צור עימנו קשר

חדשות

זוהר למקורביו: מייעד את חזן לתפקיד מנהל המתנ"ס

חילופי תפקידים בתפקיד הבכיר ביותר במתנ"ס העירוני? בשיחות עם מקורביו טען לאחרונה ראש העירייה זוהר כי במידה וינצח בבחירות הקרובות הוא מתכוון למנות את ממלא מקומו, שמעון חזן, לתפקיד מנהל המתנ"ס העירוני. את תגובתו של ראש העירייה לא היה ניתן להשיג

פורסם

בתאריך

שמעון חזן | צילום: מערכת המקור

בשיחות שקיים לאחרונה ראש העירייה אליהו זוהר עם מקורביו טען האחרון כי במידה ויבחר בשנית לתפקיד, בבחירות שייערכו בחודש אוקטובר השנה, הוא יבצע מספר שינויים בתפקידי מפתח, כשהמרכזי שבהם הוא מינויו של ממלא מקום ראש העיר בהווה, שמעון חזן, לתפקיד מנהל המתנ"ס.
על פי מקורביו של זוהר, הכוונה למנות את חזן לתפקיד מנהל המתנ"ס העירוני הועלתה במהלך ארוחת ערב משפחתית שהתקיימה בביתו של זוהר, יחד עם בני משפחתו ומספר מקורבים.
על פי אותם גורמים, הרעיון למנות את חזן לתפקיד מנהל המתנ"ס עלה לאחר שלאוזניו של זוהר הגיעה הידיעה לפיה מנהל המתנ"ס בהווה, יוסי פרץ, הצטרף לפגישה שקיים חבר המועצה לשעבר שלומי מלכה עם האיש החזק בוועד שכונת חב"ד, הרב מרדכי גורדצקי, בה נטען כי מלכה ביקש את תמיכתם של אנשי השכונה בו בבחירות הקרובות.
זוהר, ששמע על השיחה מהרב גורדצקי עצמו, התאכזב מהתנהלותו של פרץ ואף ביקש אותו לשיחה הבהרה. על פי גורמים במערכת הפוליטית, בשיחה בינו לבין זוהר התנצל פרץ על מעשיו, ואף הודה כי היה מדובר בטעות.
מקורביו של זוהר טענו השבוע כי ראש העירייה אמנם קיבל את הבעת החרטה של פרץ, אולם הדבר פגע באופן משמעותי באמון ביניהם, וכי יחסיהם כבר לא יהיו כבעבר. "זוהר נלחם בשביל שיוסי יישאר בתפקיד, והוא בתמורה הלך לשמש כמליץ יושר על מלכה. פרץ יצטרך לעשות הרבה בשביל לקבל חזרה את האמון של ראש העירייה", אמרו אז גורמים בסביבתו של זוהר.
כידוע, ממלא מקום ראש העירייה, שמעון חזן, נחשב לאחד האנשים הקרובים ביותר לראש העירייה אליהו זוהר. על דעת רבים, חזן מסומן כאיש אמונו של זוהר, ואף זה שחשף בפניו את העולם הפוליטי המקומי.
גם במהלך ישיבות המועצה השונות מתגלה חזן כחבר המועצה האקטיבי ביותר בכל הנוגע להגנה על החלטותיו של זוהר והקואליציה אותה הוא מנהל, ולא פעם הוא אף נלחם בעור שיניו על שמה של הקואליציה.
עם זאת, נדמה כי בתקופה האחרונה חלה התקררות ביחסים האישיים בין השניים, שכן חזן רואה עצמו כמועמד לגיטימי לתפקיד סגן ראש העירייה בשכר אולם נאלץ להתמודד עם העובדה שזוהר העניק את תפקיד הסגנים לחברי המועצה מטעם סיעת מאמינים, חיים שטיינר ומישל טפירו. על כן, האפשרות לפיה זוהר מחפש עבור חזן תפקיד משמעותי- כזה שירצה אותו ויתאים למידותיו, נשמעת הגיונית וריאלית, וסביר כי מינוי של חזן לתפקיד מנהל המתנ"ס בקדנציה הבאה עשוי להשיב את היחסים בין השניים לדרך הישר.

לחץ להמשך קריאה
- פרסומת -
לחץ להוספת תגובה

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

חדשות

קייטרינג ללא דורש

ועד ההורים של אחד מבתי הספר בעיר פנה למשרד החינוך בדרישה להחליף את חברת הקייטרינג
המספקת אוכל לתלמידים. יו"ר הועד: "נתנו הזדמנות. לא נמשוך יותר אוכל"

פורסם

בתאריך

על ידי

ועד ההורים של אחד מבתי הספר בעיר  פנה השבוע במכתב ישיר לאנשי המקצוע במשרד החינוך ובו דרישה להחליף באופן מיידי את חברת הקייטרינג המספקת אוכל לילדי בית הספר.

בוועד ההורים לא מרוצים מחברת הקייטרינג, שהחלה לספק שירותי קייטרינג לבית הספר רק בשנה הנוכחית, וביקשו להחליף אותה בשל תלונות רבות של ילדיהם.

לטענת אנשי הוועד, הסיבה לתלונות של ילדיהם היא רמת האוכל הירודה שמגיעה אל בית הספר והטמפרטורה בה היא מגיעה. בנוסף, טוענים ההורים כי האוכל שהגיע נמצא לא אחת עם עובש ובטמפרטורה נמוכה מהמותר. "פנינו למשרד החינוך בנושא האוכל כבר לפני מספר חודשים והובטח לנו שידאגו לטפל  בנושא. אמרו שהאוכל שיגיע יהיה מפוקח", סיפר בשיחה עם "המקור" השבוע יו"ר ועד ההורים בבית הספר .

אלא שלמרות ההודעה של משרד החינוך, לפיה יפעלו למען שיפור שירותי הקייטרינג בבית הספר, טוען יו"ר הוועד כי  המצב נשאר כפי שהיה, זאת למרות סיור שנערך לפני כשבועיים בבית הספר בנוכחות נציגים ממשרד החינוך,  מנהל בית הספר ומספר הורים, ובו הוחלט להעניק הזדמנות נוספת אך אחרונה לחברת הקייטרינג הנוכחית. "קיימנו שיחה עם חברת הקטריינג והובטח לנו כי הליקויים יטופלו", סיפר השבוע היו"ר, שהוסיף: "למרות השיחה האוכל המשיך להגיע במצב בלתי אפשרי למאכל. חרקים, לחם עם עובש, בשר יבש ועוד. בכל יום 80  אחוזים מהאוכל נזרק לפח בגלל שילדים לא מוכנים לאכול את זה".

בעקבות המצב החליטו אנשי הוועד, בשיתוף פעולה מלא עם הגורמים בבית הספר, כי מעתה והלאה המוסד  לא ימשוך מזון לתלמידים עד אשר תוחלף החברה, "מדובר בסכנת נפשות. אוכל שמגיע פג תוקף או עם  חרקים בתוכו זה לא משהו שאנחנו מוכנים לעבור עליו לסדר היום. בריאות ילדנו קודמת לכל", סיכם היו"ר

לחץ להמשך קריאה

חדשות

מנהל מחלקת החינוך התפטר מתפקידו

מנהל מחלקת החינוך של העירייה, מיכאל בן שטרית, הודיע הבוקר (רביעי) על התפטרותו מהתפקיד הבכיר. למערכת "המקור" נודע כי בן שטרית פנה לממונים עליו והודיע כי סיים את תפקידו בעירייה.

פורסם

בתאריך

על ידי

לטענת מקורביו של מנהל מחלקת החינוך, הוא פנה לא פעם לראש העירייה במטרה להגדיל את מצבת כוח האדם במחלקה, אולם עד היום הדבר לא קרה. בנוסף טענו מקורביו כי בן שטרית הרגיש שהוא לא מוערך מספיק, זאת חרף עבודתו האינטרנסיבית והשעות הרבות שהקדיש במסגרת התפקיד. אם לא די בכך, הדיון שהתקיים בעניינו השבוע בישיבת המועצה וחוסר הגיבוי מראש העירייה הביאו אותו להחלטה להתפטר. עזיבתו את התפקיד צפויה להיעשות בסיום שנת הלימודים הנוכחית. הפרטים המלאים- בחמישי בגיליון שלנו

לחץ להמשך קריאה

חדשות

פקחים לא מסייעים

שלושה פקחים נוספים בדרך הביתה? מפקד תחנת המשטרה בעיר, סנ"צ שי מזרחי, שיגר מכתב לקברניטי העירייה ובו דרישה להדיח מהשיטור העירוני שלושה פקחים מסייעים, שביצעו לכאורה עבודות פרטיות בביתו של אחד מהם במהלך שעות העבודה

פורסם

בתאריך

על ידי

מחלקת הפיקוח מסרבת לרדת מהכותרות. פחות מחודש לאחר פיטורי הפקח שהועלה לשימוע, ושלושה חודשים לאחר עזיבתן של שתי פקחיות נוספות את המחלקה, העביר השבוע (ראשון) סנ"צ שי מזרחי, מפקד תחנת משטרת קריית מלאכי מכתב לראש העירייה, אליהו זוהר, ובו דרישה להדיח מתפקידם שלושה פקחים מסייעים- הנמצאים תחת חסותו בשורות השיטור העירוני. עותקים מהמכתב שוגרו גם למנכ"ל העירייה, תמיר היזמי ולמנהל מחלקת הפיקוח, ציון מלכה.

על פי דבריו של מזרחי, שהובאו לידי ביטוי במכתב ששיגר לבכירי העירייה, נטען כי השלושה ביצעו עבודות פרטיות בביתו של אחד מהם בחופף לשעות העבודה שלהם כפקחים מסייעים לשוטרי התחנה.

הפרטים המלאים, כולל התגובות- בגיליון שלנו בחמישי.

לחץ להמשך קריאה