צור עימנו קשר

בחירות 2018

זמן להחזיר את הכוח לתושבים

בימים הקרובים, ועד יום הבוחר ביום שלישי הקרוב, נפרסם בזה אחר זה את טוריהם האישיים של המועמדים לראשות ולמועצת העיר בקריית מלאכי. והפעם: שלומי מלכה, הממונה על מחלקת החינוך לשעבר, שמסביר אילו תכונות אמור להביא עימו נבחר ציבור, מדגיש שהפוליטיקה היא האמצעי בעל ההשפעה הגדולה ביותר ומבקש מהתושבים שיעניקו לו את האפשרות לתרום לעיר. בחירות 2018, דבר המועמד

פורסם

בתאריך

בימים אלה שבות ועולות לזכרוני שוב ושוב תמונות מבית הורי בקרית מלאכי של פעם. עיר שהכל בה היה תמים, משפחה אחת גדולה, דאגה זה לזה, אחדות וערבות הדדית. אני נזכר בפשטות הבית, בחינוך לנתינה. נזכר בימים שלפני יום הכיפורים, עת הגיעו אלינו אנשים רבים לקנות תרנגולות לכפרות. אבי ואמי הקפידו לערוך שולחנות לבאים- וכל אדם שנכנס הוכרח לשבת ולאכול צלחת קוסקוס מעשה ידי אימי. הוא גם לקח איתו מנה נוספת כדי לתת לאחר. אני זוכר איך כילד, נשלחתי למשימות של נתינה בשם הוריי. הצוף הזה שינקתי מלווה אותי ואת אחיי ואחיותי עד היום.
הזמנים השתנו, ואיתם גם העיר. מאז, לצערי, הנתינה הפכה לשונה- אבל נותרה היסוד עליו גדלנו ואני מאמין שעוד רבים וטובים כמוני, שביתם היה בית של נתינה .
החלטתי להתמודד למועצת העיר מתוך כוונה לממש את אותו חינוך שקיבלתי בבית, ולהמשיך להעניק ולתת למען הכלל.
נכון, אפשר לתת גם בלי להיות מעורב פוליטית, אבל אז הנתינה היא נקודתית ומצומצמת. ופוליטיקה, עם כל השם הרע שנדבק בה- היא האמצעי עם ההשפעה הגדולה ביותר לשנות, להזיז ולהעניק ככל שניתן. אדם שנכנס לחיים הפוליטיים צריך להביא עימו את המומחיות שלו ואת היתרונות היחסיים שיש לו- ובהם לעסוק.
אני מביא עימי ידע ומקצועיות בתחום החינוך, עם ניסיון והצלחה מוכחת הן כמורה, הן כמנהל והן כמפקח. נוסף לכל אלו, אני מכיר את מערכת החינוך המקומית בה שימשתי כממונה על החינוך מטעם העירייה.
אני מביא עימי אהבה גדולה לעיר ואליכם, התושבים, שראויים ליותר- הרבה יותר. אתם ראויים לאוזן קשבת ,להשתלב בעשיה העירונית, אם בשכר ואם בהתנדבות. אתם ראויים שישמעו את דעתכם בכל נושא וילדיכם ראויים לאיכות בחינוך, וחינוך לאיכות.
אתם ראויים גם שילדיכם הבוגרים יגורו בעיר מגוריכם מהסיבה הפשוטה שטוב להם טוב לגור בה ולחנך את הדור הבא כאן.
חבריי, תושבי הקריה. מתוך אמונה זו, אנא הצטרפו אלי ואל חבריי לרשימה המבקשים לשרת אתכם בהתנדבות מלאה ומתוך רצון אמיתי לעשות טוב לעיר שלנו; שמואל עזרא, בעל וותק וניסיון רב במוניצפלי ומיכאל צביקה, צעיר כריזמטי המבקש להעניק ולתת בכל הניתן.
אינני רוצה תפקיד בשכר- אלא רק לתרום למען העיר ועתידה, ומבקש את אמונכם על מנת לממש את המדיניות עליה עמלנו באמצעות התוכניות אשר באמתחתנו.
ביום שלישי כולם בוחרים "כח", ומחזירים את הכח לתושבים.

כנס התמיכה בשלומי מלכה. מבקש השפעה (יח"צ)

לחץ להמשך קריאה
2 תגובות

2 Comments

 1. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  28/10/2018 ב 14:39

  איש חינוך כפי שהוא מציג את עצמו לא משאיר פתח לאפשרות לחיבור עם מתמודדים מושחתים אנסים גנבים מטרידנים ורק אלוהים יודע מה עוד.עצם הסרוב שלו לתמוך בפוליטיקיה ובאנשים נקיים מוכיחה שהוא לא ראוי לשום תפקיד בעירייה.

 2. שמוליק

  28/10/2018 ב 14:21

  שלומי לא יעבור את אחוז החסימה
  שלומי שייך למפלגת ג יהדות התורה לאשכנזים
  מס' 2 נציג של מוטי מלכה
  מס' 3 בקושי היה פה בקריית מלאכי בשנים האחרונות
  מס' 4 שייבא שייך לליטאים רוצים שיהיה פה מאה שערים
  לא ניתן לשלומי מלכה המושחת להיות בעירייה

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר.