צור עימנו קשר

פוליטיקה

השר לביטחון פנים: אשקול תקצוב הקמת חדר בקרה והצבת מצלמות ברחבי קריית מלאכי

השר גלעד ארדן נפגש אמש (שני) עם חבר מועצת העיר נדב ויצמן, והודיע לו כי יבחן את בקשתו להקמת חדר בקרה והצבת מצלמות בקריית מלאכי לשיפור תחושת הביטחון האישי של התושבים. ויצמן: "הבטחתי לפעול לטובת תושבי קריית מלאכי- ואני מקיים זאת". האם בקרוב קריית מלאכי תהפוך מרושתת במצלמות?

פורסם

בתאריך

יח"צ

חבר מועצת העיר, נדב ויצמן (הליכוד), נפגש אמש (שני) עם השר לביטחון פנים גלעד ארדן, בעיצומה של הסערה הפוליטית שתוביל את ישראל לבחירות בזק בחודש אפריל.

במרכזה של הפגישה, דנו השניים ברצון לחזק את תחושת הביטחון של תושבי העיר באמצעות הצבת מצלמות ברחביה והקמת חדר בקרה בתחומה. כזכור, במכתב ששלח בשבוע שעבר ויצמן לארדן, ציין חבר המועצה את חשיבותם של חדר הבקרה והמצלמות בקריית מלאכי, ואמר כי "נדרשות פעולות כדי להבטיח את ביטחונם האישי של תושבי קריית מלאכי, המתמודדים גם עם בעיית מסתננים שהולכת ומתרחבת". עוד הוסיף כי "באחרונה פורסם דו"ח מקיף המציין את היקף האלימות מצד המסתננים, ותופעה זו אינה פוסחת גם על העיר. חלק מרחובותיה של קריית מלאכי חשוכים, וגם השכונות הפנימיות אינן מצוידות בתקשורת המתאימה לשנת 2018".

עוד ציין ויצמן במכתבו כי "הצבת מצלמות והקמת חדר בקרה יובילו ליצירת הרתעה ולהפחתת מעשי ונדליזם, יאפשרו שמירה טובה יותר על הרכוש הציבורי, יגבירו את תחושת הביטחון האישי של התושבים, ירתיעו עבריינים ויהפכו את חייהם של התושבים המקומיים לטובים יותר".

בסיום הפגישה, שנערכה באווירה טובה והדדית בלשכתו של השר ארדן בכנסת, הבטיח שר הבט"פ היוצא לשקול את הכנסת התקצוב לתקציב 2019 של המשרד, ואמר כי הוא שמח לשמוע על האכפתיות של ויצמן לטובת קריית מלאכי, וציין כי יבחן את הכנסת בקשתו לתקציב 2019.

"הבטחתי שאפעל להגברת הביטחון לתושבי העיר ואני מקיים זאת. הוכחתי שלא מדובר היה בהבטחת בחירות ריקה מתוכן", אמר ויצמן. "אני יודע שיש לשר ארדן פינה חמה בלב לקריית מלאכי, והוא יירתם לסייע ככל שיתבקש", סיכם.

לחץ להמשך קריאה
לחץ להוספת תגובה

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר.