צור עימנו קשר

בחירות 2018

זוהר פתח את הקמפיין; שר החינוך בנט הגיע לברך

כ-350 תומכים הגיעו הערב (שלישי) אל לופט ז'בוטינסקי בעיר ופתחו יחד עם ראש העירייה אליהו זוהר את קמפיין הבחירות באופן רשמי. שר החינוך נפתלי בנט וסגן שר הביטחון אלי בן דהן הגיעו לברך יחד עם בכירים נוספים בבית היהודי. שמעון חזן, ממלא מקומו של זוהר, נאם וריגש את הנוכחים. "בטוחים שאתה ראש העירייה הבא בפער של 30-40 אחוזים", אמר חזן. גם המועמד אפרים משעל ערך הרמת כוסית לכבוד החג

פורסם

בתאריך

ראש עיריית קריית מלאכי, אליהו ללו זוהר, השיק הערב (שלישי) באופן רשמי את קמפיין הבחירות במסגרת כנס ייחודי שקיים בלופט ז'בוטינסקי בעיר.

האירוע, שנערך במעמד שר החינוך ויו"ר הבית היהודי, נפתלי בנט, וכן בכירים נוספים בסיעתו של זוהר בהם סגן שר הביטחון, חבר הכנסת אלי בן דהן, יו"ר ועדת החוקה בכנסת, חבר הכנסת ניסן סלומיאנסקי, חבר הכנסת מוטי יוגב, ומנכ"ל הבית היהודי, מר ניר אורבך, משך אליו כ-350 תומכים נלהבים של ראש העירייה המכהן, שביקש את אמון הציבור במטרה למנף את הישגיו לטובת "המשך עשיה, צמיחה וכיבוש יעדים נוספים למען תושבי העיר".

מבין כלל המברכים, בהם כמובן שר החינוך בנט שאיחל לזוהר הצלחה בבחירות המקומיות, בלטה מעל כולם ברכתו המרגשת של ממלא מקום ראש העירייה, שמעון חזן. " אנחנו בטוחים בניצחונו של אליהו זוהר בשלושים ובארבעים אחוזים. אתה תמשיך להיות ראש העיר", פנה חזן אל שותפו בראשית דבריו. "אתה איש עשייה בשכל רב עם נשמה יתרה. העיר מונהגת על ידי שני נציגים מהבית היהודי, והשותפות ביני לבין זוהר החלה כבר לפני 10 שנים. הבטחנו לעצמנו שלא נכניס אגו אלא נפעל למען הציבור בשותפות לטווח הארוך".

חזן ציין כי זוהר "הוא המוביל את העיר", והודה לו על האמון לאורך השנים, "בכל משימה שראש העירייה הטיל עליי אני משתדל לא לאכזב אותו. כך היה בקרן לפיתוח שלקחה על עצמה פרויקטים רבים וכך קורה בכל פרויקט אחר. ללו זוהר זה אני ואני זה ללו זוהר. אנו מבקשים את אמון הציבור שוב", סיכם חזן.

מאות אורחים בהשקת הקמפיין של זוהר | צילום: המקור

שולחן המכובדים. תמיכה ממפלגת "הבית היהודי" | צילום: המקור

גם משעל משיק קמפיין

המועמד לראשות העירייה ומי שקורא תיגר על כסא עור הצבי עליו יושב זוהר, אפרים משעל, קיים בדיוק באותה השעה במשרדו אשר שוכן באזור התעשייה בעיר את אירוע פתיחת הקמפיין והרמת הכוסית לכבוד השנה החדשה.

בין התושבים שכיבדו את משעל בנוכחתו ניתן היה למצוא את המועמד לראשות העירייה, סא"ל חיים ויצמן, את המועמדים למועצת העיר יוסי סולימני, אליאור עמר ושלומי מלכה וכן עשרות בני משפחה, חברים, תושבים וכמובן אנשי מטהו של משעל.

"אני מאמין ומקווה שנצליח יחד להחליף את השלטון ואני חושב שאני האדם המתאים ביותר להוביל את קריית מלאכי. יש לי את היכולות לשם כך ואני בטוח שזה אפשרי. הכל למען התושב", אמר משעל. "המוטו שלי הוא לשפר את מעמדו של התושב- מרווחה לרווחה כלכלית. אני יודע שהתפקיד אליו אכנס בע"ה ב-30 באוקטובר דורש אחריות ואני בטוח שיש לי את כל הכלים להצליח. אני בטוח שכל מי שקריית מלאכי בראש מעייניו יתן לי את התמיכה על מנת להוביל את קריית מלאכי למקומות הראויים", סיכם.

המטה של משעל. עשרות תושבים הגיעו לברך | צילום: המקור

לחץ להמשך קריאה
לחץ להוספת תגובה

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר.