צור עימנו קשר

חדשות

חוגגים 70. מי האמנים שיגיעו לעיר?

נועה קירל, דודו אהרון ואיתי לוי יופיעו השנה בעיר, במסגרת חגיגות ה-70 של עצמאות המדינה. במחלקת האירועים עמלים בימים אלו על הלו"ז הסופי של אירועי העצמאות, כאשר בחול המועד פסח צפוי להיערך פסטיבל האביב המסורתי

פורסם

בתאריך

יום העצמאות יחול אמנם רק בעוד כחודשיים, אבל במחלקת האירועים של העירייה כבר הכריזו על האמנים שיופיעו באירועים, שיתקיימו השנה בתאריכים 18-19 באפריל.

לתושבים מתוכננת סדרה של מופעים ואמנים מהמדרגה הראשונה, בעלות של מאות אלפי שקלים ואשר צפויים להיות ממומנים כולם מתקציבה של המועצה האזורית באר טוביה, כחלק מהסכם שיתוף הפעולה בינה לבין עיריית קריית מלאכי.

נועה קירל, דודו אהרון ומוטי טקה (הלהיט 'בלבלה') יהיו האמנים שיעלו על בימת העצמאות בערב חגיגות ה-70 למדינת ישראל, הניצבת בפארק העירוני. עוד קודם למופעים העיקריים יופיעו אמנים ולהקות מקומיות, בהן להקת המחול תזוזה וזמרים מקומיים. לקראת חצות יסתיימו האירועים ויתחדשו יום למחרת עם אלפי התושבים הצפויים לקיים את מנהג המנגל המסורתי – בתקווה שמזג האוויר יאפשר זאת – ברחבי הפארק העירוני. את זמנם ינעימו הזמר איתי לוי וכוכבות הילדים מיכל הקטנה ונעמה סופר-על.

הפרטים המלאים בגיליון המודפס שלנו- ביום חמישי.

נועה קירל. הזמרת והשחקנים תופיע על בימת העצמאות בעיר (תמונה מתוך פייסבוק)

נועה קירל. הזמרת והשחקנית תופיע על בימת העצמאות בעיר (תמונה: יח"צ, מתוך פייסבוק)

 

לחץ להמשך קריאה
לחץ להוספת תגובה

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר.