל תואר ראשון ושני במדעי המדינה מאוניברסיטת חיפה ואוניברסיטת בן גוריון בבאר שבע. לאחר שחרורו משירות קבע בצה"ל המשיך בתפקידים שונים במערכת הביטחון עד ימים אלו. לצורך התמודדותו יצא ויצמן לחופשה מתפקידו במערכת הביטחון.

הכרזתו של ויצמן, כך נראה, פותחת באופן רשמי ומעשי את מערכת הבחירות 2018, כאשר בפעם הראשונה מתייצב מול ראש העיר אליהו זוהר מועמד שנחשב ככזה שיכול לאיים באופן ממשי על בקשתו של זוהר להיבחר לקדנציה שנייה.

לחץ להמשך קריאה
3 תגובות

3 Comments

 1. ברק

  01/06/2018 ב 14:46

  חיים אדם ראוי, הגיע הזמן לשינוי.

 2. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  01/06/2018 ב 12:15

  חיים הוא דמות שיש עליה קונסנזוס אצל כל המגזרים והמפלגות לתפקיד ראש העיר.

 3. תושב

  01/06/2018 ב 11:53

  בהצלחה אדם ראוי

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר.