צור עימנו קשר

בחירות 2018

זוהר וחזן נפגשו; "מראש לא היה כעס, אך חשוב שיושרו ההדורים"

ממלא מקום ראש העירייה ופטרונו הפוליטי אליהו זוהר נפגשו אמש (מוצ"ש) במטרה "ליישב את אי ההבנה" בעקבות הדיווחים על סיכומים שהושגו לכאורה בין זוהר לסולימני- לפיהם האחרון יזכה לכהן בקונסטלציה מסוימת כסגן בשכר במהלך הקדנציה הבאה. "השיחה אתמול הייתה חשובה. הייתה אי הבנה אבל חשוב לומר שמראש לא היה כעס ולא היו מחלוקות. לא ראיתי סיכומים עם סולימני או חברי מועצה אחרים- אך בכל מקרה לא מדובר על תקופה של חצי קדנציה כסגן בשכר", אמר חזן הבוקר בשיחה עם "המקור"

פורסם

בתאריך

המערכת הפוליטית בקריית מלאכי ממשיכה להתחמם. אמש (מוצ"ש), קיימו ראש העירייה אליהו זוהר וממלא מקומו שמעון חזן פגישה לילית- שנערכה בעקבות הדיווחים מצד גורמים בעיר על סיכומים שהושגו לכאורה בין אליהו זוהר ליוסי סולימני- לפיהם בתמורה לתמיכה בו ולגיוס תמיכה מצד גורמים נוספים יזכה סולימני לכהן כסגן ראש העירייה בשכר משך תקופה מסוימת במהלך הקדנציה הבאה.

בשיחה שערכנו עם חזן ביום חמישי האחרון טען מספר 2 ברשימת "הבית היהודי" כי הוא אינו מודע כלל לסיכומים כלשהם בנוגע למשרה הנחשקת בידי כלל המועמדים למועצת העיר, וציין כי הוא עסוק בהצלחת הסיעה ומועמדה לראשות העיר בבחירות הקרובות.

אולם, הבוקר (ראשון) הודה חזן כי פגישה בנושא בינו ובין זוהר אכן התקיימה אמש- אך ציין כי זו נערכה על מנת ליישר את ההדורים בין הצדדים לקראת יום הבוחר בעוד פחות משבוע וחצי. "אחרי שהובהרו הדברים בינינו יישרנו את ההדורים. הייתה אי הבנה אבל חשוב לומר שמראש לא היה כעס ולא היו מחלוקות. השיחה אתמול הייתה חשובה ואני בכל מקרה תומך בראש העיר גם לראשות וגם למועצה", אמר הבוקר חזן בשיחה "המקור".

בנוגע לסיכומים שהושגו לכאורה בין פטרונו זוהר למועמד למועצת העיר יוסי סולימני אמר חזן כי לא ראה שום מסמך חתום בנוגע לכך, וביקש להבהיר כי בכל מקרה לא מדובר על חצי קדנציה (שנתיים וחצי) בהן ייאלץ להיפרד מכיסא סגן ראש העירייה. זאת, כמובן, במידה וזוהר ינצח את הבחירות. "אני סמוך ובטוח בראש העיר. יש סיכומים בינינו וזה הובהר אתמול. אנחנו נעמוד בסיכומים האלה. אחד מחויב לשני לקראת הבחירות במהלכים הפוליטיים וחשוב לומר שלא מדובר על חצי קדנציה", סיכם חזן.

יש לציין כי על פי ההערכות מצד גורמים פוליטיים שונים- חזן עתיד להסכים לוותר על תפקידו כסגן בשכר למשך כרבע קדנציה, זאת במידה ומפת המנדטים הסופית במליאה הבאה תעניק לסיעות "הבית היהודי" ו"המאמינים" מספר מנדטים שלא מאפשר להשיג את הרוב הנדרש על מנת להעביר החלטות במועצה- ובכללן ההחלטה על מינוי הסגנים בשכר. "אם ראש העירייה יזכה לקדנציה נוספת הוא לא ירצה לנהל מועצת לעומתית, ועל כן קיימת האפשרות ששמעון חזן יוותר על התפקיד לתקופה קצרה על מנת לגייס את הרוב הנדרש (7 חברים, ה"ה) במליאה", אמר הבוקר גורם הבקיא בפרטים.

לחץ להמשך קריאה
6 תגובות

6 Comments

 1. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  21/10/2018 ב 20:13

  שמעון חזן מעניין את ללו באותה מידה שמעניין אותו אורן אוזן.שותפו של חזן לקרן לפיתוח קרית מלאכי.שניהם מעניינים אותו באותו משקל נוצה.

 2. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  21/10/2018 ב 12:29

  טב למועצת העיר
  וחיים ויצמן לראשות העיר

  שמעון חזן מעל הכל

 3. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  21/10/2018 ב 12:00

  בקריאה לכל הגרעין התורני להצביע חיים ויצמן לראשות וטב למועצה
  מכניסים את שמעון למועצה !

 4. גילי

  21/10/2018 ב 09:09

  טענתם שאין סיכום כזה, שהכל בסדר, והנה שוב יצאתם שקרנים. שמעון הקטן, דורכים עליך ואתה חושב שזה חיבוק. סולימני לא יזוז מהכיסא שלו, אתה הפראייר הכי גדול בקריה.

 5. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  21/10/2018 ב 08:57

  חזן שאלתה את עצמך מה הביא את סולימני לעבוד בחרוף נפש להצלחתו של זהר.וזאת לאחר חמש שנים שבהם דחה ראש העיר כל שיתוף פעולה איתו.אל תפתח אשליות והציפיות אתה לא יותר מגלגל עזר לרוכב המרכזי .

 6. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  21/10/2018 ב 08:52

  שמעון מתחיל להבין שכם בקדנציה הזאת אליהו זוהר מוכר אותו בנזיד עדשים
  רואים זאת באי עבודתם של הגרעין התורני , לא אתפלא שהם גם לא יצביעו אליהו זוהר

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר.