חדשות

חוזר לפוליטיקה

%d7%a9%d7%9c%d7%95%d7%9e%d7%99-%d7%9e%d7%9c%d7%9b%d7%94

שנה לאחר התפטרותו מהמועצה, הודיע הממונה על החינוך לשעבר שלומי מלכה על חזרתו לזירה הפוליטית

לאחר שלושה חודשים של גישושים, הודיע השבוע (שלישי) שלומי מלכה על כוונתו לחזור לזירה הפוליטית המקומית.
בהודעתו, ציין מלכה כי הוא אף שוקל להתמודד על תפקיד ראש העירייה, וציין כי הגיעה העת להחליף את ההנהגה הקיימת.
כזכור, לפני שנה בדיוק הודיע מלכה על התפטרותו ממועצת העיר ומתפקידו כממונה על החינוך, זאת לאחר מימוש ההסכם שנחתם בינו ובין אנשי חב"ד, חבריו דאז לסיעת מאמינים בעיר.
כבר במהלך מערכת הבחירות הקודמת, במסגרתה הוצב מלכה במקום הרביעי של סייעת מאמינים, סוכם כי בחלוץ חצי קדנציה מכניסתו לכהונה כחבר מועצה מן המניין הוא יעזוב את המועצה ויפנה את מקומו לטובת הבא אחריו ברשימה, משה מלאייב, אולם מימוש ההסכם התעכב ומלכה ראה עצמו ממשיך בתפקידו.
אלא שבאופן מפתיע, כאמור, הודיע חבר המועצה לשעבר בינואר אשתקד על התפטרותו מכל תפקידיו במועצה, והאשים את ראש העירייה זוהר וסגנו מישל טפירו בכך שהם היו אלה שדחפו למימוש ההסכם.
כפי שפרסמנו בשבוע שעבר, בשבועות האחרונים עלה שמו של מלכה הלוך ושוב בקרב פעילים פוליטיים מקומיים, שדחקו בו להודיע על הצטרפותו לקלחת הפוליטית המקומית.
השבוע כאמור, הוא הכריז על אותה חזרה, וציין כי הוא שוקל להכריז על התמודדות לראשות העיר "אני לא בא ממניעים אישים, אני מאמין שיש לי המון מה לתת ולא רק אני מרגיש את זה. אהדת הציבור והמילים החמות שקיבלתי מאנשי החינוך בעיר הם אלו שדחפו אותי להחלטה לצאת לדרך", אמר מלכה.
עם זאת, לא ברור כרגע האם הוא ירוץ ברשימה נפרדת או שיחבור למפלגה קיימת, וההערכות הן כי במידה ויחליט לקפוץ אל המים העמוקים לבדו הוא יעשה זאת באמצעות מפלגת 'יחד', בראשותו של אלי ישי, המקורב אליו.

הוסף תגובה