צור עימנו קשר

בחירות 2018

ויצמן לשר הרווחה: "נמצא יחד את הנתיב להעלות את העיר למסלול של צמיחה אמיתית"

חברי הליכוד בעיר בהנהגת נדב ויצמן ערכו הרמת כוסית לשנה החדשה בנוכחות שר הרווחה חיים כץ, ראש עיריית ירושלים ניר ברקת, סגן ראש העירייה חיים שטיינר ואורחים נוספים. "תוכניות העבודה שלנו מוכנות", אמר ויצמן בנאומו. כץ: "נדב, אנחנו לצדך"

פורסם

בתאריך

תומכים רבים הגיעו אמש (יום ג') לכנס הרמת הכוסית בסניף הליכוד, במעמד יו"ר הסיעה נדב ויצמן, שר הרווחה חיים כץ, ראש עיריית ירושלים ניר ברקת, חברי הרשימה ד"ר שלום אלדר, שלומי זיוי, אתי כליפא, סגן ראש העירייה חיים שטיינר, המועמדים לראשות העיר חיים ויצמן ועוד. "תוכניות העבודה שלנו מוכנות, הצוות שאני מביא איתי מחויב למשימה: לשים את קריית מלאכי על המפה. אני מאחל לכל התושבים שנה טובה ומוצלחת", אמר ויצמן.

מדובר למעשה בהמשך ישיר של מצעד השרים וחברי הכנסת מטעם מפלגת השלטון לקריית מלאכי, לאחר שרבים מהם ביקרו לאחרונה בעיר. השיא יהיה עם ביקורו של ראש הממשלה בינימין נתניהו, שיגיע לקריה במהלך תקופת החגים. "אחרי הבחירות, כשאני וחבריי ניבחר למועצת העיר, נפעל למען כל התושבים בתחומי החינוך, הביטחון האישי, התעסוקה והמסחר, שינוי פני העיר, נשנה את סדרי העדיפויות ונוביל לעתיד טוב יותר", אמר ויצמן בנאומו.

הוא שלח מסר גם לשר הרווחה חיים כץ ואמר לו: "אני יודע עד כמה אתה רתום לעזור לעיר ועד כמה אתה משקיע מחשבה במציאת פתרונות עבורה. אלה דברים שעולים במהלך השיחות שלנו, ואני מאמין שיחד נמצא גם את הנתיב להעלות את קריית מלאכי על מסלול של צמיחה אמיתית, לא כזו הנשענת על סיוע נקודתי".

השר כץ סיפר על החברות עם ויצמן ואמר כי נוכחותו של יו"ר סיעת הליכוד במועצת העיר תועיל מאוד לעתידה של קריית מלאכי: "נדב עושה הרבה עבור העיר, גם כשהוא לא בתפקיד רשמי. אני בטוח שנציג דומיננטי של תנועת הליכוד במועצת העיר, יחד עם החברים שלו, יהווה כוח משמעותי מאוד. נדב, אנחנו לצדך, ואני יודע כמה אתה פועל ופעלתי למען העיר כי אכפת לך מהמקום. נדב ישב לי על העורק ואמר לי שהתושבים חשובים לו, ואני פה בגלל שהוא ראוי".

ראש עיריית ירושלים, ניר ברקת, שיתמודד ברשימה הארצית של הליכוד, סיפר כי המפתח להצלחה הוא יזמות וחשיבה אחרת. הוא ציין כי הוא מתכוון לעזור לפריפריה ואמר לויצמן: "אין לי ספק שאתם מחברים נבחרת חזקה, ומחוברת לשלטון. אני נמצא כאן עבורכם, במרחק טלפון אחד".

ויצמן עם השר כץ. "לא להישען על סיוע נקודתי"

שלומי זיוי עם ראש עיריית ירושלים ניר ברקת

לחץ להמשך קריאה
לחץ להוספת תגובה

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר.