צור עימנו קשר

חדשות

חוזר לפוליטיקה

שנה לאחר התפטרותו מהמועצה, הודיע הממונה על החינוך לשעבר שלומי מלכה על חזרתו לזירה הפוליטית

פורסם

בתאריך

לאחר שלושה חודשים של גישושים, הודיע השבוע (שלישי) שלומי מלכה על כוונתו לחזור לזירה הפוליטית המקומית.
בהודעתו, ציין מלכה כי הוא אף שוקל להתמודד על תפקיד ראש העירייה, וציין כי הגיעה העת להחליף את ההנהגה הקיימת.
כזכור, לפני שנה בדיוק הודיע מלכה על התפטרותו ממועצת העיר ומתפקידו כממונה על החינוך, זאת לאחר מימוש ההסכם שנחתם בינו ובין אנשי חב"ד, חבריו דאז לסיעת מאמינים בעיר.
כבר במהלך מערכת הבחירות הקודמת, במסגרתה הוצב מלכה במקום הרביעי של סייעת מאמינים, סוכם כי בחלוץ חצי קדנציה מכניסתו לכהונה כחבר מועצה מן המניין הוא יעזוב את המועצה ויפנה את מקומו לטובת הבא אחריו ברשימה, משה מלאייב, אולם מימוש ההסכם התעכב ומלכה ראה עצמו ממשיך בתפקידו.
אלא שבאופן מפתיע, כאמור, הודיע חבר המועצה לשעבר בינואר אשתקד על התפטרותו מכל תפקידיו במועצה, והאשים את ראש העירייה זוהר וסגנו מישל טפירו בכך שהם היו אלה שדחפו למימוש ההסכם.
כפי שפרסמנו בשבוע שעבר, בשבועות האחרונים עלה שמו של מלכה הלוך ושוב בקרב פעילים פוליטיים מקומיים, שדחקו בו להודיע על הצטרפותו לקלחת הפוליטית המקומית.
השבוע כאמור, הוא הכריז על אותה חזרה, וציין כי הוא שוקל להכריז על התמודדות לראשות העיר "אני לא בא ממניעים אישים, אני מאמין שיש לי המון מה לתת ולא רק אני מרגיש את זה. אהדת הציבור והמילים החמות שקיבלתי מאנשי החינוך בעיר הם אלו שדחפו אותי להחלטה לצאת לדרך", אמר מלכה.
עם זאת, לא ברור כרגע האם הוא ירוץ ברשימה נפרדת או שיחבור למפלגה קיימת, וההערכות הן כי במידה ויחליט לקפוץ אל המים העמוקים לבדו הוא יעשה זאת באמצעות מפלגת 'יחד', בראשותו של אלי ישי, המקורב אליו.

לחץ להמשך קריאה
- פרסומת -
לחץ להוספת תגובה

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

חדשות

קייטרינג ללא דורש

ועד ההורים של אחד מבתי הספר בעיר פנה למשרד החינוך בדרישה להחליף את חברת הקייטרינג
המספקת אוכל לתלמידים. יו"ר הועד: "נתנו הזדמנות. לא נמשוך יותר אוכל"

פורסם

בתאריך

על ידי

ועד ההורים של אחד מבתי הספר בעיר  פנה השבוע במכתב ישיר לאנשי המקצוע במשרד החינוך ובו דרישה להחליף באופן מיידי את חברת הקייטרינג המספקת אוכל לילדי בית הספר.

בוועד ההורים לא מרוצים מחברת הקייטרינג, שהחלה לספק שירותי קייטרינג לבית הספר רק בשנה הנוכחית, וביקשו להחליף אותה בשל תלונות רבות של ילדיהם.

לטענת אנשי הוועד, הסיבה לתלונות של ילדיהם היא רמת האוכל הירודה שמגיעה אל בית הספר והטמפרטורה בה היא מגיעה. בנוסף, טוענים ההורים כי האוכל שהגיע נמצא לא אחת עם עובש ובטמפרטורה נמוכה מהמותר. "פנינו למשרד החינוך בנושא האוכל כבר לפני מספר חודשים והובטח לנו שידאגו לטפל  בנושא. אמרו שהאוכל שיגיע יהיה מפוקח", סיפר בשיחה עם "המקור" השבוע יו"ר ועד ההורים בבית הספר .

אלא שלמרות ההודעה של משרד החינוך, לפיה יפעלו למען שיפור שירותי הקייטרינג בבית הספר, טוען יו"ר הוועד כי  המצב נשאר כפי שהיה, זאת למרות סיור שנערך לפני כשבועיים בבית הספר בנוכחות נציגים ממשרד החינוך,  מנהל בית הספר ומספר הורים, ובו הוחלט להעניק הזדמנות נוספת אך אחרונה לחברת הקייטרינג הנוכחית. "קיימנו שיחה עם חברת הקטריינג והובטח לנו כי הליקויים יטופלו", סיפר השבוע היו"ר, שהוסיף: "למרות השיחה האוכל המשיך להגיע במצב בלתי אפשרי למאכל. חרקים, לחם עם עובש, בשר יבש ועוד. בכל יום 80  אחוזים מהאוכל נזרק לפח בגלל שילדים לא מוכנים לאכול את זה".

בעקבות המצב החליטו אנשי הוועד, בשיתוף פעולה מלא עם הגורמים בבית הספר, כי מעתה והלאה המוסד  לא ימשוך מזון לתלמידים עד אשר תוחלף החברה, "מדובר בסכנת נפשות. אוכל שמגיע פג תוקף או עם  חרקים בתוכו זה לא משהו שאנחנו מוכנים לעבור עליו לסדר היום. בריאות ילדנו קודמת לכל", סיכם היו"ר

לחץ להמשך קריאה

חדשות

מנהל מחלקת החינוך התפטר מתפקידו

מנהל מחלקת החינוך של העירייה, מיכאל בן שטרית, הודיע הבוקר (רביעי) על התפטרותו מהתפקיד הבכיר. למערכת "המקור" נודע כי בן שטרית פנה לממונים עליו והודיע כי סיים את תפקידו בעירייה.

פורסם

בתאריך

על ידי

לטענת מקורביו של מנהל מחלקת החינוך, הוא פנה לא פעם לראש העירייה במטרה להגדיל את מצבת כוח האדם במחלקה, אולם עד היום הדבר לא קרה. בנוסף טענו מקורביו כי בן שטרית הרגיש שהוא לא מוערך מספיק, זאת חרף עבודתו האינטרנסיבית והשעות הרבות שהקדיש במסגרת התפקיד. אם לא די בכך, הדיון שהתקיים בעניינו השבוע בישיבת המועצה וחוסר הגיבוי מראש העירייה הביאו אותו להחלטה להתפטר. עזיבתו את התפקיד צפויה להיעשות בסיום שנת הלימודים הנוכחית. הפרטים המלאים- בחמישי בגיליון שלנו

לחץ להמשך קריאה

חדשות

פקחים לא מסייעים

שלושה פקחים נוספים בדרך הביתה? מפקד תחנת המשטרה בעיר, סנ"צ שי מזרחי, שיגר מכתב לקברניטי העירייה ובו דרישה להדיח מהשיטור העירוני שלושה פקחים מסייעים, שביצעו לכאורה עבודות פרטיות בביתו של אחד מהם במהלך שעות העבודה

פורסם

בתאריך

על ידי

מחלקת הפיקוח מסרבת לרדת מהכותרות. פחות מחודש לאחר פיטורי הפקח שהועלה לשימוע, ושלושה חודשים לאחר עזיבתן של שתי פקחיות נוספות את המחלקה, העביר השבוע (ראשון) סנ"צ שי מזרחי, מפקד תחנת משטרת קריית מלאכי מכתב לראש העירייה, אליהו זוהר, ובו דרישה להדיח מתפקידם שלושה פקחים מסייעים- הנמצאים תחת חסותו בשורות השיטור העירוני. עותקים מהמכתב שוגרו גם למנכ"ל העירייה, תמיר היזמי ולמנהל מחלקת הפיקוח, ציון מלכה.

על פי דבריו של מזרחי, שהובאו לידי ביטוי במכתב ששיגר לבכירי העירייה, נטען כי השלושה ביצעו עבודות פרטיות בביתו של אחד מהם בחופף לשעות העבודה שלהם כפקחים מסייעים לשוטרי התחנה.

הפרטים המלאים, כולל התגובות- בגיליון שלנו בחמישי.

לחץ להמשך קריאה