צור עימנו קשר

חדשות

השר יואב גלנט הגיע לביקור בביתו של נדב ויצמן

הבחירות בפתח- ושרי הממשלה מגיעים לבקש את תמיכת הסניף המקומי בראשות היו"ר וחבר מועצת העיר, נדב ויצמן. גלנט סקר את עשייתו כשר השיכון בקדנציה האחרונה והבטיח להיות אוזן קשבת לקריית מלאכי גם אחרי הבחירות. ויצמן: "גלנט הוא איש ראוי שעזר ויעזור לקריית מלאכי גם בממשלה הבאה"

פורסם

בתאריך

יואב גלנט, שר הקליטה והעלייה, הגיע היום (ראשון) לביקור בביתו של יו"ר סיעת הליכוד בקריית מלאכי וחבר המועצה, נדב ויצמן. גלנט, עד לא מזמן שר הבינוי והשיכון מטעם מפלגת כולנו של משה כחלון, מתמודד בימים אלה בפריימריז של הליכוד- והגיע לבקש תמיכה ממי שנחשב לאיש החזק בסניף המקומי ולאחד הפעילים המשמעותיים באזור הדרום. "השר גלנט סייע רבות לקריית מלאכי בתפקידו כשר, בין היתר באמצעות תוכנית מחיר למשתכן ואישורי תמ"א 38 לחידוש הבניינים ותחזוקתם מפני רעידות אדמה", אמר ויצמן. "אני כיו"ר סיעת הליכוד בעיר מאמין שגלנט צריך ואמור להיות חלק בלתי נפרד מרשימת הליכוד לכנסת הבאה, ובמיקום גבוה".

גלנט נפגש בביתו של ויצמן עם בכירים בסניף הליכוד המקומי, ובהם עו"ד ליאור קצב, המתמודד על משבצת נציג הדרום והנגב ברשימת הליכוד לכנסת הקרובה. השר סקר את עשייתו במשך הקדנציה האחרונה שבה שימש כאמור כשר הבינוי והשיכון, ונלחם יחד עם שר האוצר להורדת מחירי הדירות וליצירת מלאי דירות בכל רחבי הארץ. הוא הבטיח להיות אוזן קשבת עבור קריית מלאכי, כפי שהיה במהלך הקדנציה האחרונה שלו. "בכל פנייה אליו, גלנט נענה ופעל", סיפר ויצמן. "אני בטוח שהוא נכס אמיתי לרשימת הליכוד. הוא איש ראוי שגם ראש הממשלה בנימין נתניהו רוצה אותו לצדו. אנו שמחים על הגעתו של גלנט לקריית מלאכי ולתנועת הליכוד".

במהלך הקמפיין המקומי, הגיעו לקריית מלאכי שרי הליכוד והביעו תמיכה בנדב ויצמן, המשמש גם כחבר מזכירות הליכוד. כעת הוא מתכוון לנתב את התמיכה לטובת העיר כולה, ואף החל לפעול מול השר לביטחון פנים גלעד ארדן לצורך רישות קריית מלאכי במצלמות ובהקמת חדר בקרה. "אין לי ספק ששרי הממשלה ימשיכו לעמוד לצדה של קריית מלאכי גם לאחר הבחירות בחודש אפריל. אני אעשה כל שביכולתי לרתום את כולם למען הצלחת העיר, כולל את השר גלנט", אמר ויצמן.

לחץ להמשך קריאה
לחץ להוספת תגובה

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר.