צור עימנו קשר

ספורט

חוזרים אל הדשא

מכבי קריית מלאכי ממשיכה בהכנות לקראת עונת המשחקים הקרובה: המגן שרון עדני, הקשר דקל כחלון והחלוץ אסי כהן חתמו השבוע בקבוצה, והצטרפו לעשרה שחקנים נוספים שכבר סגרו בשורותיה. אימון הפתיחה המסורתי של הכתומים ייערך ביום שלישי הקרוב (18:00) באצטדיון העירוני. "שמח להמשיך בבית השני שלי ומקווה שנעשה השנה צעד אחד קדימה אל עבר העלייה", אמר המגן שרון עדני

פורסם

בתאריך

תפתחו יומנים: ביום שלישי הקרוב, 31 ביולי 2018 בשעה 18:00, תפתח מכבי קריית מלאכי את ההכנות הפרקטיות לקראת עונת המשחקים הקרובה עם אימון הפתיחה המסורתי שייערך באצטדיון העירוני.
במהלך השבוע החולף הודיעו בהנהלת הכתומים על החתמתם של שלושה שחקנים נוספים, שניים מהם שיחקו במלאכי בעונה שעברה ואילו השלישי אקס מלאכי שישוב ללבוש את החולצה הכתומה. תחילה, חתם במועדון מגן הקבוצה שהיה אחד מעמודי התווך בהגנה שלה בעונה החולפת, שרון עדני, שעשה פניית פרסה מהחתימה בשיכון המזרח והחליט להמשיך במלאכי לעונה נוספת. בשיחה עם "המקור" אמר השבוע עדני כי הוא שמח להישאר בסופו של עניין בקבוצה שהכי רצה להיות בה, אך התייחס גם לחתימה בשיכון המזרח וציין כי היה מדובר בתהליך ארוך ולא פשוט. "אומרים שדברים טובים באים בדרך הקשה, וזה בדיוק כמו שקרה לי בעונה שעברה עם ההעברה ממלאכי לאשדוד. אני מאוד שמח להמשיך בבית השני שלי, ואני מקווה שנעשה עונה לא פחות טובה מהעונה החולפת ושנצליח להתקדם צעד אחד קדימה אל עבר העלייה".
אחריו, ביום רביעי בבוקר, הודיעו הכתומים על החתמתו של האקס אסי כהן, שעזב לפני כשנה לטובת אתגר חדש במכבי שדרות אך החליט לחזור למלאכים ולעבות את חוליית ההתקפה של הכתומים. "כיף לחזור הביתה. זאת השורה התחתונה שיש לי לומר אחרי החתימה", אמר השבוע כהן, שהסביר: "כאשר אתה יוצא החוצה למקומות אחרים אתה מבין כמה המועדון הזה בקריה הוא מעבר לסתם מועדון כדורגל. מעבר אליי, הוחתמו רוב שחקני הסגל מהעונה שעברה כך שבפן המקצועי לא היה לי ספק שתהיה קבוצה טובה לעונה הקרובה. אני מקווה שנצליח לשחזר תקופות לא רחוקות כל כך ומאחל הצלחה לכולם", סיכם.
עם סגירת הגיליון, ביום רביעי בשעות הערב, הודיעו המלאכים גם על החתמתו של הקשר דקל כחלון, שהפך בעונה שעברה לאחד השחקנים החשובים במערך הכתום וצפוי להוביל את חוליית הקישור גם בעונה הקרובה. נוסף אליו, ביום חמישי בבוקר, הצטרף לקבוצה הבלם וקפטן מכבי אשדוד בעונה שעברה, רועי סבג.
השלושה מצטרפים לשורת החותמים עד כה במועדון הכתום, הכוללת את השוער הביתי מור בן חמו, המגן עומר שוורץ, הקשר נתנאל בורגרקר, הבלמים דוד מנשירוב והקפטן אוהד יוסף, מגן הרכש דניאל סגלוביץ ושניים מהשחקנים הבולטים בעונה שעברה, הקשר מושיקו שעשוע והשוער אריאל טליאס. גם אבישי בניטח, אחד השחקנים הוותיקים בכתום, סיכם בשורות המועדון אך טרם חתם על חוזה.
במהלך השבועות הקרובים יבחנו במלאכי מספר שחקנים נוספים, זאת במטרה להשלים את הסגל לקראת פתיחתה הרשמית של העונה בסוף אוגוסט עם משחקי גביע המדינה.

האוהדים הכתומים. חוזרים ליציעים (צילום: לאה גורליק)

לחץ להמשך קריאה
לחץ להוספת תגובה

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר.