צור עימנו קשר

חדשות

זוהר למקורביו: מייעד את חזן לתפקיד מנהל המתנ"ס

חילופי תפקידים בתפקיד הבכיר ביותר במתנ"ס העירוני? בשיחות עם מקורביו טען לאחרונה ראש העירייה זוהר כי במידה וינצח בבחירות הקרובות הוא מתכוון למנות את ממלא מקומו, שמעון חזן, לתפקיד מנהל המתנ"ס העירוני. את תגובתו של ראש העירייה לא היה ניתן להשיג

פורסם

בתאריך

שמעון חזן | צילום: מערכת המקור

בשיחות שקיים לאחרונה ראש העירייה אליהו זוהר עם מקורביו טען האחרון כי במידה ויבחר בשנית לתפקיד, בבחירות שייערכו בחודש אוקטובר השנה, הוא יבצע מספר שינויים בתפקידי מפתח, כשהמרכזי שבהם הוא מינויו של ממלא מקום ראש העיר בהווה, שמעון חזן, לתפקיד מנהל המתנ"ס.
על פי מקורביו של זוהר, הכוונה למנות את חזן לתפקיד מנהל המתנ"ס העירוני הועלתה במהלך ארוחת ערב משפחתית שהתקיימה בביתו של זוהר, יחד עם בני משפחתו ומספר מקורבים.
על פי אותם גורמים, הרעיון למנות את חזן לתפקיד מנהל המתנ"ס עלה לאחר שלאוזניו של זוהר הגיעה הידיעה לפיה מנהל המתנ"ס בהווה, יוסי פרץ, הצטרף לפגישה שקיים חבר המועצה לשעבר שלומי מלכה עם האיש החזק בוועד שכונת חב"ד, הרב מרדכי גורדצקי, בה נטען כי מלכה ביקש את תמיכתם של אנשי השכונה בו בבחירות הקרובות.
זוהר, ששמע על השיחה מהרב גורדצקי עצמו, התאכזב מהתנהלותו של פרץ ואף ביקש אותו לשיחה הבהרה. על פי גורמים במערכת הפוליטית, בשיחה בינו לבין זוהר התנצל פרץ על מעשיו, ואף הודה כי היה מדובר בטעות.
מקורביו של זוהר טענו השבוע כי ראש העירייה אמנם קיבל את הבעת החרטה של פרץ, אולם הדבר פגע באופן משמעותי באמון ביניהם, וכי יחסיהם כבר לא יהיו כבעבר. "זוהר נלחם בשביל שיוסי יישאר בתפקיד, והוא בתמורה הלך לשמש כמליץ יושר על מלכה. פרץ יצטרך לעשות הרבה בשביל לקבל חזרה את האמון של ראש העירייה", אמרו אז גורמים בסביבתו של זוהר.
כידוע, ממלא מקום ראש העירייה, שמעון חזן, נחשב לאחד האנשים הקרובים ביותר לראש העירייה אליהו זוהר. על דעת רבים, חזן מסומן כאיש אמונו של זוהר, ואף זה שחשף בפניו את העולם הפוליטי המקומי.
גם במהלך ישיבות המועצה השונות מתגלה חזן כחבר המועצה האקטיבי ביותר בכל הנוגע להגנה על החלטותיו של זוהר והקואליציה אותה הוא מנהל, ולא פעם הוא אף נלחם בעור שיניו על שמה של הקואליציה.
עם זאת, נדמה כי בתקופה האחרונה חלה התקררות ביחסים האישיים בין השניים, שכן חזן רואה עצמו כמועמד לגיטימי לתפקיד סגן ראש העירייה בשכר אולם נאלץ להתמודד עם העובדה שזוהר העניק את תפקיד הסגנים לחברי המועצה מטעם סיעת מאמינים, חיים שטיינר ומישל טפירו. על כן, האפשרות לפיה זוהר מחפש עבור חזן תפקיד משמעותי- כזה שירצה אותו ויתאים למידותיו, נשמעת הגיונית וריאלית, וסביר כי מינוי של חזן לתפקיד מנהל המתנ"ס בקדנציה הבאה עשוי להשיב את היחסים בין השניים לדרך הישר.

לחץ להמשך קריאה
לחץ להוספת תגובה

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר.