צור עימנו קשר

המושבים

חיזוק נוסף לאדיר נעמן

שמעון מולאי, תושב זרחיה שהכריז על מועמדות לראשות מועצה אזורית שפיר, החליט להצטרף למועמד אדיר נעמן. הצטרפותו מגיעה לאחר שבחודש שעבר הצטרף לנעמן גם עו"ד בן מאיר- הנחשב לדמות מפתח במועצה אזורית שפיר

פורסם

בתאריך

70 ימים בלבד לפני הבחירות לרשויות המקומיות- ובמועצה האזורית שפיר המירוץ מתכנס לכדי ארבעה מועמדים מרכזיים בלבד.
אחד מהם, אדיר נעמן, הצליח להשיג השבוע תמיכה נוספת מצידו של מי שהכריז על מועמדותו לראשות המועצה, שמעון מולאי תושב זרחיה, זאת לאחר שגם עו"ד בן מאיר הביע תמיכה בנעמן. עם הצטרפותו קרא מולאי גם ליתר המועמדים להצטרף לנעמן, זאת מתוך הבנה כי "רק הוא היחיד שיכול להכריע את הבחירות", לשון אנשי מטהו של נעמן.
נדמה כעת כי המועמד הצעיר גיבש סביבו תומכים מכלל ארבעה עשר היישובים במועצה, ועל כן מספרים במטהו כי הוא נמצא בעמדה הטובה ביותר לנצח את הבחירות ולהדיח את ראש המועצה המכהן מתפקידו.
"הצטרפותם של שמעון מולאי ועו"ד בן מאיר מסייעת למאמץ המוביל, מעצימה את המחנה שלנו ומקרבת אותנו אל הניצחון", אמר השבוע אדיר נעמן. "אני מודה להם על שנתנו בי את אמונם ושמח על הצטרפותם. מכאן, אני קורא לכלל התושבים לנהוג באחריות וללא פחד כי רק כך ניתן יהיה להכריע את הבחירות", סיכם.ביום חמישי הבא (30.8) יערוך נעמן כנס בחירות באולם השמחות במרכז שפירא, בוא יעמוד כוחו למבחן משמעותי ראשון חודשיים ימים בלבד לפני יום הבוחר.

לחץ להמשך קריאה
4 תגובות

4 Comments

 1. חייבים?

  11/09/2018 ב 20:48

  תתכוננו למונח החדש אשר אברג'ל לשעבר ראש מועצת שפיר..
  המצב בשטח שהמון המון מפחדים להגיד שם של מועמד אחר אבל אין מה לפחד כי מה כבר יכול לחדש לנו ראש המועצה שבקרוב יהיה צמוד לתואר שלו לשעבר?
  התשובה היא כלום!
  נזכר בנו רק בימים של טרום בחירות!
  אשר לך הביתה ותנוח ותפסיק לאחוז בקרנות המזבח הגיע הזמן לרענן את המערכת בעיקר את תפקיד העומד בראשה כיום,,ועדיף לך לצאת בכבוד מאשר בביזיון כי זה מה שיקרה!!!

 2. ערן

  02/09/2018 ב 09:29

  שמעון מולאי לא היה מתמודד בכל מקרה ואין לו אנשים מאחוריו כך שההצטרפות שלו היא לא ממש רלוונטית.
  בן מאיר אינו דמות מפתח במועצה ולא הכריז בשום שלב על התמודדות

 3. ימ

  24/08/2018 ב 15:56

  כולם מצטרפים כי אדיר בלחץ

  • אין שם

   09/09/2018 ב 10:16

   תאמין לי ראש המועצה הנוכחי בלחץ יותר מכולם אפילו יד ימינו הכריזה מועמדות וזה מעיד על חוסר אמון מצד אחד מצד שני זה מעיד על התפרקות משותפת של שניהם הציבור לא שוכח את הדיקטטורה ששני המועמדים הללו ניהלו מול הציבור מה שיביא סוף סוף למהפך שרוב הציבור רוצה ומעוניין

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר.